Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 11006 • Strona 1088 z 1101
  • 21 / / 0
Dzięki za odpowiedź 💜
Pośród różnych dziwnych przypadłości akurat lęki mnie nigdy nie dotyczyły. Najdziwniejsze jest to, że psychiczna mówiła, że mogę sobie brać 0,5mg z rana. (A mówiłam, że od dwóch tygodni niemal nie wstaję z łóżka; biorę też kilka innych "dobroci"). No dobra, dam jeszcze alprze szansę, ostatecznie będę miała tabletki na sen🤷
  • 533 / 131 / 0
No jeszcze, jak będziesz mieć problemy które Cię pochłaniają, to odczujesz działanie.Inaczej szkoda ładunku.
  • 21 / / 0
Problemy mam, tylko ja potrzebuję czegoś, co mnie uspokoi, a jednocześnie nie zamuli. Coś może jak prozac, ale to już też było grane i ja jestem jakimś niereformowalnym elementem. Mam dwulatka na pokładzie, muszę być w miarę ogarniętą matką.
Life is kurła brutal.
W każdym razie- dziękuję raz jeszcze.
  • 18 / / 0
Witam. Przechodzę na Xanax Sr w celu redukowania dawek ale jak widzę psycho zalecił mi 2x0.50sr dzień a ja brałem około 2mg dzień zwykłego długo czas i widzę że nie styka tych SR na dzień ... Mogę dorzucić np 0.50 zwykłego wrazie większych lęków? Czy to się jakoś pogryzie ?
  • 533 / 131 / 0
Możesz. Nic się nie stanie.
  • 4 / / 0
możesz ale lepiej zastąpić diazepamem jak byłem na detoksie szpital w krakowie wszystkie inne benzo zastępowoano diazepamem i redukcja dawki do tego kwetiapina ewentualnie małe dawki pregabaliny max 150
  • 340 / 71 / 4
@acoaco89 Jeżeli lęk Cię nie dotyczy, to właściwie w jakim celu wyciągałaś receptę na lek przeciwlękowy? Alprazolam najprawdopodobniej nie będzie w takim przypadku działać specjalnie skutecznie, a i jako środek nasenny nie jest najlepszym wyborem ze względu na ryzyko uzależnienia i paskudne efekty odstawienne przy częstym stosowaniu. Jeżeli celem jest podniesienie nastroju i odgonienie czarnych myśli to antydepresanty wydają się znacznie bardzie obiecujące (zwłaszcza że sama wspomniałaś o takim leku). To bardzo rozległa grupa substancji, o zróżnicowanych mechanizmach działania, więc jeżeli prozac nie miał satysfakcjonującego działania to myślę, że warto spróbować czegoś innego. Może inna substancja (lub kombinacja dwóch) spełni Twoje oczekiwania. Czasami dobranie optymalnego zestawu leków zajmuje trochę czasu, więc życzę cierpliwości i powodzenia!
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
  • 21 / / 0
@Hlaskover
Właściwie nie musiałam za bardzo wyciągać. Ogólnie to wygląda u mnie tak, że przez ostatnie ponad dwa lata ta sama doktorka wyciągała mnie za uszy z depresji. Nie reagowałam na żaden lek. Jakoś na jesień dostałam zajebiste kombo i zaskoczyło. Psychiczna cała szczęśliwa, że mi taki miks zaleciła i że działa. Przyszedł styczeń, czar prysł, tak źle naprawdę dawno nie było. Chciałam coś doraźnie, żeby mi pomogło funkcjonować, albo chociaż czasem sobie coś przywalić. Lekarce wspomniałam tylko o stresie, strachem przed zwykłymi czynnościami, no i powiedziałam, że nie chcę clorazepamu. Sama zaproponowała Xanax.
Myślałam, że to nic, że nie mam lęków, że to trochę jak z dexem- mało kto zjada 30 tabsów, bo kaszle🙃.
No dobra, przynajmniej się w benzo nie wpierdzielę. Liczę na to, że się ogarnę i za jakiś czas mój mix znowu zacznie działać jak powinien.
  • 2 / / 0
@acoaco89 jakbyś zdradziła jakie jest to zajebiste kombo na deprechę co do tej pory tak świetnie działało?
  • 21 / / 0
@eskejp
Rano:
lit 2x250mg
bupropion 300mg
wortioksetyna 10mg
Wieczorem: lit 2x250mg
ODPOWIEDZ
Posty: 11006 • Strona 1088 z 1101
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.