Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

Spokojnie to piwko bedzie po to zeby ludzie sie nie dziwili ze nic nie pije;]

• 1157 / 11 / 0

Ogolnie od tego lepiej trzymac sie z daleka. To obok lorafenu najbardziej uzalezniajaca benzo. Troche tej benzo bralem. Najglupsze bylo branie przez miesiac 3-4 mg dziennie przez miesiac. Potem przejebane bylo, ze szkoda gadac.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

s

Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 5 / 0

ja bralem tez jakies 3-5mg dziennie przez 3mc-e i rzucilem z dnia na dzien, oprocz 5 bezprzespanych nocy nie bylem chory i bylo w miare ok

tom

• 38 / / 0

Xanax jak dla mnie jest sredniawy. Wzialem 4mg i 8mg i wcale nie poczulem jakichs oszalamiajacych efektow. To co czulem to taki "chillout" i ogolnie pojety relaks. Prawdopodobnie po prostu spodziewalem sie wiecej bo to moje pierwsze doswiadczenie z benzo ;)

Użytkownik nieaktywny
  • 533 / 5 / 0

tom pisze:
Xanax jak dla mnie jest sredniawy. Wzialem 4mg i 8mg i wcale nie poczulem jakichs oszalamiajacych efektow. To co czulem to taki "chillout" i ogolnie pojety relaks. Prawdopodobnie po prostu spodziewalem sie wiecej bo to moje pierwsze doswiadczenie z benzo ;)
Dokładnie. Alprazolam to takie gówienko.

0,25mg alprazolamu odpowiada 5mg diazepamu.

Ale w praktyce wygląda, że lepiej wziąć 10mg diazepamu niż 0,5mg alprazolamu, po diazepamie czuć WYRAŹNĄ fazę, charakterystyczne rozluźnienie mięśni szkieletowych i stan podobny do najebania. Tak więc polecam Relanium. Jedyna jego wada, że ma długi okres t1/2.

• 201 / 2 / 0

codeine pisze:

Ale w praktyce wygląda, że lepiej wziąć 10mg diazepamu niż 0,5mg alprazolamu, po diazepamie czuć WYRAŹNĄ fazę, charakterystyczne rozluźnienie mięśni szkieletowych i stan podobny do najebania. Tak więc polecam Relanium.
Podpisuję się pod tym obiema rękoma.Oczywiście jesli chodzi o rekreacyjne (a nie lecznicze) działania obu wspomnianych benzodiazepin.

tom

• 38 / / 0

codeine pisze:
Jedyna jego wada, że ma długi okres t1/2.
Co jest konkretnie zlego w tym, ze jakies benzo ma drugi okres poltrwania? Wiem tyle, ze w przypadku opoidow(np. metadon) oznacza to dluuuuuuuuuugie symptomy odstawienia. Czy podobnie ma sie sprawa w przypadku benzo? Bo do rolek akurat bede mial niedlugo dostep i chce wiedziec co najgorszego mnie moze czekac :)

Użytkownik nieaktywny
  • 533 / 5 / 0

tom pisze:
codeine pisze:
Jedyna jego wada, że ma długi okres t1/2.
Co jest konkretnie zlego w tym, ze jakies benzo ma drugi okres poltrwania? Wiem tyle, ze w przypadku opoidow(np. metadon) oznacza to dluuuuuuuuuugie symptomy odstawienia. Czy podobnie ma sie sprawa w przypadku benzo? Bo do rolek akurat bede mial niedlugo dostep i chce wiedziec co najgorszego mnie moze czekac ]

Poprostu jednego dnia wziąłem 10mg Relanium i przez następne 3 chodziłem śnięty, zmęczony, jakiś taki zjebany. I działa to w praktyce tak, że jak weźmiesz raz Relanium to jesteś pod jego wpływem przez 2-3 dni. Stąd snuje wniosek, że przy długotrwałym leczeniu lepiej stosować benzo o długim t1/2 (diazepam, klorazepat), a przy doraźnym leczeniu benzo o krótkim t1/2 (alprazolam, oksazepam).
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0

...jak brać aby było cool....!!!!!!! :-p :-p :-D mam 90 tab....

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 15 / 0

Najlepiej weź do buzi i popij wodą mineralną. Będzie cool.

P.S. zomiren jest benzodiazepiną, temat przenoszę do depresantów
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2006 przez Night Garden, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata