Alkohol - Uzależnienie

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1179 / 408 / 0

17 lutego 2019Ankaaa pisze:
infantylny ? podaj przyklad %-D

Teraz tak z banii, to nie wiem. Mam swój świat, żyje marzeniami, lubię super bohaterów %-D
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2019 przez LOBO87, łącznie zmieniany 1 raz.

TMq

• 221 / 24 / 0

17 lutego 2019Ankaaa pisze:
a macie dzieci ? jesli tak, to jak sobie radzicie w roli rodzica ?
Nie i nie mam zamiaru mieć. Takie małe ślimoki co wszystko zaślinią, rozpierdolą i jeszcze usrają się po uszy. W ogóle jak widzę dzisiejsze bezstresowe wychowanie to ziemniaki w piwnicy mi gniją. W sklepie np widziałem jak łebek z 5 lat i do matki "ty kurwo kup mi batonika bo cie zajebe" i ją kopie i rozwala półki w sklepie %-D

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Lekarz nie przepisał medycznej marihuany, dziewczynka zmarła. Będzie sprawa w sądzie

Mieszkanka Leszna, której córka zmarła w wyniku ataku epilepsji, chce walczyć w sądzie o zadośćuczynienie od Centrum Zdrowia Dziecka.
  • 699 / 148 / 0

@TMq

melanz to nam sie wszystkim troche przedluzyl, inaczej bysmy tutaj kont nie zakladali %-D

TMq

• 221 / 24 / 0

Ja założyłem tu konto lata temu, chodziło o hodowlę zioła, wtedy było to największe forum w Polsce o tej tematyce. No ale padło chyba na rok i już się nie podniosło jeśli chodzi o dział zielska, reszty nie pamiętam. To moje drugie konto, bo stare forum w całości poszło się jebać.
  • 30 / 1 / 0

Pochwalę się: czwarty weekend/tydzień, w tym pięć dni urlopu, nie wypiłem nawet grama alkoholu. Nawet w urodziny odpuściłem.
  • 152 / 15 / 0

Gratulacje
  • 584 / 21 / 0

ja jestem na etapie picia 4-5 piw na wieczór , cholera nie dobrze ale szlugi i ziolo rzucilem z codziennego palenia na baaardzo okazyjne , wódy zero to poki co te piwka spijam , ale i na to przyjdzie kiedys czas zeby powiedziec basta tylko kiedy..

TMq

• 221 / 24 / 0

Nie wiem ile pijesz ale przytnij jeśli jeszcze nie masz ciśnień. Jak masz to już dupa.
  • 699 / 148 / 0

18 lutego 2019Brutalny pisze:
ja jestem na etapie picia 4-5 piw na wieczór , cholera nie dobrze...
no nie jest dobrze. rzucaj poki czas.
  • 152 / 15 / 0

Juz za pozno
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata