Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 651 / 113 / 0

Esci nie koliduje, drugiego leku nie znam.
  • 5 / / 0

No właśnie chodzi o to, że Pregabalina jest pochodną kwasu gamma-aminomasłowego. Wiem, że może nasilać działanie alkoholu, ale chodziło mi raczej o jakieś osobiste doświadczenia z takim miksem.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Handel narkotykami w mediach społecznościowych

Jak wynika z badań organizacji Volteface, dilerzy przenieśli się z ulic miast Wielkiej Brytanii do mediów społecznościowych. Do blisko jednej czwartej młodych ludzi dotarła już oferta kupna narkotyków za pośrednictwem internetu, a sytuacja pogarsza się z każdym miesiącem.
  • 1022 / 48 / 0

Zdrowe to nie jest, ale fazę po Thiocodinie, Tussidexie, metkacie można zapić browarami bez problemów i nawet jest lepiej, jeżeli mówimy tu o końcówce faz tych leków.
  • 36 / / 0

a jak się ma sprawa baklofenu i piwa?
Użytkownik zbanowany
  • 35 / 4 / 0

@up, u moim przypadku ma się nieciekawie: mdłości i zawroty głowy.

Nie polecam Nifuratelum i alkoholu. Jest bardzo nieprzyjemnie już po jednym piwie: czerwone plamy na całym ciele, nudności, zawroty głowy.
  • 3 / / 0

27 mg alpry + 50 mg zolpidemu + o,5 wódki = oddział toksykologiczny i stan zagrożenia życia. Lekarz powiedzial, że gdyby później mnie znaleziono to na 99% bym nie przeżył. Nie wiem ile w tym prawdy i czy tylko mnie straszył. Moze po prostu bym się obudził i nic by nie było ale jak znaleziono mnie jak toczyłem piane z pyska to chyba zly znak.
Natomiast jak wstałem kiedys jeszcze pijany jak swinia i zarzucilem 20mg zolpidemu + 7,5 dormicum to widziałem poczwórnie, mialem haluny i tyle pamiętam ale podobno pierdolilem od rzeczy.
  • 2131 / 66 / 3

No popatrz, ciekawe dlaczego tak by było. Jak rozumiem opierdolenie 50 mg zolpi, tak nie wiem jak można wziąć 27 mg alpry.
  • 736 / 22 / 1

alkohol dobrze się łączy z benzo i opio, oczywiście z rozwagą.
mixy z DXM, metkatem, zolpidemem też przejdą, oczywiście z rozwagą kurwa a nie wlewamy w siebie pół litra i patrzymy na efekty.
w sumie wiele rzeczy można łączyć z małymi dawkami alkoholu. nie pijemy dużo, do 3 piw, tak na lepsze samopoczucie.
nie polecam takich miksów osobom niezwiązanymi z politoksykomanią.
leki antydepresyjne też się chujowo łączą z alko, nawet w małych dawkach.
@asos211 no nie dziwne po takich dawkach. pół litra wódki z 50mg zolpidemu uśpi każdego a ty jeszcze wszamałeś 27mg alprazolamu, kot.
piane toczyłeś? czego to był efekt?
bardziej spodziewałbym się zatrzymania oddechu.
  • 3 / / 0

@pletzturra, wybacz ale nie wiem o co Ci chodzi. Napisz po polsku proszę.
@cbsz Nie wiem czego to był efekt, tez bardziej bym się spodziewal depresji układu oddechowego ale tak bylo. Mimo wszystko bylem jeszcze w stanie wyjac z kurtki dowód osobisty. Z pomocą ratowników oczywiście bo sam nie bylem w stanie ustać na nogach. Wiem, że odjebalem ale zrobiłem to na nieświadomce. Zawsze jak wychodziłem z ciagu to balem się wziac nawet 5mg relanium i czekałem telepiac sie aż wyparuje ze mnie alko. Teraz nie wiem co mi odjebalo. Jak zorientowałem sie, że leżę w szpitalu z przypięta ręką do łóżka to zlapal mnie taki agresor, ze efektem tego bylo przypięcie wszystkich konczyn i głowy i uspokajanie propofolem i haloperidolem w końskich dawkach bo male nie dzialaly. Toksykolog powiedzial, że to bylo delirium ale to chuja prawda. Później nawet psychiatrka powiedziała, że to efekt polaczenia alkoholu z lekami no i tego ze bylem po prostu najebany i podkurwilo mnie to ze mnie przypieli.
  • 720 / 66 / 0

21 stycznia 2017cbsz pisze:
leki antydepresyjne też się chujowo łączą z alko, nawet w małych dawkach.
Nah, ja zarowno po paroksetynie jak i po wenlafaksynie laczonej z alkoholem dostaje mocnej hipomanii, no i do alko wrocila euforia :D. Koleszka bioracy fluoksetyne ma podobnie, wiec mysle ze moze byc to regula
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata