Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 4186 / 560 / 11

Czy ktoś doświadczony mógłby mi opisać przelicznik (mniej - więcej) dotyczący dawki klonazepamu w stosunku do alkoholu etylowego. To dla mnie jedno z najsilniejszych benzo, mało dla mnie znane, bardzo specyficzne i nie chcę dostać szajb po połączeniu go z alkoholem.
Przykładowo : 2mg klona = 3 piwa (6%) , lub: 2mg klona = 2 kielony (50ml goudy).
Chodzi mi o nie urwania filmu, ani najebania się jak świnia.
  • 825 / 12 / 0

Po 4 mg mam lekkie kilkunastu minutowe zamotanie w bańce, na upartego można się pokusić o stwierdzenie że coś jak 2 piwka.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Czy twarde narkotyki przejęły rap na dobre?

Coraz częściej w kawałkach słyszymy o twardych narkotykach i bynajmniej nie są to wzmianki w kontekście ostrzeżenia młodych słuchaczy przed zagrożeniami, które niosą ze sobą tego typu środki.
  • 866 / 34 / 0

london5 pisze:
Czy ktoś doświadczony mógłby mi opisać przelicznik (mniej - więcej) dotyczący dawki klonazepamu w stosunku do alkoholu etylowego. To dla mnie jedno z najsilniejszych benzo, mało dla mnie znane, bardzo specyficzne i nie chcę dostać szajb po połączeniu go z alkoholem.
Przykładowo : 2mg klona = 3 piwa (6%) , lub: 2mg klona = 2 kielony (50ml goudy).
Chodzi mi o nie urwania filmu, ani najebania się jak świnia.
zaplacisz to moge takie badania zrobic i tak sie czesto zastanawiam rano czemu mam leb rozjebany, albo ..... :kotz:
  • 88 / 1 / 0

Biorę cyklicznie leki przeciwalergiczne (Bilastinum, Salbutamol). W okresach kiedy nie biorę tego pierwszego wydaje mi się, że jestem w stanie wypić dużo więcej. Natomiast ten drugi inhalowany już będąc podchmielony powoduje ból serca. Stosowany w dzień spożywania alko, ale wcześniej nie powoduje takich zmian. Są jakieś przeciwskazania, poza tymi na ulotce ? (Biorę Symbicort, wiadomo, że na ulotce muszą przestrzegać przed wszystkim, ale na ile to realne ?).

Z innej beczki : Pudełko Sudafetu (pseudoefka) na 2 osoby + po 3 browary na głowe = mega senność, delikatny ból wątroby, mega zamuła. Normalnie po alko (nawet po piwach) jestem pełen energii, mam dużo humoru, świetnie się freestyluje - w tym wypadku wszystko jest odwrotnie.
  • 7 / / 0

czwarty rok łączę alkohol z przeróżnymi antydepresantami i nic mi nie jest. czasami sobie trochę pofolguję i do piwa podjem trochę alpry. a takiego Tramalu albo kodeiny to już wcale nie ruszam bez, że tak powiem podkładu. w moim przypadku alkohol bardzo podbija moc opio. przykładowo 1,5 grama tramca z Lorafenem poczułem słabiutko. natomiast 350 gram ginu plus 400mg tego samego leku dało mi piękny stan i czarno-białe filmy wyświetlane przed oczami. ważne jest to, żebym zarzucił opio 2-3 godziny po opróżnieniu butelki, wtedy jest najlepiej. morfinę i inne silne specyfiki z tej grupy jeszcze przejdą solo, ale te słabsze nigdy w życiu.
  • 40 / 2 / 0

Ja pierwszego poprawiałem jeszcze ze znajomymi w knajpie. Było wszystko, piwo, wóda, kolorowe itp. . Bawiła się z nami jedna dupeczka i pokazując cycuszki zobaczyłem blisterek clonów za ramiączkiem alkoholu.
No to taki najebany jak meserszmit łyknąłem jednego.
Do domu biegłem z zamkniętymi oczami bo wiedziałem że jak się wywrócę gdzieś to już się nie podniosę a mróz jak ta lala. Po klatce do mieszkania to się już czołgałem
Także tego :) clony z alko ma moc
  • 62 / 15 / 0

alkohol spożywany przy kuracji olanzapiną wzmagał u mnie senność i tym samym znacznie wydłużał sen.
  • 15 / / 0

Laczenie alkoholu z Tramalem i fevarinem u mnie ok, pije piatek sob nd.
  • 283 / 35 / 0

wszystko zależy od "dnia"

zazwyczaj:
np 2 mg klona i jedno piwo - odpierdala mi
1mg alpry i jakiekolwiek alko - zasypiam / walczę aby nie zasnąć

ostatnio (po dwumiesięcznej przerwie od dragsów, leków, alko)
33 mg bromazepamu, 140 mg zolpidemu jakiś tramadol, red bulle + pół litra cytrynówki - bawiłem się wyśmienicie, z czego połowy nie pamiętam.

ogólnie benzo + alko = hardcore. tracę kontrolę, narzucam wszystko co mam pod ręką.

najbardziej etanol uwielbiam łączyć z tramadolem (tak wiem, wątroba mi kiedyś za to podziękuje). to połączenie wprawia mnie w pełen błogostan, język nie zaplątuje się tak szybko jak po samym alko. ogólnie to loffciam <3
  • 5 / / 0

Szybkie pytanie - biorę escitalopram i pregabalinę na agorafobię i lęki uogólnione. Jak to się ma do alkoholu?
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata