Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 173 Strona 6 z 18
Rejestracja: 2010
  • 4530 / 740 / 25

Czy ktoś doświadczony mógłby mi opisać przelicznik (mniej - więcej) dotyczący dawki klonazepamu w stosunku do alkoholu etylowego. To dla mnie jedno z najsilniejszych benzo, mało dla mnie znane, bardzo specyficzne i nie chcę dostać szajb po połączeniu go z alkoholem.
Przykładowo : 2mg klona = 3 piwa (6%) , lub: 2mg klona = 2 kielony (50ml goudy).
Chodzi mi o nie urwania filmu, ani najebania się jak świnia.
Rejestracja: 2011
  • 825 / 12 / 0

Po 4 mg mam lekkie kilkunastu minutowe zamotanie w bańce, na upartego można się pokusić o stwierdzenie że coś jak 2 piwka.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Maryśka z Cirlce K. Rusza sprzedaż jointów na stacjach benzynowych

Cirlce K zacieśnia współpracę z Fire & Flower, sklepami sprzedającymi rekreacyjną marihuanę. Kilka dni temu w Kanadzie pojawił się pierwszy punkt, w planach są kolejne. Wszystkie mają być zlokalizowane w pobliżu stacji paliwowych. Docelowo mają działać na całym świecie, choć oczywiście tam, gdzie konopie są legalne.
Rejestracja: 2011
  • 964 / 41 / 0

london5 pisze:
Czy ktoś doświadczony mógłby mi opisać przelicznik (mniej - więcej) dotyczący dawki klonazepamu w stosunku do alkoholu etylowego. To dla mnie jedno z najsilniejszych benzo, mało dla mnie znane, bardzo specyficzne i nie chcę dostać szajb po połączeniu go z alkoholem.
Przykładowo : 2mg klona = 3 piwa (6%) , lub: 2mg klona = 2 kielony (50ml goudy).
Chodzi mi o nie urwania filmu, ani najebania się jak świnia.
zaplacisz to moge takie badania zrobic i tak sie czesto zastanawiam rano czemu mam leb rozjebany, albo ..... :kotz:
Rejestracja: 2015
  • 89 / 1 / 0

Biorę cyklicznie leki przeciwalergiczne (Bilastinum, Salbutamol). W okresach kiedy nie biorę tego pierwszego wydaje mi się, że jestem w stanie wypić dużo więcej. Natomiast ten drugi inhalowany już będąc podchmielony powoduje ból serca. Stosowany w dzień spożywania alko, ale wcześniej nie powoduje takich zmian. Są jakieś przeciwskazania, poza tymi na ulotce ? (Biorę Symbicort, wiadomo, że na ulotce muszą przestrzegać przed wszystkim, ale na ile to realne ?).

Z innej beczki : Pudełko Sudafetu (pseudoefka) na 2 osoby + po 3 browary na głowe = mega senność, delikatny ból wątroby, mega zamuła. Normalnie po alko (nawet po piwach) jestem pełen energii, mam dużo humoru, świetnie się freestyluje - w tym wypadku wszystko jest odwrotnie.
Rejestracja: 2016
  • 7 / / 0

czwarty rok łączę alkohol z przeróżnymi antydepresantami i nic mi nie jest. czasami sobie trochę pofolguję i do piwa podjem trochę alpry. a takiego Tramalu albo kodeiny to już wcale nie ruszam bez, że tak powiem podkładu. w moim przypadku alkohol bardzo podbija moc opio. przykładowo 1,5 grama tramca z Lorafenem poczułem słabiutko. natomiast 350 gram ginu plus 400mg tego samego leku dało mi piękny stan i czarno-białe filmy wyświetlane przed oczami. ważne jest to, żebym zarzucił opio 2-3 godziny po opróżnieniu butelki, wtedy jest najlepiej. morfinę i inne silne specyfiki z tej grupy jeszcze przejdą solo, ale te słabsze nigdy w życiu.
Rejestracja: 2012
  • 40 / 2 / 0

Ja pierwszego poprawiałem jeszcze ze znajomymi w knajpie. Było wszystko, piwo, wóda, kolorowe itp. . Bawiła się z nami jedna dupeczka i pokazując cycuszki zobaczyłem blisterek clonów za ramiączkiem alkoholu.
No to taki najebany jak meserszmit łyknąłem jednego.
Do domu biegłem z zamkniętymi oczami bo wiedziałem że jak się wywrócę gdzieś to już się nie podniosę a mróz jak ta lala. Po klatce do mieszkania to się już czołgałem
Także tego :) clony z alko ma moc
Rejestracja: 2016
  • 62 / 16 / 0

alkohol spożywany przy kuracji olanzapiną wzmagał u mnie senność i tym samym znacznie wydłużał sen.
Rejestracja: 2016
  • 15 / / 0

Laczenie alkoholu z Tramalem i fevarinem u mnie ok, pije piatek sob nd.
Rejestracja: 2015
  • 283 / 39 / 0

wszystko zależy od "dnia"

zazwyczaj:
np 2 mg klona i jedno piwo - odpierdala mi
1mg alpry i jakiekolwiek alko - zasypiam / walczę aby nie zasnąć

ostatnio (po dwumiesięcznej przerwie od dragsów, leków, alko)
33 mg bromazepamu, 140 mg zolpidemu jakiś tramadol, red bulle + pół litra cytrynówki - bawiłem się wyśmienicie, z czego połowy nie pamiętam.

ogólnie benzo + alko = hardcore. tracę kontrolę, narzucam wszystko co mam pod ręką.

najbardziej etanol uwielbiam łączyć z tramadolem (tak wiem, wątroba mi kiedyś za to podziękuje). to połączenie wprawia mnie w pełen błogostan, język nie zaplątuje się tak szybko jak po samym alko. ogólnie to loffciam <3
Rejestracja: 2010
  • 5 / / 0

Szybkie pytanie - biorę escitalopram i pregabalinę na agorafobię i lęki uogólnione. Jak to się ma do alkoholu?
Posty: 173 Strona 6 z 18
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości