Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 522 • Strona 53 z 53
  • 21 / 4 / 0
Po 4 nocach na alfie patrząc na wyłączony tv zaczął załączać mi się film porno ale taki jakby w mojej głowie stworzony tak jak by ktoś tym sterował potem już było coraz gorzej widziałem go na całej ścianie i do tego dzwięki zaczeły echodzić ale to po 6 nocy z dzwiękami naprawdę straszne czesanko powiem wam coś dla ludzi o mocnych nerwach wizja konkretna można zeschizować w dodatku jakieś postacie w pustych samochodach widziałem oczywiście mowa o alfie pvp od mojego ulubionego v strasznie mocna dlatego po kilku nocach takie mocne akcje występywały polecam dla ludzi o mocnych nerwach będziecie zadowolenie nie śpijcie 4-5 albo więcej nocy i poddajcie sie tej wizji a będzie kosmos i niezle jazdy hehe ylko ostrożnie nie wchodzcie za daleko bo was odetnie i można skończyć wiadomo gdzie pozdrawiam ;p uważajcie na siebie
Uwaga! Użytkownik FanPabloEscobar jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 865 / 257 / 0
Ja to tylko po frycie tak miałem, alfy nie miałem nieprzyjemności walić. Waliłem średnio gram lub więcej dziennie z ogromną ilością bong, moze 19-20 lat miałem. Zawsze jak słyszałem auto to się zrywałem z łóżka do okna, czy nie policja, a jak policja to wiadomo do mnie. Palić zioło się bałem nawet w miejscach gdzie nigdy nikt nie przyjdzie. Koniec końców skończyło się tym, że jak jest ten puls wyczuwalny obok ucha, to leżąc na boku wgniatało mi się to lekko w poduszkę czy obcieralo i to słyszałem tym uchem. Byłem pewien, że ktoś mieszka u mnie w tapczanie lub w poduszce, które chyba rozjebałem, żeby sprawdzić (wydawało mi sie że to oddech czyjś). Dopiero dwa lata pozniej zrozumiałem, ze to byla psychoza, jak miałem wysokie ciśnienie i znowu akcja z poduszką.

Oczywiście to, że po podniesieniu głowy dźwięk znikał nie było żadną wskazówką XD przeciwnie, to ta jebana kurwa oddychająca robiła sobie ze mnie jaja i oddychała tylko jak sie kładłem na boku i próbowałem spać, żebym się denerwował i nie mógł spac
ODPOWIEDZ
Posty: 522 • Strona 53 z 53
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.