Alfa-pirolidynoketony - Paranoje, halucynacje (wątek ogólny)

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 640 / 22 / 0

Poszukaj w internecie medium i niech Ci sprawdzi czy jest jakas energia w twoim mieszkaniu.Wyglada troche jak jakas zla energia albo demon.
  • 132 / 4 / 0

23 kwietnia 2018Vida pisze:
Poszukaj w internecie medium i niech Ci sprawdzi czy jest jakas energia w twoim mieszkaniu.Wyglada troche jak jakas zla energia albo demon.
Nie znam sie na tym wgl
Nie chce sie naciąć

Masz jakies sprawdzone info, kontakt? Chetnie skorzystam z tego.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Chcieli pożyczyć od policjantów "fifkę" do palenia marihuany

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zatrzymali czterech mężczyzn po tym jak ci zwrócili się do nich z nietypowym pytaniem.
  • 1882 / 630 / 0

Kurwa wy tak serio? To wygląda na ostrą psychozę od drugów. Zamiast medium dobry psychiatra.
  • 111 / 7 / 0

23 kwietnia 2018Dzikidzik85 pisze:
Tylko w okresie cpania.
Co dziwne po cpaniu poznikaly wszelkie schizy, glosy, szepty, manie przesladowcze itp
Poprostu nie ma nic. Ile bym nie wzial.
Jest tylko to jedno o czym pisze

Bez cpania sa rozne dziwne momenty ktorych nje bylo wczesniej.. Typu dziwne mysli..ciagle nakierowanie mysli na dibla, zebym myslal o tym, wpadl w to myslenie, nakrecil sie

Ale jestem czujny. Walcze z tym. Odpieram ataki.

Zle sypiam. Ciagle koszmary o diable, demonach. Opetaniach. Duchach..ciagle ten sam temat.

Czasem jak byla faza... A potrafie odroznic halucynacje, psychozy od realnosci.
Bylo np mocne uderzenie jakby piesciam w sciane ale naprawde mocne. Albo w komode. Stukanie w podloge jakby pazurem, paznokciem. Kilka razy
Ja odstukiwalem
Smialem sie. Mowie.... Hahah ja tez tak umie
Puk puk
Po chwili on puk puk

Ja puk puk puk
On puk puk puk

Drapania w poduszke przy uchu

Katem oka mala karykaturalna postac ostatnio zaczela sie ujawniac. Biegac skakac, dziwne wygibasy robi..ale jest cwane i inteligentne

No nie wiem co napisac wiecej..

Czasem jestem tym naprawde zmeczony.
Ale nie poddam sie bo to nie lezy w mojej naturze.

Ten caly skurwiel pojawil po jednej z jazd ktora opisalem tutaj na forum. Gdzie ledwo mnie odratowano na sorze ale wtedy pisalem ze starego konta jeszcze chyba --> Diabeuu666

Wiem analizowalem to na rozne sposoby. Dlaczego tylko po drugs?
Skoro cos tu sciagnalem i jest inteligentne to wykorzytsa moje wszytskie slabosci i idealnie sie zakamuflije za psychozami, dragami.
Ale zbyt dobtze sie znam i mam ogromne doswiadvzenie z kazdymi dragami
Wiec dlugo sie nie uchowal

Tak mi sie wydaje

To zbyt chore i realne zbyt ludzkie i nie ludzkie ale nie mozliwe ze takie moga byc psychozy no nie wierze w to....
Brzmi słabo. Ogólnie sam stąpam twardo po ziemi i wierzę w naukę, olewam religie. Ale wierzę w to, co piszesz. Sam miałem kiedyś podobne akcje, przejebane- wyparłem to z mózgu.

Nie prowokuj tego typu akcji ziomeg, najlepsze co możesz zrobić to okresowa przerwa od ćpania.

Jeżeli tego typu gówna są prawdziwe, na 100% narkotyki w tym pomagają (dla złej energii jesteś idealną ofiarą- kto uwierzy ćpunowi)
  • 1428 / 66 / 0

^ miałem to samo napisać , albo cos w podobnym znaczeniu.
  • 1882 / 630 / 0

Dopuszczam to że faktycznie jakiś demon czy chuj wie co, Cię prześladuje, ale zanim skorzystasz z medium spróbuj zacząć od psychiatry, albo po prostu przestań ćpać. Kojarzycie ten filmik z wygiętą laską na pace samochodu? No kurwa opętanie, jak z horroru.
  • 4843 / 237 / 0

Wszystko sprowadza się do rezygnacji z ćpania, to jest punkt wyjściowy do jakichkolwiek dalszych działań. Pytanie czy kolega da radę to zrobić, czy woli pogrążać się w świecie duchów, diabłów i urojeń.
  • 111 / 7 / 0

Miałem podobne objawy, podczas gdy jedynym dragiem jakiego używałem była mj.
Wakacje jakieś 7 lat temu, poznałem kolegę, który twierdził, że coś go prześladowało.

Smutne....myślałem sobie o nim, dopóki sam się ładnie nie wystraszyłem.
Zacząłem się budzić codziennie punkt 3:00 rano.

Co do akcji z telefonem od razu wspomnienia wróciły. Jak koleżanka do mnie pisała długiego smsa, ekran wyglądał w ten sposób, że "białe pole" poza znakami sms-a było w kształcie 666.

Skakanie po dachu również miało miejsce. Coś jak te twoje hałasy, jakby coś mi skakało po dachu. Nad ranem widziałem ślady pazurów przed domem (jakby pazury wydrapały ślad przy wycieraczce)

Wyparłem to z siebie, z czasem puściło. Z tym typem zerwałem totalnie kontakt, od tamtego czasu objawy ustąpiły.

Dodam, że moje akcje były śmieszne, przy tym, co on przechodził.
Księża katoliccy odmawiali mu pomocy.

Co do tego typu zjawisk jestem absolutnie sceptyczny, pewnie bym ciebie obśmiał, gdyby nie moje wcześniejsze doświadczenia.

Aha, jestem ateistą.
  • 640 / 22 / 0

Nie mam kontaktu z takimi osobami ale poszukaj troche na internecie to znajdziesz.Chociaz ciezko o prawdziwe.Dragi moga byc pod tym kontem zacheta dla obcego bytu,polecam wtedy zaprzestac natychmiastowo bo to nie zarty.Psychiatra da leki przeciwpsychotyczne.
DzikiDzik
Jak bys kiedys jeszcze mial taka akcje to wez jakis silny neuroleptyk jesli nie zadziala to mozesz byc pewien
  • 1428 / 66 / 0

hhehe znam kogoś kto po jednej grubej...w zasadzie jednej z najgrubszych akcji z alfą ma stygmaty ( %-D ) , bardzo małe ale ewidentnie są i to jest znak ;p
akcja była koszmarnie diabelska
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata