Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 564 • Strona 52 z 57
  • 50 / 1 / 0
25 sierpnia 2017d_fect pisze:
24 sierpnia 2017trolejbus91 pisze:
Wymaga to trochę wprawy, ale warto, ja innaczej nie wapuje juz praktycznie.
Kurwa, jak? Jak się nie gubisz z ciągnięciem i jeszcze ruszaniem folią/ogniem? :D Podziwiam, chętnie bym to zobaczyła w wersji wideo ;]
Chodzi o to że palenie z foli przez takie bongo wymaga większej wprawy niż palenie przez lufe, jak nie palilas przez taka konstrukcje to polecam sprawdzić i się przekonać.
A co do opalania folii przed wapowaniem to pierwsze slysze i wątpie, że te opalanie coś da, i tak wdychamy te świństwa i tak.
  • 1616 / 53 / 0
Ojeju I jak by tu takiemu wytłumaczyć... Po prostu zacznij opalać folie
  • 1852 / 163 / 0
PO PROSTU KURWA JARAJCIE Z ŻAROWY
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 1616 / 53 / 0
Właśnie przymierzam ostatnio myśli do tego
  • 1616 / 53 / 0
Zostało mi troche ostrego szkła na brzegu zgrzewu od środka, zbijać to czy zostawić? Wyczyściłem już cukrem z solą... Potem wypłukałem wodą. Ryzykowne jest wybijanie dziury śrubokrętem? Myśle nad dziurą w taśmie, ale wtedy towar będzie trudno wsypać...
  • 1616 / 53 / 0
Czyli odpowiedź brzmiała zostawić. Spodziewałem się troche tego ale, po zbiciu szkła w środku metalu metal odseparował się. Co dalej?
  • 1616 / 53 / 0
Onyks pisze:
Też to potwierdzam, dopiero po jakimś czasie poczułem efekty, nie od razu. Zrobiłem godzine-dwie przerwy, znowu dopaliłem i tak kilka razy. W końcu działanie zaczęło się nasilać i już było spoko. Dzisiaj jest lepiej, niż wczoraj. Myślę, że to tak z dnia na dzień się rozkręca, poza tym ktoś tu coś pisał kiedyś, że alfa najlepiej robi w ciągu. To by się zgadzało.
Możliwe że tak samo jest z a pihp, bo wydaje mi się że była troche słabsza niż powinna
  • 1852 / 163 / 0
27 sierpnia 2017Matrixar pisze:
Zostało mi troche ostrego szkła na brzegu zgrzewu od środka, zbijać to czy zostawić? Wyczyściłem już cukrem z solą... Potem wypłukałem wodą. Ryzykowne jest wybijanie dziury śrubokrętem? Myśle nad dziurą w taśmie, ale wtedy towar będzie trudno wsypać...
Jeżeli mówisz o z zarowie, odcinasz nożem główkę, potem ostra końcówka wiercisz/wypierdalasz ten plastik. Potem śrubokrętem rozpierdalasz ostrożnie szkło w środku i wysypujesz

Potem umyj żarowe w i zewnątrz mydłem czy płynem do naczyń i mosz zajebista czysta żarowe

A ten taki pierścień na górze obwin taśma izolacyjna
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 1616 / 53 / 0
Już dawno wyjebalem ten metal. A szkot słabo trzyma, ale zmontuje w nim lufke
  • 595 / 45 / 0
Ja w końcu postanowiłem sprawić sobie taką klasyczną meth pipe, ale że takie standardowe małe mnie nie przekonywały znalazłem takie oto cudo, jak na razie mój top sprzet do vapo. Bańka jest wielkości średniej żarówki, szkło o grubości idealnej no i hartowane. Koszt spory bo jakieś 10usd i 2 tygodnie czekania na pakę z Chin (kupiona na jakimś dhgate czy dx). Jedyny minus jaki widzę póki co to czyszczenie, bez specjalnej szczotki do kolb nie ma szans a i tak bez użycia naoh nie ma szans żeby to wyczyścić do, stanu jak po zakupie, z naoh jakoś idzie ale z każdym czyszczeniem zostaje troche syfu. Jedna już pobiłem i trzeba trochę z nią uważać, szkło nie jest pancerne. Ogólnie sprzęt godny polecenia każdemu vapolovers. Testowana z zpowodzeniem na apvp, meth, crack, aiphp, mdphp, u-47, paru pomiotach fent.
Kupiłem też takiej klasycznej wielkości jedynie (drugie zdjęcie) ze spiralnie skręconą rurą i nie warto wydawać kasy na takie małe, do meth to się nadaje jeszcze ale do szerszego zastosowania nie przydatne, nie możliwa do wyczyszczenia, jedynie że wymiary kompaktowe i można w kieszeń wsadzić.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ
Posty: 564 • Strona 52 z 57
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.