Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3148 • Strona 315 z 315
  • 595 / 45 / 0
14 lipca 2022Stteetart pisze:
27 lutego 2022pomarszczona pisze:
Miałam pokusę, aby skosztować.
Ale po wniknięciu i przeanalizowaniu każdej wypowiedzi, odwleklam zamowienie tej paranoicznej struktury.
Ps. Zawsze byłam przeciwniczka stymulantów, nigdzie mi nie spieszno
Szansa, że znajdziesz apvp jest nikła.
Gatunek jeszcze nie wymarł, właśnie kończę całkiem ładne kryształowe apvp, jakość nie odbiega od tej z legalnych czasów, tak więc welcome to Tworki %-D Miło odświeżyć sobie ulubione pyro
  • 2180 / 209 / 210
05 września 2022mmmaaa pisze:
05 września 2011Blefujesz pisze:
To jest keton? Rzeczywiście informacji za dużo nie ma. Poprawienie humoru w stronę typu jestem kozakiem lubię rozpierdol czy uśmiech na twarzy i chęć komunikowania z innymi?
Raczej to pierwsze, chociaz nie do konca ;P
Jest to stymulant z rodziny beta-ketonów, jest pochodną fenyloetyloaminy oraz jest strukturalnie bardzo podobny do MDPV. Zawiera w cząsteczce łańcuch pentanowy. Sporo informacji masz przecież w sieci, oraz samej narkopedii.

Alfapirolidynopentiofenon jest psychostymulantem, powoduje pobudzenie psychoruchowe organizmu. Sporo tych rzeczy uzupełniłem już w narkopedii, być może administrator to zaakceptuje i zwiększy się opis. Sprawdź gdybyś szukał, być może szybko pojawi się w "informacjach ogólnych" alfa-PVP na narko.

https://narkopedia.org/Alfa-PVP
deep mod
  • 14 / 2 / 0
Czy Olanzapina 10mg na noc co dzień, SSRI mogą powodować brak euforii po vapo alfy?
Dziś przez kilka godzin, kilka buszków w kocu doznałem euforii po już małych dawkach vapo gdzie wysokie tylko paraliżuje ciało, zacina łeb, co najwyżej dyskomfort i speed.
Dodam że już przed lekami szukałem rozwiązania. To było coś zajebistego. Dodam że to byl 4 dzień ciągu, jedna nieprzespana noc. Gapiłem się w miejsce i po prostu bylo zajebiscie.
Czy to normalne? Kwestia psychiki?
Po południu efekt już minął i czułem ciągłe niedoćpanie, zero euforii. Uczucie zmęczenia jak mijało po chmurze tak zamieniło się to w zmęczenie.
  • 21 / 4 / 0
Siema Ludzie, zamówione 6g alft pvp i przerobione już połowa tego samemu zaczętę od kreski 100 mg około wjeżdza strasznie mocno na libido od 1 kreski latam po pokoju jak głupek szalony kilka czynności na raz wykonywane przy tym odczynniku to NORMA! oczy wystrzelone jak kapiszon, no ale cuż sam w domu mogę się bawić lecą kolejne kreski towar wyczesany w kosmos daje w nos odpalam filmy erotyczne i tak zawiesiłem się przy całej 1 nocy, piękna sprawa nad ranem dałem radę na siłe zjeść jakiś posiłem ale to tylko dlatego że przerwa kilka h od wciągania od rana jadę dalej z tym odczynnikiem 1g starcza na dzień i noc mam jeszcze tego trochę no nie ma co, jak macie dużo zajęć to wszystko zdążycie zrobić po kilka razy na fali maniaka Polecam mocno ten odczynnik bo daje kopa strasznego a i można się pobawić z panną tylko nie przesadzcie z ilością bo nie idzie ogarnąć tak libido mocne 100 mg tak max bo więcej to dead i nic nie będzie z zabawy a tak latam juz którąś noc no daje mocne 5/5 dla alfy PVP nie pytajcie od kogo pobierane bo to chyba jasne! Pozdrawiam :)
Uwaga! Użytkownik FanPabloEscobar jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 522 / 3 / 0
A idzie to jeszcze wogóle dostać ,nie było mnie tu prawie 8 lat.
  • 79 / 32 / 0
@PrezesSkt
jasne, nie ciężko o nią czy pihp, u mnie na ulicach bynajmniej, pełno tego szatańskiego wytworu, podejrzewam, że tak jak w większości miast

kolega wyżej piszę, że zamawiał, kurwa serio można to zamówić normalnie na necie?
myślałem, że tylko ulica/darknet,
nieźle
  • 18 / 6 / 0
Przyśniło mi się że spróbowałem tego odczynnika w sporej ilości, przez pomyłkę myśląc że to coś innego. Kilka dni wracania do siebie a dalej czuje się co najmniej dziwnie. Szczerze mam nadzieję że nic nie uszkodziłem sobie na poważnie i będę wracał do normalności. Złamane postanowienie boli mnie teraz bo miałem niczego nie ruszac, ale jeśli taki psychiatryk mnie nie zmotywuje do zmian to już nie wiem co.
  • 4 / / 0
Błoga alfa lubię alfę jest bardzo wydajna przy takim krysztale 5 się zje na 2 osoby w kilka godzin a na alfie latamy do kilku dni w dodatku pan na E ma jakąś kosmiczną odmianę tej alfy pvp strasznie mocna w nocy chodziliśmy po lesie słychac jakieś dzwięki okazało się że to my je wydzielamy a raczej nasze ubrania no mówię wam moc 5 na 5
ODPOWIEDZ
Posty: 3148 • Strona 315 z 315
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.