alfa-PVP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 211 / 102 / 0

Gdzie powinienem szukać kogoś obeznanego w tej grupie subst. Kiedy w mojej okolicy większość nie ma pojęcia o co pytam, nawet ci bardziej świadomi ciężko. Kurwa od roku za mną chodzi wapo tej alfy, żeby dać chwile odetchnienia od bk biednym nozdrzom.
Pomoże mi ktoś? Pw
  • 124 / 10 / 0

^ 50pln za g? ehhh

Wychodzi , że chyba dobrze myslałem - nie masz dojscia do a-pvp.

zostawiam ten post. Reszte pytan czy to alfa kierujcie do tematu identyfikacja srodka stteetart

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Ograniczenia w sprzedaży leków z pseudoefedryną są iluzoryczne

Od kilku lat celnicy na granicy polsko-czeskiej zatrzymują samochody z obywatelami Czech, którzy nagminnie wykupują w polskich aptekach leki o działaniu psychoaktywnym. W przygranicznych lasach można znaleźć setki pustych opakowań po nich. Prawo nie działa.
  • 4511 / 549 / 0

temat jest o alfie pvp nie o pv4 czy mdphp. Reszte tematu wyczyszcze wieczorem
  • 114 / 16 / 0

Słuchajcie co. Się stało xD

Dziś tak. Myślę o apvp. Kurde jak to było zajebiscie pomimo tych całych schiz, paranoi itp i tak myślę myślę
I kurwa przecież kiedyś jak. Mialem fazę i 25g apvp to wkrecilem Sobie ze zaraz przyjdą i zabiorą mi ją. I zacząłem dzielić to na małe porcje po 1g do. Zipów i chować po domu. Większość kiedyś już znalazłem ale przypomniałem sobie dziś ze bylo jeszcze jedno miejsce.
Wiec idę dziś i rozbrajam wieszak drewniany na kurtki. Taki z listewek przy ścianie zmontowany.
I co??

Haaaaa znalazłem 6 worków po 1g każdy APVP od kogo? Od auuu Auuuu
Bo w tamtym czasie tylko od niego brałem.

Teraz pytanie czy to jeszcze będzie klepac?

Kryształy zasniedziale lekko ale takie były w sumie.

No nic trzeba testy zrobić 🔥

Nie podawaj nazw vendorow- warn-stteetart
  • 3165 / 261 / 0

Nie napisałeś jak długo to leżało.
  • 114 / 16 / 0

• 1480 / 120 / 1

Jebany kurwa szczęściarz!! :D
Ja bym się nie pytał czy działa tylko kruszył to gówno !:D
  • 396 / 27 / 0

@Diabeusz666 wcześniej Diabeuu666 :psycho: przeczytałem wszystkie Twoje posty w temacie "paranoje..." :zombie: a Ty nadal ją kochasz (alfa) zostaw tą szmatę :zombie: Nic z tego nie będzie i tak Cię zgwałci na umyśle :psycho: pojebane ....ale piękne %-D od kiedy Twój związek z nią trwa od 2014 r? od tej daty Cię kojarzę z forum tyle przeszedłeś i wracasz do niej :psycho: heh sam bym się się z nią zmierzył mimo tego że przez nią straciłem pracę i musiałem wyprowadzić się z miasta :psycho: ale te pierwsze pierdolnięcie do dzisiaj pamiętam "oooo kurwaaa jestem Bogiem" Pierdolnij bucha, szczura, czy jakie tam lubisz drogi ............z fartem "Ona jest szmatą" ale pełna intrygi :* pozdro gościu
  • 114 / 16 / 0

Bo wtedy nie miałem. Benzo haha 3 lata latalem na niej bez benzo.
Największa dawka w ciągu to 5g alfy w nie cale 48h i również brak benzo.
Teraz jestem zabezpieczony mocno i staram się nie wpadać w ciąg xD
  • 396 / 27 / 0

@Diabeusz666 nie zapomnij opisać swoich przygód w temacie paranojki.....benzo na nią czasami jest za słabe tak wykręca szmaciura :zombie: Toksyczna miłość %-D
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata