Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 285 • Strona 25 z 29
  • 495 / 22 / 0
@up
Daj fote w lepszej jakosci.

Boze co za tragiczne wapo seszyn, pobilem praktycznie wszystko co sie nadawalo do wapienia, zostalo mi jakies 1/3 rury od wujo waporyzera, a jeszcze troche w worze zostalo, no ale dam rade, przeciez nie bede sniffowal ;).
  • 441 / 32 / 0
ile tego pol na na pol w mixie z pv4 i piho IV ? gość robi 2,5 grama tego w 24h.

120mg?

dodam, że ma byc zrobione 250mg pv4 + 250 pihp + 5ml wody.

iv ma byc tylko dodatkiem, a reszta podskórnie/ domięśniowo. wogole zaczynać IV ?
  • 9 / / 0
Mam wrażenie, ze przy waporyzacji popelniam błędy, niby gonie te krople, łapie bucha, ale część sortu w żarówce, ktora ptzestaje podgrzewać, do której wracam po jakimś czasie, zastyga i nie ra się z niej nic wycisnąć. Może ktoś udzielić rad, dotyczących poprawnego grzania?

Druga sprawa, gdybym chciał zrobić maczane, to tak jak przy kanna, rozpuscic dokładnie w setce spirytusu, do słoika wrzucić podkład, zalać spirytusem z tematem, następnie dać odparować przez 24h?
Uwaga! Użytkownik posrednik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 219 / 20 / 0
Mogę bezpiecznie żreć jakiś tam analog a-pvp sprzedawany jako "zajebiste białe" będąc na paroksetynie? Ktoś, coś?
When I go into the ground,
I won't go quietly,
I'm bringing my crown
  • 572 / 26 / 0
Tak możesz, sam tak robię już lata j żyję.
Uwaga! Użytkownik thepass nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 219 / 20 / 0
Taa, stestowałem, wszystko ok. Tylko tego skurwysynstwa trzeba sypac 1/3 wora zeby poklepalo (przesadzam ale wiadomo ocb). Ktos wie co to za alfeta moze byc jak powiem ze takie niby wilgotne trudno scieche uformowac bo w grudy sie zlepia i jebie jakby chlorem? 4cl?

A i wyżera w chuj, az farba poleciala przed chwila po sniffie malym (za malym :/)
When I go into the ground,
I won't go quietly,
I'm bringing my crown
  • 2704 / 187 / 0
Która alfa (albo jakaś jej pochodna) pozostawia w nosie i finalnie na chusteczce żółte niczym słońce smarki ? Bankowo było to coś alfowego, na wlocie trochę żrące, na zejściu spory nieogar i zawieszanie się charakterystyczne dla tej grupy związków, ale bez większych psychoz/paranoji.
Uwaga! Użytkownik tur3k jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 572 / 26 / 0
Typuję MDPHP lub PV8, ewentualnie 4f PVP. Zawieszka akurat to by była największa po MDPHP, co lubię bardzo.
Uwaga! Użytkownik thepass nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2704 / 187 / 0
Z tych co wymieniłeś to popularne na ośkach jest PV8, więc strzelam że to to. Zresztą jedno od drugiego ledwo (chyba) się różni, więc.. %-D
Uwaga! Użytkownik tur3k jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4401 / 672 / 0
Nie wiem czy pytanie juz padlo, w kazdy badz razie nie chce mi sie szukac, Mixowal ktos a-pihp z pv4 i jak ogolne wrazenia? warto polaczyc te dwa pirolidinoketony i efekt moze byc lepszy niz kazdy solo?Czy toksycznosc takiego mixu nie jest zbyt wysoka? pomijajac to ze na pewno zdrowe to nie jest to czytalem ze pv4 moze byc hepatoksyczne.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
ODPOWIEDZ
Posty: 285 • Strona 25 z 29
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.