alfa-PHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 154 / 2 / 0

Różne proporcje, różne kolorki, możliwe :D Pamiętam swoje pierwsze wapo z php, było zajebiste, ale to ten pierwszy raz, potem chujnia
  • 581 / 4 / 0

w php i.v podoba mi sie roznorodnosc efektow wizualnych fizycznych itd

no i to dzialanie jakby z opoznionym zaplonoem :D

w dzialaniu pink mi podchodzi pod mix pvp/php

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Tak "wciąga" Jaś Kapela. Pod wpływem narkotyków napisał przewodnik po klubach (wywiad)

Żeby napisać książkę "Warszawa wciąga. Tu byłem, tu ćpałem, tu piłem" Jaś Kapela zwiedził wiele warszawskich klubów, w których narkotyki są na wyciągnięcie ręki. Zażywał (ponoć) większość z nielegalnych substancji. Swoje doświadczenia spisywał, będąc (ponoć) na haju... jest i wzmianka o nas ;)
  • 1353 / 43 / 0

Efektyy wizualne po PHP są zajebiste... Gdyby nie ta chęć ma dorzute i krótki czas działania byłby to zajebisty b-k. (już w pewnym sensie jest zajebisty)
  • 581 / 4 / 0

cat to samo mam teraz po pencie w dawkach 300-400 na kopa

ale w0ierdala mocniej niz alfa mam wrazenie chec na dorzuty ogromna

miales po php pioruny jakby i chwiloweparalize?
  • 1353 / 43 / 0

Taaak, pioruny, z dłoni lecą takie jakby czerwone serpetynki, kolorowy dym, przezroczysta plazma, którą można sobie w powietrzu rozciągać... No mnóstwo rzeczy można sobie po tym 'wkręcić'.
  • 581 / 4 / 0

to byla moja osobista inerpretacja wrazen po wpuszczeniu kocie %-D
pioryny strzelające w cialo i parazliujace na moment
i wzrok dzialal w taki sposob jak gra na bardzo malej ilosci fps/sek

co dalej no niebawem testy php z /mmc/bmc zdam relacje
pvp sie nie spisala z serotoninowcami zobaczymy czy z php sie uda
  • 1353 / 43 / 0

Ale Ty mieszasz zawsze z benzo? Benzo upierdala kawał działania alfy, niestety fizycznie wtedy jest nieciekawie.
  • 581 / 4 / 0

no zawsze
jedyne co mi upierdala to slyszenie przempompowni jak przyspiesza
i telepa
poza tym juz zawsze wszystko bedzie z benzo bo bez benzo no wlasnie
  • 1353 / 43 / 0

Jak spróbowałem alfy z benzo to niezbyt mi się ten szit podobał. Za to bez benzo pokazuje swoją prawdziwą moc :diabolic:
Ale fizycznie jest wtedy przejebanie więc alficy to ja już nie tykam.

No ale jak jesteś wjebany w benzo to i tak jeden chuj.
  • 581 / 4 / 0

aktynowsc tej cząsteckzi mnie przeraza nawet 10mg lorazepamu nie zrobilo spejcalnie wrazenia

a to doslownie kilka mg poszlo kilkanasice %-D
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 45 uczestników Wejdź na czata