alfa-PHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 162 / / 0

@Furioz, to może wyglądać dosyć strasznie jak się o tym teraz myśli, tajniacy i ucieczki przed nimi, ale w trakcie badań odczynników z tej grupy substancji to ta opcja wydaje się naprawdę porządana :D i oczywiście podczas zawsze jest to niesamowita frajda, dopiero później możemy się spodziewać myśli w stylu

"what have I done"

Jak patrzę wstecz, te wszystkie sytuacje na alfach to były mega przypałowe i aż dziwię się, że nie skończyło się to w ZK %-D albo w psychiatryku. alfa naprawdę jest w stanie każdego złamać jeśli nie ma się pod ręką benzo. Oczywiście - wszystko z głową.

@Strangled cat - jeśli już szukasz czegoś z ketonów po czym będziesz miał haluny - a-php chyba jest najlepszym wyborem. Duże dawki działają dużo, dużo lepiej niż a-php, zapach i smak octowy nie przeszkadzają. Podczas waporyzacji a-php nie wali tak starą spermą jak a-pvp co może być wielkim plusem, bo czasem po a-pvp vapo chcialo mi się bełtnąć >______<"""""""""

edit: teraz jak o tym pomyślę, to tylko i wyłącznie po bk miałem takie halucynacje prawdziwe, po żadnym psajko nic mi nigdy nie było w takim stopniu. Nawet jak zeżarłem 100mg 4-AcO-DMT nie wiedząc co to dokładnie jest i od jakiej ilości można mówić o przedawkowaniu :retarded: miałem niesamowity mindfuck ale halucynacje? Nie. Polskie grzyby - ilość ok 250 - efekty wizualne pierwsza klasa, halunów brak. Po alfach - haluny zawsze istnieją :heart:
  • 246 / 4 / 3

Do dziś się zastanawiam ilu ludzi musiało mnie widzieć skradającego, czające się za drzewem, albo co chwile wyglądającego przez okno. To niesamowite jaką to robi wode z mózgu, podczas gdy starając się po tym uważać na przypał tysiąckrotnie, to go tyle razy bardziej robimy. Aż dziw, że nikt nie wezwał żadnych organów ścigania, albo panów w bieli

Ale fakt, jak z kumlem biegaliśmy z miejscówy na miejscówe i nawet nie dało rady odpalić fajki, bo ciągle było słychać psy gończe, albo czających się policjantów, którzy z każdej strony nas zachodzili a w oddali bylo widać kolejne nadchodzące patrole z latarkami wspominam do dziś, tylko przeraża mnie po prostu sam fakt jak to mogło wyglądać z trzeciej perspektywy :nuts:

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Nowy raport szacuje wartość światowego rynku marihuany na 344 mld USD

Pomimo szeroko zakrojonej prohibicji, marihuanę wg New Frontier Data regularnie konsumuje 263 mln ludzi na całym świecie.
Użytkownik nieaktywny
  • 162 / / 0

Ta świadomość "po" jest chyba najgorsza ze wszystkiego.
  • 131 / 3 / 0

mozna mixowac z 3mmc?
  • 581 / 4 / 0

mozna ale nie ma sensu moim zdaniem
  • 38 / / 0

Substancja jak dla mnie taka nijaka. Sniffem tylko wjezdza na cialo i czulem sie chujowo, do tego stopnia ze nie mialem nawet ochoty sypac dalej. O wiele lepsza opcja to vapo, przyjemnie wchodzi i szybko schodzi. Strasznie szybko zejscie przechodzi, jak palilem w nocy to po ostatniej porcji nie minelo pol godziny, a juz spalem. Ogolnie to 4/10, nie polecam, chyba ze ktos chce sie tanio porobic ;)
  • 1939 / 94 / 127

pink/blue apvp to imo a-php bo te sorty kurwio octem i sa ogolnie dosyc mocne jak na alfe. Ktos ma podobne spostrzezenia?
  • 1357 / 44 / 0

nie wiem, ale alfa-PHP w ilości ok. 80mg per rectum dała zajebistą euforię i wizuale. Cholernie ciężko weszła na ciało, serce napierdalało jakby to był stan przedzawałowy. Ale jak się bawić to się bawić :nuts:
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

alfa pink i blue owszem śmierdzą octem, ale to na pewno nie pierwszy raz kiedy spotykam się z jebiącą octem alfą, niezależnie od koloru., Poza tym, w tym samym czasie szamałem blue alfe z bazarru, i ta też podawała octem...
A co do samegoa-php to przymierzam się do drugiego podejścia do tej substy, zaznaczam - mówimy wyłącznie o a-php w krysztale, proch to najgorsze gówno, unikać!
  • 1357 / 44 / 0

To może mieszkają pvp z php i barwią na różne kolorki dla was :*)
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata