ALD-52

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 629 Strona 62 z 63
Rejestracja: 2018
  • 19 / 5 / 0


2 blottery ALD-52 i +-240mg ma sens czy lepiej klasycznego kwasa?
Rejestracja: 2009
  • 1906 / 129 / 0


01 grudnia 2018Quo_Vadis_Domine pisze:
2 blottery ALD-52 i +-240mg ma sens czy lepiej klasycznego kwasa?
240mg czego? Emki? Bo nie kumam. Jak chodzi o emkę to stanowczo za dużo IMO, japę wykręci, myśli nie można zebrać ani porozmawiać. Oczywiście co kto lubi. A ald zamiast LSD na pewno będzie ok, choć sam nie jadłem ani ald ani candyflipa.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Opole: medyczna marihuana sprzedała się w niecały tydzień

Choć za gram konopi trzeba w aptece zapłacić 60 zł, chętnych nie brakuje. Gdy jedna z opolskich aptek rozpoczęła sprzedaż suszu, skończył się on w niecały tydzień.
Rejestracja: 2014
  • 3879 / 681 / 0


@up ALD-52 ma nieco inne działanie, ale nie powiedziałbym, że lepsze, czy gorsze, raczej inne, chociaż ja wolę ALD-52 od LSD, ale kto co lubi. Na candyflipa to dużo. Zamiast tego możesz zapodać sobie po prostu drugi blotter. Też będzie ciekawie.
Rejestracja: 2016
  • 404 / 46 / 0


ale mnie wczoraj sponiewierał okrutnie jak nigdy, chyba mogę to zaklasyfikować jako BT, kurde pierwszy raz ALD mnie mentalnie po prostu zajechał...

przyczyny pewnie różne, przede wszystkim za duży spontan, brak optymalnego mentalnego i fizycznego nastawienia, nie do końca obmyślony s&s do tego chyba za duża dawka (a jaka to nawet nie wiem, bo 2 kartony, które wg róznych opinii mają po albo 100 albo 150ug).

No cóż kolorowo było, ale wesoło nie do końca - wyszły jakieś podswiadome lęki, tempo odtwarzania rzeczywistości skakało mi między x1/3 a x2, momentami czułem się jak dałn, muzyką też ciężko się ratować, gdy wszystko śmiga w SloMo, bałem się że w końcu mi mózg się zapętli i zawiesi...no trudno, po dobrych 3 godzinach wykręcania byłem tak styrany, że dałem za wygraną i zarzuciłem klona, eh...

ale to może dobrze się stało, przyda się parę tygodni przerwy i więcej respektu dla tych substancji, poza tym mimo tych przeżyć dzisiaj luz na umyśle i sercu i w sumie dobre przemyślenia
Rejestracja: 2012
  • 758 / 79 / 0


Cóż taki urok rc lizerow. Raz zadzalaja tak innym razem zupełnie inaczej. Wiem, że psajko ogólnie maja to do siebie, ale jednak rc lizery są zdecydowanie w chuj bardziej nieprzewidywalne niż LSD, tryptaminy i fenylki.

Ja sobie dałem spokój po ostatnich przygodach z eth ladem. Ewentualnie kiedyś ald w miksie dla podbicia wizuali.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


czy zdarzają się fejki ALD-52? Bo coś niepokojąco pachnie i nie wiem czy warto ryzykować?
Rejestracja: 2018
  • 1072 / 157 / 0


Jeśli masz to od zaufanego vendora, to raczej nie. Po co ktoś miałby sprzedawać zamiast legalnego ALD jakieś nielegalne nbomy czy coś takiego? Jeśli się bardzo boisz to lepiej nie bierz, kto wie czy taka wkręta nie doprowadzi do bad tripa. ALD i inne lizergamidy w smaku powinny być neutralne, jeśli zdecydujesz się zażyć i smak będzie mocno gorzki to wypluj po prostu.
Rejestracja: 2019
  • 30 / 1 / 0


Czy ktoś mi może powiedzieć jakie są różnice ALD-52 i 1P-LSD?
Jestem entuzjastom tego drugiego, ale trafiłem kiedyś na 1 bloter ALD-52 100ug, a że było nas dwóch po poszło po pół blotera ALD 100ug i 1P. 100ug (Przerwa 2 miesiące).
Zabawa dobra (miałem wrażenie, że bardziej zbliżona do oryginału), ale krótsza niż po samym 1p czy LSD..
Później (w sumie po tygodniu) jadłem sam 1P 100ug i efekty były bardzo zbliżone do tego co po tym miksie..
Także dalej nie znam różnicy i nie wiem czy:
1. inwestować z ALD
2. czy mix tych dwóch substancji działa rzeczywiście bardziej podobnie do oryginału..
(niestety w tej zapyziałej dziurze, gdzie mieszkam nie ma już oryginału)
Rejestracja: 2017
  • 194 / 11 / 0


Podobno 1p jest nieodroznialny od lsd25. Jesli mialbym porownac ald do 1p to na pewno ald ma cieplejsze barwy i jest odrobine bardziej aktywny. Co do dzialania to ciezko powiedziec, moze to zalezalo od dnia ale wydaje mi sie ze 1p daje lepsza klarownoac mysli. ald dziala dluzej i jest bardziej wizualny
Rejestracja: 2018
  • 1072 / 157 / 0


1P to praktycznie to samo co oryginał, działanie nie do odróżnienia. Przy ALD z kolei czuć, że mamy do czynienia z czymś podobnym do kwasa, ale jednak innym. ALD nie ma tej klarowności myśli, wizuale są trochę bardziej tryptaminowe jak dla mnie. 1P jest lepsze na początek IMO, choć ALD jest zdecydowanie bardziej euforyczne, przynajmniej w moim odczuciu, ale może przytłoczyć.
Posty: 629 Strona 62 z 63
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości