ALD-52

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 615 Strona 60 z 62
Rejestracja: 2010
  • 3151 / 257 / 0


Ja lubię wrzucać wieczorem, bo w mroku się robią najlepsze "wzory". Prawie tak jakbyś miał zamknięte oczy. Potęguje to wizuale.
Rejestracja: 2009
  • 1902 / 115 / 0


To ja jakoś dziwnie mam. Po lizergach nie mam CEVów (czasem jakiś błysk czy kolorek, lepsze CEVy mam na czysto) i w ciemności nic się nie dzieje. Musi być światło, wtedy pływa, są smugi, wzorki, inna intensywność barw oraz płynna utrata i odzyskiwanie ostrości widzenia. Kiedyś w nocy jak patrzyłem w ciemność nie widziałem nic a jak patrzyłem w lampę naftową to w kloszu pojawiały się twarze szamanów, piasek falował i klimat był niezwykły. Bardzo ciężki swoją drogą, bo zeżarłem jak pojeb dużo za dużo.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Jastrzębie-Zdrój: oskarżeni o podanie 14 i 16-latkowi dopalaczy, które mogły ich zabić

14- i 16-latek cudem przeżyli po zażyciu dopalaczy. Prokuratura oskarżyła dwóch dorosłych jastrzębian o spowodowanie u chłopców "choroby realnie zagrażającej życiu".
Rejestracja: 2012
  • 474 / 30 / 0


[mention]gazyfikacja plazmy[/mention]

Powinny być już od 1,5 kartona jeśli chodzi o omawiany tutaj lizergamid. Mi się zdarzają już przy jednym, a przy dwóch i więcej jest bomba :listen: Wiele zależy od warunków, oświetlenia, nastawienia psychicznego, czy nawet, a może przede wszystkim rodzaju muzyki, która przygrywa naszej fazie i dostraja ją. Przejście między stanem ciszy, a uderzeniem soczystych dźwięków w bębenki uszne jest w stanie przemienić fazę z szarej w kolorową i wypełnioną informacją i nie jest to bynajmniej coś co pozostaje tylko w sferze teoretyzowania forumowego, ale zostało nawet stwierdzone w trakcie badań naukowych :listen: Skrystalizowana wizualnie informacja jest w stanie zaistnieć prędzej kiedy kora wzrokowa jest intensywniej zaopatrywana przez obszar przyhipokampowy, odpowiedzialny za dochowywanie naszej pamięci :cheesy: Taki mechanizm między innymi stymuluje muzyka w trakcie doświadczenia psychodelicznego.
Rejestracja: 2016
  • 613 / 61 / 0


Up^
Dasz jakieś źródełka? Nie wiem czy mówimy o tym samym ale kiedyś po 10 mg doktora machnąłem piękny obraz 6 Beduinów i wielbłąda siedzących przy ognisku. Wszystko niezwykle precyzyjne, wyraźne. Problem w tym ze rysując myślałem ze to randomowy fraktal. Dopiero po odwróceniu kartki prawie na trzeźwo ogarniałem się co się właśnie wydarzyło.
Rejestracja: 2012
  • 474 / 30 / 0


[mention]endother[/mention]

https://www.nature.com/news/brain-scans ... ss-1.19727

Prossz :heart:

Przed rozpoczęciem doświadczenia miałeś już umiejętności artystyczne? Sugeruję się tym, że obraz był "piękny". Ja takowych nie posiadam, ale z chęcią spróbuję coś kiedyś narysować, lub chociaż napisać, chociaż prędzej narysować, bo z pisania wyszedłby bełkot %-D
Rejestracja: 2016
  • 613 / 61 / 0


Nie nie, żadnych zdolności. Mam nie mam, to nieistotne. To co narysowałem wyszło zupełnie z innej strony mnie. Spójrz się na kartkę i obrysuj fraktal który widzisz, a tam wyjdzie coś nieziemskiego prosto z encyklopedii medycznej. Wyślę albo wstawię na psychodeliczna twórczość jak będę w domu.

Pamiętaj nie rysuj nic, po prostu obrysu jedna jednolita kreska to co ci się pokazuje, zupełnie losowe szlaczki. Jak skończysz odwróć kartkę i z niezrozumiałych szlaczkow i falbanek utwory się ... Noo zobaczysz,
Rejestracja: 2010
  • 3151 / 257 / 0


Pokaż koniecznie ten obrazek.
Natchnąłeś mnie żeby tworzyć sztukę pod wpływem sajo.

Uho

Rejestracja: 2016
  • 121 / 5 / 0


Siema, chciałbym zamówić ALD-52, podobno w listopadzie ma być problem jeśli chodzi o legalność tego specyfiku - tak przynajmniej twierdzi mój kumpel, skąd to wziął, to nie wiem, nie mam źródła tej informacji.

Zamówić chcę jakąś większą ilośc, zapewne 30-50 kartonów, zatem szukam legitnej strony (najlepiej polskiej) gdzie będę mógł to zamówić. Bardzo proszę o propozycje na priv.
W zeszłym roku kumpel kupował z jakiegoś hiszpańskiego(?) sklepu, ale tym razem nie chce nam się z tym pierdolić i wolimy bezpośrednio z polski.

Znalazłem polską stronę, w której są te kwadraty, w opisie ALD-52 a na obrazku ALLAD, wiec chuj wie o co chodzi.
Rejestracja: 2014
  • 2680 / 200 / 0


Z tego co się orientuję to najpopularniejszy producent kartonów na ALD52 zaprzestał je produkować(jaszczury) więc może być problem z dostaniem legitnego ALD52 a to co teraz lata na rynku jest ponoć bardzo kiepskiej jakości (wiedza teoretyczna bo nie testowałem) lepiej celuj w 1P-LSD albo eth-lada :)

Uho

Rejestracja: 2016
  • 121 / 5 / 0


OK, dzięki za odpowiedź. Słyszałem, że 1P jest doścć chujowy, nie próbowałem nigdy, ale kumpel, który ma porównanie do ALD i zwykłego kwasa, mówił, że z całej trójki właśnie 1P był najgorszy.
Poczytałem trochę o tym ETH-LAD, wcześniej szczerze mówiąc nie znałem tej substancji. Spróbuję chyba zamówić kilka sztuk do przetestowania. Dzięki
Posty: 615 Strona 60 z 62
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Krzywysiiea, RafPsajko i 1 gość