ALD-52

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 3285 / 295 / 0

Ja lubię wrzucać wieczorem, bo w mroku się robią najlepsze "wzory". Prawie tak jakbyś miał zamknięte oczy. Potęguje to wizuale.
  • 1910 / 130 / 0

To ja jakoś dziwnie mam. Po lizergach nie mam CEVów (czasem jakiś błysk czy kolorek, lepsze CEVy mam na czysto) i w ciemności nic się nie dzieje. Musi być światło, wtedy pływa, są smugi, wzorki, inna intensywność barw oraz płynna utrata i odzyskiwanie ostrości widzenia. Kiedyś w nocy jak patrzyłem w ciemność nie widziałem nic a jak patrzyłem w lampę naftową to w kloszu pojawiały się twarze szamanów, piasek falował i klimat był niezwykły. Bardzo ciężki swoją drogą, bo zeżarłem jak pojeb dużo za dużo.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

"Przerażeni turyści patrzyli z osłupieniem"

Wszystko trwało nie dłużej niż 3 minuty. Plaża na Costa del Sol w Hiszpanii zamieniła się w "port" przemytników, którzy załadowali narkotyki na motorówkę i odpłynęli.
  • 492 / 40 / 0

[mention]gazyfikacja plazmy[/mention]

Powinny być już od 1,5 kartona jeśli chodzi o omawiany tutaj lizergamid. Mi się zdarzają już przy jednym, a przy dwóch i więcej jest bomba :listen: Wiele zależy od warunków, oświetlenia, nastawienia psychicznego, czy nawet, a może przede wszystkim rodzaju muzyki, która przygrywa naszej fazie i dostraja ją. Przejście między stanem ciszy, a uderzeniem soczystych dźwięków w bębenki uszne jest w stanie przemienić fazę z szarej w kolorową i wypełnioną informacją i nie jest to bynajmniej coś co pozostaje tylko w sferze teoretyzowania forumowego, ale zostało nawet stwierdzone w trakcie badań naukowych :listen: Skrystalizowana wizualnie informacja jest w stanie zaistnieć prędzej kiedy kora wzrokowa jest intensywniej zaopatrywana przez obszar przyhipokampowy, odpowiedzialny za dochowywanie naszej pamięci :cheesy: Taki mechanizm między innymi stymuluje muzyka w trakcie doświadczenia psychodelicznego.
  • 632 / 64 / 0

Up^
Dasz jakieś źródełka? Nie wiem czy mówimy o tym samym ale kiedyś po 10 mg doktora machnąłem piękny obraz 6 Beduinów i wielbłąda siedzących przy ognisku. Wszystko niezwykle precyzyjne, wyraźne. Problem w tym ze rysując myślałem ze to randomowy fraktal. Dopiero po odwróceniu kartki prawie na trzeźwo ogarniałem się co się właśnie wydarzyło.
  • 492 / 40 / 0

[mention]endother[/mention]

https://www.nature.com/news/brain-scans ... ss-1.19727

Prossz :heart:

Przed rozpoczęciem doświadczenia miałeś już umiejętności artystyczne? Sugeruję się tym, że obraz był "piękny". Ja takowych nie posiadam, ale z chęcią spróbuję coś kiedyś narysować, lub chociaż napisać, chociaż prędzej narysować, bo z pisania wyszedłby bełkot %-D
  • 632 / 64 / 0

Nie nie, żadnych zdolności. Mam nie mam, to nieistotne. To co narysowałem wyszło zupełnie z innej strony mnie. Spójrz się na kartkę i obrysuj fraktal który widzisz, a tam wyjdzie coś nieziemskiego prosto z encyklopedii medycznej. Wyślę albo wstawię na psychodeliczna twórczość jak będę w domu.

Pamiętaj nie rysuj nic, po prostu obrysu jedna jednolita kreska to co ci się pokazuje, zupełnie losowe szlaczki. Jak skończysz odwróć kartkę i z niezrozumiałych szlaczkow i falbanek utwory się ... Noo zobaczysz,
  • 3285 / 295 / 0

Pokaż koniecznie ten obrazek.
Natchnąłeś mnie żeby tworzyć sztukę pod wpływem sajo.

Uho

• 121 / 5 / 0

Siema, chciałbym zamówić ALD-52, podobno w listopadzie ma być problem jeśli chodzi o legalność tego specyfiku - tak przynajmniej twierdzi mój kumpel, skąd to wziął, to nie wiem, nie mam źródła tej informacji.

Zamówić chcę jakąś większą ilośc, zapewne 30-50 kartonów, zatem szukam legitnej strony (najlepiej polskiej) gdzie będę mógł to zamówić. Bardzo proszę o propozycje na priv.
W zeszłym roku kumpel kupował z jakiegoś hiszpańskiego(?) sklepu, ale tym razem nie chce nam się z tym pierdolić i wolimy bezpośrednio z polski.

Znalazłem polską stronę, w której są te kwadraty, w opisie ALD-52 a na obrazku ALLAD, wiec chuj wie o co chodzi.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Z tego co się orientuję to najpopularniejszy producent kartonów na ALD52 zaprzestał je produkować(jaszczury) więc może być problem z dostaniem legitnego ALD52 a to co teraz lata na rynku jest ponoć bardzo kiepskiej jakości (wiedza teoretyczna bo nie testowałem) lepiej celuj w 1P-LSD albo eth-lada :)

Uho

• 121 / 5 / 0

OK, dzięki za odpowiedź. Słyszałem, że 1P jest doścć chujowy, nie próbowałem nigdy, ale kumpel, który ma porównanie do ALD i zwykłego kwasa, mówił, że z całej trójki właśnie 1P był najgorszy.
Poczytałem trochę o tym ETH-LAD, wcześniej szczerze mówiąc nie znałem tej substancji. Spróbuję chyba zamówić kilka sztuk do przetestowania. Dzięki
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata