Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.
ODPOWIEDZ
Posty: 308 • Strona 1 z 31
  • 1558 / 18 / 0
[ external image ]
N-adamantylo-1-(5-fluoropentylo)indazolo-3-karboksamid

jakie stezenie maczanki z 1 grama akb-48f ? 20g bedzie dobrze dla palacza codziennego?
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wydzielono, dodano strukturę i nazwę systematyczną
Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym. -Blef?
:)
  • 987 / 8 / 0
Raczej z 30-35 g imho.
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 43 / / 0
Testował już to ktoś ?
Odczynnik legalny ? Jak wypada mocą i działaniem porównując do tutejszych kanna. ?
  • 6065 / 422 / 12
Nie jest sklasyfikowany w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, w stanie prawnym na chwilę obecną - tak, jest całkowicie legalny.
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 612 / 43 / 0
Ja już próbowałem, to będzie najlepsze kanna na rynku, godzina ładnego peeku i to "coś", jedyny minus to, że nie warto dopalać więcej jak 3x na dobe. W porównaniu do 5F-UR144 jest bardziej ciekawie, takie pozytywne wkrętki, fajna koncentracja i wyraźne podniecenie, idealne do twórczej pracy w której potrzeba tej "magicznej" koncentracji, stan nie do opisania. Z początku wyraźne OEV i wybitne CEV - ale tylko przy pierwszej dawce per ~8h.
  • 1472 / 25 / 0
Czy to kanna w stylu kocioł w głowie jak am2201

Czy normalnie euforyzujący,chillujący w odpowiednich dawkach bo jak mocno psychodeliczny to dużo przyjemniej wybrac normalne psychodeliki
  • 43 / / 0
Domyślam się że jest kurewsko mocny , większość kannabinoidów z cząsteczką fluorową ma moc , jak i w działaniu tak i w szkodliwości .
Jak prezentuje się ten kanna porównując go do akb-48 wersji bez fluorowej ?
  • 612 / 43 / 0
Emce pisze:
Czy to kanna w stylu kocioł w głowie jak am2201

Czy normalnie euforyzujący,chillujący w odpowiednich dawkach bo jak mocno psychodeliczny to dużo przyjemniej wybrac normalne psychodeliki
nie no bez przesady, chillujący to napewno nie, bardziej speedujący, z dozą tego typowego dla akb48 stanu.

pozostanie 2 liderów na 2 gusta: 5F-UR144 oraz 5F-AKB48, zaś AM2201 powinni w ogóle wycofać bo to profanacja kanna ;)

17 mar 2013, 19:01 / scalono - surv

dodam jeszcze, że piękno tego kanna szybko pryska, dlatego warto zostawić sobie taką perełkę na wiosnę, bo palenie tego przed kompem to marnotractwo - tak samo na codzień, trzeba chociaż 48h przerwy by na nowo poczuć to "coś", palenie tego w ciągu nie ma sensu, pojawia się zamułka i zmęczenie, ale co ważne nie ma tego chorego ciśnienia/uzależnienia jak przy AM2201 - mózg nie woła w niebogłosy o kolejną dawkę, czyli podobnie jak przy UR/5F.

wiosna i lato tego roku będą piękne, oj będą :D
1g=105zł z przesyłką - pod koniec tego miesiąca - oficjalna "premiera" ;)
  • 1241 / 8 / 0
wlasnie sobie zamowilem 2g bo od 26 zmienia sie prawo dot. syntetycznych canabisufff w UK !!!! oczywiscie nikt nic jeszcze nie wie ... zobaczyta za tydzien

tak wiec kto jest w UK niech szybko robi zakupy bo od wtorku 26 nie bedzie to takie latwe i tanie
  • 290 / / 0
ale wizje po tym sa ;o Juz kazda rzecz w moiim pokoju ma swoje imie ;p jest grubo jak skuerwysyn acz przyjemnie a nie jak na AM ze jest grubo w chuj i sie zdycha w chuj.To tak pokrotce a palilem maczane 2 na 10.Te maczany 2 na 10 zawsze bije w dupki.Przyjmujac ze z dupki mam dwa srednie buchy to jeden mi wystarcza calkowicie jak narazie ;)
Napewno lepsze niz ur+akb zwykle.
ODPOWIEDZ
Posty: 308 • Strona 1 z 31
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.