AKB48

Kannabinoidy, w których "mostek" jest wiązaniem amidowym, lub estrowym.

Moderator: Kannabinoidy

• 101 / 1 / 0

1/30 bedzie calkiem ok.
  • 195 / 2 / 0

1:30 wydaje mi się że będzie zbyt słabe. Ja bym dał 1:15 albo 1:20. I użyj spirytusu spożywczego,50mi wystarczy po lekkim podgrzaniu na łaźni wodnej. A jak chcesz uzyskać efekt podobny do mj to zmixuj po gramie ur-144 i akb48 na 10 lub 15g podkĺadu,wtedy wystarczy mała chmurka żeby się dobrze uwalić i efekt bardzo podobny do mj.

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Stanął przed sądem za posiadanie narkotyków i... zapalił jointa (video)

20-latek pojawił się w sądzie w stanie Tennessee w USA w związku z zarzutami o posiadanie narkotyków. W pewnym momencie mężczyzna wyjął z kieszeni skręta i zapalił go na oczach sędzi. W ten sposób miał wyrazić swoje poparcie dla legalizacji marihuany.
Użytkownik nieaktywny
  • 154 / 1 / 0

wlasnie dotarlo w moje lapska 1g AKB48 (moje ulubione kanna) i bede robil maczanke.
Mam vóde, szałwię (niestety z ziołem susza juz tydzien ;/) i bede kombinował.
  • 32 / / 0

Bardzo dobre na zejście ketonowe . Usypia niczym benzo . Ogólnie to taki usypiacz . Po wiadrze gruba kima , nawet w szczycie stima po pentku . Jak dla mnie nie nadaje się na codzienne zarzucanie tak jak np UR
  • 15 / / 0

Dobry Kanna, ale tylko na wieczór. Maczana 1:30, jeden duży buch.
3h fajnej "marihuanowo/kodeinowej" fazy, a potem 3h zamuły, że się jebnąć młotkiem w łeb chce.
  • 279 / 1 / 0

jak się z tego robi maczane to można normalnie w acetonie rozpuszczać? bo tu wszyscy tylko spirol i spirol :P
  • 1679 / 208 / 0

Tak. Ja do produkcji maczanek zawsze używam acetonu, nigdy spirytusu.
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2013 przez UltraViolence, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 15 / / 0

Na spirytusie wyjdzie tak samo jak na acetonie. Raz z braku większej ilości spirytusu, rozpuściłem proch w 50ml spirytusu i zalałem to wodą z kranu, żeby pokryć dobrze podkład i też bardzo dobra maczana wyszła.
  • 896 / 51 / 0

Można go brać doustnie, znaczy zeżreć zawsze można ale czy trzeba używać tłuszczu do rozpuszczenia czy normalnie walić do japy proch, ew maczanę?
Użytkownik zbanowany
  • 427 / 2 / 0

maczane dojanie? :moody:
Wróć do „Amidy i estry”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata