4-AcO-DMT; Psylacetyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 534 Strona 47 z 54
Rejestracja: 2009
  • 1131 / 54 / 0


Probowal ktos aco albo hometa aplikowac pr? Jak z moca i czasem dzialania w stosunku do po i sniffa?
Rejestracja: 2013
  • 31 / / 0


madi1 pisze:
Otóż właśnie nie, żadne tam placebo. Po 50mg białego pozostawał niedosyt a po 25-30mg tego właściwego zawsze było wspaniale. Zdziwiłem się jak mi przysłano biały proszek zamiast ciemno beżowego. Wcześniej nie wiedziałem że 4-Aco jest także białe. Na stronie sklepu w opisie produktu napisane było brown powder...
Raz miałem w kapsułkach niby po 10 mg, ale jak wysypałem to było mocno białe i objętościowo zajmowało więcej miejsca niż 100 mg normalnie bez żadnych kapsułek.
Oba sorty były białe, ale właśnie mnie zastanawiał ten fakt, co oni tam jeszcze dodali

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Walizki pełne leków + Niezawodny psi nos

Dwa niusy dzięki uprzejmości Straży Granicznej ;)
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 140 / 13


Kapsułki wypełnia się nieaktywnym wypełniaczem w celu uzupełnienia pustej przestrzeni i zwiększenia powtarzalności dawki per kapsułka.

Popularne są rozmaite, trwałe sole/tlenki mineralne (CaO chociażby), talk, glukoza czy, zwłaszcza wśród para-farmaceutów z piwnic :D, kreatyna, tauryna, witamina C, cukier, sól;

No to tyle na ten temat - kontynuujemy wątek, bez ad vocem tym razem...
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 160 / 2 / 0


ile trwa lot przy 25mg? a i jaka najlepiej droga podac? oral? anal? sniff?
jak na drugi dzień samopoczucie?
Rejestracja: 2014
  • 1332 / 49 / 0


Oralnie, normalnie, zlizujesz dawkę albo wsypujesz do wody i wypijasz. Lot w całości trwa 7-9h, peak to najczęściej z 3 i pół godziny. Afterglow zwykle bardzo przyjemny, dzień po zawsze mam silne działanie antydepresyjne, większą chęć do życia, motywację do zmian i tak dalej. Ewentualnie zdarza się czuć jeszcze odklejenie od rzeczywistości, ale to znika po jakimś czasie.
Rejestracja: 2014
  • 2715 / 323 / 0


To normalne że acodmt mam 28mg w proszku i jest objętościowo (nawet nie 4) a więcej razy mniejsze, niż 15mg hometa ? nie mam czym zważyć, a tak mam podpisane wartości na woreczkach.

Bardzo długo leżało, a chcę się upewnić żeby nie przestrzelić kiedyś w razie czego.
Rejestracja: 2013
  • 581 / 80 / 6


@up Miałem ten sam problem z 2 lata temu :-) Wszystko ok, mniej więcej tak powinno być. Może nie 4 razy, ale na pewno 4-AcO-DMT jest dużo gęstsze.
Tak w ramach dygresji, to jest przykład na kompletną głupotę niektórych ludzi korzystających z łyżeczek miligramowych uniwersalnie do różnych substancji :nuts:
Rejestracja: 2014
  • 2715 / 323 / 0


Dzięki rzabka.

Dokładnie, ostatnio się spotkałem ze sklepikiem z miarkami, i do każdej miarki była podana ilość wagi danej substancji od producenta, różnice były ogromne, przy tej samej miarce a różnych substancjach.
Rejestracja: 2009
  • 336 / 1 / 0


Mam takie pytanko.

Końcem czerwca wywaliłem ok 50 mg 4-AcO-DMT. A to dlatego, że po ok roku leżenia w zipie zrobiło się ono beżowe.
I tu moje pytanie, czy taki beżowy sort, byłby jeszcze zjadliwy? Zacząłem się dziś zastanawiać czy aby nie zrobiłem źle, wyrzucając to %-D
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 140 / 13


Bardzo źle zrobiłeś.... Kolor (nawet intensywny) często wskazuje na bardzo mały stopień zdegradowania (parę procent) - zwykle kolorowy s0rt, przepłukany acetonem nie traci na swej masie właśnie więcej niż te parę procent, ale nawet nie trzeba tego przelewać bo na drodze degradacji (zakładam przede wszystkim utlenienie do alkoholu 2-rzędowego - hydroksyl w pozycji beta licząc od aminy) nic groźnego nie powstałoby...
Posty: 534 Strona 47 z 54
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości