Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 248 • Strona 5 z 25
  • 78 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mootant »
-
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2007 przez Mootant, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Mootant nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 77 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: QQQ »
Na allegro ktoś sprzedaje teraz sadzonki piołunu . warto mieć ta roślinkę w domowym ogródku .
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=187564969
Uwaga! Użytkownik QQQ nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 442 / 4 / 0
.
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2008 przez Zielone Karty, łącznie zmieniany 1 raz.
Wskoczcie do klozetu i stańcie na głowie
ja żyję - a wyście pomarli, Panowie.
  • 3490 / 50 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Ale aceton odparowuje tylko trochę wolniej niż eter.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 91 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Versus »
Dlaczego użwyając tego Absynt Extra Strong trzeba przeprowadzać destylację? Czy tujon da się jakoś przedawkować?Bo jeśli nie to czemu nie można by użyć np. 2 razy Absynt Extra Strong?Więcej by się rozpuścić nie mogło?
  • 134 / 1 / 0
właśnie wróciłem z Pragi i gadając z kumplem zapytałem jaki absynt trzeba kupić (bo wiadomo, że większość kupowanych to jakieś gówno dla turystów) no i podobno najlepszy jaki można kupić to "Fruko Szultz" (kupiłem taki 400 koron za 0,7).

Nie za wiele mogę powiedzieć o działaniu, bo wcześniej piłem piwo i jarałem coś tam, ale generalnie jest troche słabszy niż reszta (ma 60%), ale ze słów kolegi mojego "to jest ten" wywnioskowałem że to dobry zakup - niedługo zrobie próbę na czysto.
  • 274 / / 0
najmocniejszy absynt, jaki mozna legalnie kupic to 30mg/ litr alkoholu i nie ma odstepstw od tego, o ile mi wiadomo, przynajmniej w UE. Sa to wersje bitter i wahaja sie w mocy od 26-29 mg, czyli w sumie malo... :/
  • 10 / / 0
Będąc na wyciecze we Włoszech miałem przyjemność skosztować niemieckiego absyntu. Dobrze się dogadywaliśmy z niemcami mieszkającymi w pokoju obok i podzielili sie z nami swoim absyntem ( my dawaliśmy cukier :] ). Absynt był naprawde dobry, jednak ostatnio miałem "przyjemność pić czeski absynt i był jednym słowem do dupy. Większość czeskich marek to komercha żadko trafia się coś dobrego.
Postanowiłem więc zająć się produkcją własnego. Mam jednak pewien problem, głównie chodzi o destylacje.
Przepisy na różne wersje absyntu posiadam, zioła również. Czy ktoś kożystał może z tej oferty http://www.magicznyogrod.pl/zestawdodes ... -p-86.html ? Nie mam w domu żadnego sprzętu na przygotowanie aparatury a nie chce chodzić po sklepach i się bawić w boba budowniczego. Za 90zł dają sprzęt do destylacji i gotową mieszanke ziółek. Wydaje się że spoko oferta ale wolę się upewnić. Jeśli ktoś coś wie to prosze pisać, z góry dzięki.
Uwaga! Użytkownik Patriot nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 78 / 2 / 0
-
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2007 przez Mootant, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Mootant nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / / 0
Te 0.5 litra to faktycznie zamało. Będe musiał coś skombinowa, może coś zbuduje z kumplem. Co do absyntu to halucynacji się nie spodziewam bo tak naprawde to mit (no chyba że ktoś 50kg piołunu użyje). Lubie ten trunek bo ma coś w sobie, działa inaczej niz zwykly alkohol :) Ma ktoś jakiś pomysł na prostą budowe, domowym sposobem ? Nie zamiezam produkowac duzych ilosci, raczej okazyjnie wiec stawiam na prostote i funkcjonalnosc i tani koszt produkcji :D
Uwaga! Użytkownik Patriot nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 248 • Strona 5 z 25
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.