alfa-PiHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1453 / 34 / 0

@STR88
Ja to się zastanawiam czy bez rc nawet jak było ich naprawde malutko porównując z innymi też bym to miał.
Ale najbardziej na wzrok to chyba alfa siada. Hexen np nie.
  • 263 / 23 / 0

jak oceniacie potencjał wjebogenny/uzależniający apihp względem 4/3cmc ?
czy działanie jest mocniejsze?
w aspektach takich jak euforia, nieogar, gadana, strucie, zjazd itp

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Pacjenci z nowotworami potrzebują marihuany bogatej w THC

Pacjenci chorzy na nowotwory preferują medyczną marihuanę o wysokiej zawartości tetrahydrokannabinolu (THC), podczas gdy w innych chorobach pożądana jest raczej zawartość kannabidiolu (CBD) - informuje "Journal of Palliative Medicine”.
  • 139 / 7 / 0

Z moich skromnych doświadczeń apihp wciąga o wiele bardziej. W moim wypadku apihpa zawsze było mało. Czasem (najczęściej przy wapo) się udało osiągnąć pożądany efekt, a potem leciały dorzutki z nadzieją na powtórkę (która rzadko nadchodzi). A że tolerancja rośnie powoli, to można tak 1g przerobić w 1-2 dni.

4-CMC daje konkretną pizdę, o ile nie przyjmujesz leków, które ją blokują (np. mirtazapina). Potencjał uzależniający jest tu jednak nikły, bo tolerancja rośnie bardzo szybko i długo się utrzymuje.

Dla mnie 4cmc lepsze w każdym aspekcie, ale NAJlepsze dojebać apihpa do 4cmc. Kiedy 4cmc wgniata w fotel, apihp z niego wyrywa

4cmc - serotonina
apihp - dopamina
Połączone dają nienachalną noradr i świetnie się uzupełniają. W moim subiektywnym odczuciu
  • 1453 / 34 / 0

Kosmaa pisze:
jak oceniacie potencjał wjebogenny/uzależniający apihp względem 4/3cmc ?
czy działanie jest mocniejsze?
w aspektach takich jak euforia, nieogar, gadana, strucie, zjazd itp
Nie da się tego porównać do końca, gdyż alfa uzależnia i wciąga dosłownie samym działaniem - czystym szczęściem, kiedy takie cmc uzależnia działaniem i tą mistyczną euforią
  • 667 / 39 / 0

Jebał ktoś to po kablach?
Może powiem czego oczekuje od tej substancji. Chciałbym zrobić maratonik na fap i seks, zdania są tu podzielone dlatego postanowiłem sam sprawdzić jak to działa i zdam relacje. Zamówiłem sorcik(P) i nastawiam się na vapo ale pewnie chcica na przypierdolenie iv też przyjdzie. Trochę się obawiam bo nigdy rc nie walilem iv

Scalono. MrRabbit.
  • 1453 / 34 / 0

Najlepiej się to robi na 4cmc,
Gdyż iż,
Po typowych symulantach jest dziwaczna erekcja... Taka fazowa. Czasami już chcesz a zatrzymuje się w połowie.
Po cmc jest normalnie, tzn bardziej naturalny wytrysk
Ale dojdziesz po wszystkim
  • 667 / 39 / 0

No właśnie po żadnym cmc nie miałem ochoty, po a pvp było najlepiej a brałem mikro dawki z maczanki jakiejś potrafiłem całą noc na tej samej nakrętce lecieć :D Już się doczekać nie mogę kurwawa
  • 1453 / 34 / 0

No ja to zaś na peaku tak nie mogę wytrzymać że mnie rozkurwia od środka jak tego nie robie, i nawet jest nieprzyjemnie.

Po alfie zaś i tak i tak jest dobrze
  • 667 / 39 / 0

Może miałem jakiś chujowy sort. Najlepiej wspominam 3-MMC z tych serotoninowych wynalazków. Jednak to alfa wypierdalala mnie najbardziej byłem non stop podniecony i nakręcony jak zwierzyniec pierdolony dzik :D Jak pihp da mi chociaż 70% tego to będzie i tak dobrze, a powtarzam że jarałem maczane pewnie w proporcji 1:10. Cant wait srsly. Niech ktoś napisze coś o iv.
  • 1453 / 34 / 0

Tu chyba nikt nie wali kibloketonów iv, bo za słabo działają i żyły szybko odpadają.

Sniff na tolerce działa fajnie z pół godziny, a jak chcesz walić iv to nawet nie zdarzysz uchwycić za sprzęgło a już minie pewnie. O vapo nie mówię, bo tutaj samo opalanie to czyn godny miana masturbacji
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata