Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 6065 / 422 / 12
[ external image ]
1-(2-morfolin-4-yloetylo)-1H-indol-3-yl]-(2,2,3,3-tetrametylocyklopropylo)metanon
http://en.wikipedia.org/wiki/A-796,260

Próbowałem tego kanna w różnych dawkach, i generalnie nie wykroczyło to poza threshold, tzn. coś tam niby jest, ale nie wiadomo co. Zmianę postrzegania czuć od razu, zaraz po buchu, ale dalej wszystko jest w miarę normalnie. Bez rewolucji. Ciężko mi zatem powiedzieć coś więcej.

Może to wina mojego sposobu przyjmowania kanna:
Palę tak, że ślinię koniec papierosa, wsadzam pośliniony koniec do worka, nabieram określoną ilość na koniec fajki. Odpalam papierosa i biorę pierwszego, dużego bucha, długo trzymam w płucach . Wypuszczam dym, palę resztę fajki normalnie. Stąd, mam ograniczone porównanie, jeśli chodzi o miligramy.
Ale nie zainteresował mnie szczególnie. Może kiedyś, z nudów zwaporyzuję jakieś 30-40mg i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Nie planuję jednak takiego testu w najbliższej przyszłości.
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 656 / 10 / 0
Wielka chwała Ci za testowanie takich nowych zwiazków, niechce sie czepiac, tylko polecalbym testowac nowe substancje w postaci czystej a nie z papierosem, tytoń jest znany z tego że indukuje(zwiększa) prace enzymów CYP: A1, 1A2 i prawdopodobnie 2E1, 1A1, np. JWH-018 i MDMA, kofeina są metabolizowane przez CYP1A2 przez co w połączeniu z tytoniem mogą tracic na mocy xx%
Tytoń i CYP: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10427467
JWH i CYP: http://emtlife.com/attachment.php?attac ... 1302402807
  • 2428 / 84 / 0
Znajomy też był zawiedziony ale on ma tolerke na kanny jak ja na stymulanty :E
Mayday@ - masz PiM`ke ^_^
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 992 / 24 / 0
Naprawdę nie da się coś więcej napisać, aż tak słabo?
  • 656 / 10 / 0
Dzieki uprzejmosci pewnej osoby ;-) dostalem troche tej czasteczki do przetestowania, juz od dawna zwlekam z napisaniem cos o niej, trudno sie opisuje rzeczy ktore niesa lub sa slabo psychoaktywne, ale sproboje:

S&S: bol brzucha, bol plecow, kilka dni przerwy od wszystkich uzywek oprocz herbaty wiele godzin wczesniej
Dawki: waporyzowane, zaczynalem od 10mg
Długosc działania: ok. godziny
Dzialanie: przy 10mg tylko lekkie rozluznienie, brak czegos wiecej; przy 20mg czuc juz cos wiecej, rozluznienie, lekkie znieczulenie plecow 1/5, siad na oczach, lekkie gastro 1/5. Juz niewiadzac co dalej poszlo 50mg, tu juz znieczulenie bylo wyrazne 3/5, wszystko mniej bolalo, fajne rozluznienie jakby ktos masowal, takie mrowienie, i lekka psychoaktywnosc sie wkoncu okazala, telewizja byla smieszniejsza i wszystko bylo troszke bardziej przyjemne, lecz bylo to nadal cos bardzo subtelnego. Probowalem tez w miksie z mj, bylo jakby troche mocniej, lepsze rozluznienie za to mniej rozkmin. Dobrze sie po tym zasypiało. Następnego dnia lekka suchosc w ustach jak to po kanna, brak zamulenia.

Jeśli ktos szuka fazy rekreacyjnej to w tym czegos takiego nie znajdzie, mógłbym to polecic osobą jako np. cos na poprawe apetytu lub do znieczulenia lekkiego bólu, lekka pomoc na sen, rozlużnienia albo na mdlosci np., sa mocniejsze do tego rzeczy ale za to ta dziala troche dluzej od niektoryh innych kanna bo ok. godzine, to wszystko co mogłem z tej cząsteczki wyciagnąc :P Czyli zastosowanie lecznicze chociaz do tego celu bardziej nadaje sie A-836,339.
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2012 przez Mayday, łącznie zmieniany 4 razy.
  • 744 / 28 / 0
Mayday pisze:
Wielka chwała Ci za testowanie takich nowych zwiazków, niechce sie czepiac, tylko polecalbym testowac nowe substancje w postaci czystej a nie z papierosem
Racja, kiedyś jak pupil palił jeszcze papierosy to faktycznie w przypadku jwh-122, jwh-210 było widać zdecydowaną różnicę w profilu działania w zależności od drogi administracji, najlepszy obraz i pełne spektrum zawsze dawało czyste waporyzowanie, nie musi koniecznie być folia ale np. mała żaróweczka. Papieros zawsze wypadał jakoś słabiej i zazwyczaj stosowany w ostateczności kiedy brakowało już odpowiednich przyrządów :-)
Spoiler:
Maybe the Chinese were using second class citizens as guinea pigs for the initial human trials of their new drugs.
Kwiecień plecień co przeplata trochę kwasa, trochę lata
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.