Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 94 / 5 / 0

Re: 5F-MDMB-2201
Post
14 października 2020MaszMozeGume pisze:
11 października 2020DonDzonson pisze:
Czekam właśnie na przesyłkę z C-liquidem na bazie tego canna. Jestem bardzo ciekawy działania, na zagranicznych forach sporo info, na hyperreal niewiele.
Jak tylko z żoną stestujemy zdam relację.
Czekam na twoja opinie Zdaj relacje co i jak :p :liść:
Hmmmmm już po testach. Mam dość mieszane uczucia. Odczynnik bez dwóch zdań mocny. Smakowo w liquidzie świetnie w ogóle nie czuć tej chamskiej chemii jak przy paleniu maczanek.
Co do długości działania to bez żadnej tolerki standard to w granicach 60min w miarę palenia skraca się do 20-30min.
Bardzo mało w tym euforii, dużo dyso nieogaru, takiego podstawowego odurzenia i mega chęć na dopalenie.
Spróbować można ale z żoną jesteśmy zgodni, ze to taka zabawka raz spróbować i zapomnieć.
  • 9 / / 0

Re: 5F-MDMB-2201
Post
Po ponad 3,5 rocznej przerwie, z czego w tamtym czasie spokojne 3 lata w ciągu na maczanach, stwierdzam iż jest to naprawdę mocny kanna. Na pierwszy test poszła dzida w proporcji około 6-7? (tytoniu) : 1 (kadzidła), weszło po około 10 sekundach od wzięcia bucha, co mnie nieźle zszokowało, gdyż bardzo dawno nie miałem do czynienia z taką potęgą. Nieogar i bajzel na bani przez intensywną godzinę, trochę przyspieszona akcja serca, później zeszło lajtowo, ale zamuła pozostała.

Naprawdę radzę uważać, gdyż można się nieźle zaskoczyć.
  • 10 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Re: 5F-MDMB-2201
Post
Zrobiłem maczankę z 1g 5F-MDMB-2201 (pomarańczowy sort) 1:50 i 1 lufa robi jak delikatne mj. Mogę nawet 2 lufy czy 3 spalić bez jakichś mocnych wykrętów
  • 10 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Re: 5F-MDMB-2201
Post
Tolerka to jakaś masakra. Niby 1:50, a najpierw było elegancko. A teraz 5 pełnych luf dla effektu 'typowego zjarania' :płacz:
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.