5F-4MMC

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 1794 / 149 / 0

No właśnie ja też się sugerowałem tym wpisem z różowego, czyżby jakiś naganiacz? Bo tak poza tym to o tym nigdzie nic.
  • 1219 / 103 / 0

06 lutego 2018rozgar pisze:
01 lutego 2018LiquidStranger pisze:
No ale żeby nawet na różowym były jakieś szczątkowe informacje?
No, ale jakie masz tam informacje? Przecież ten pierwszy post jest napisany przez jakiegoś naćpanego wykolejeńca proposującego jakieś gówno niedostępne w Chinach/Indiach od sklepów, które są powiązane (pośrednio, ale jednak) z pewnym panem co zrobił kilka miesięcy temu wyjebkę? Jakby to serio był jakiś przełom albo coś na poziomie klefedronu to konkurencja już dawno by to miała u siebie.
Też doszedłem do podobnych wniosków. Szkoda, że dopiero po złożeniu zamówienia

Sam fakt, że każą od razu kupić Ci 5g...

Shame on me

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Zatrzymano podejrzanych o handel dopalaczami. Sklepy nazywali "bunkrami"

Prokuratura Regionalna w Białymstoku prowadzi postępowanie w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która w latach 2016-2018 zajmowała się wprowadzaniem dopalaczy do obrotu. Na polecenie prokuratora zatrzymano 5 osób, które usłyszały zarzuty obrotu substancjami szkodliwymi dla zdrowia - poinformowała Polsat News Prokuratura Krajowa.
  • 58 / 2 / 0

06 lutego 2018LiquidStranger pisze:
I jakie wrażenia po tych 5g?
  • 1219 / 103 / 0

Gówno

Tak jak rzadko spuszczam ćpanie w kiblu, tak w tym przypadku nie wiem czy nawet 0.3g przerobiłem...
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 629 uczestników Wejdź na czata