Substancje biosyntetyczne pochodzące z królestwa zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 111 • Strona 8 z 12
  • 3870 / 199 / 13
Zależy od czystości finalnego produktu. Zacznij od 10mg żeby ustalić "body effect". Taka dawka już daje mocno wizualnego tripa
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 344 / 5 / 0
Parathormon próbowałeś doustnie np z iMAO? Ciekawią mnie efekty takiej bufohuaski i czas jej działania...
Jak nie chcesz to podrzuć próbke, ja bardzo chętnie w zamian napisze piękny TR :-D
  • 17 / 1 / 0
Witam

natknąłem się na wikipedi na taką oto ciekawostkę ,, Bufotenina w śladowych ilościach występuje również w skórce banana, wytrącając się z niej podczas ogrzewania go w wysokiej temperaturze (200-300 °C) ''

i tu moje pytanie zna ktoś jakiś sposób na wyizolowanie tej substancji z skórki z banana ?
  • 156 / 4 / 0
podobno jest w sladowych ilosciach w skurce banana,tak mowi wiki,tylko czy ktos wie jak wyciagnac sama bufo z tych skurek?sam bym chetnie ztestowal? wie ktos moze w czym to sie moze rozpuszczac?bo myslalem zeby najebac skurek do pojemnika pocietych i zalac jakims rozpuszczalnikiem a potem odparowac rozpuszczalnik i zebrac co tszeba i zarzucic
  • 683 / 149 / 1
thclower pisze:
podobno jest w sladowych ilosciach w skurce banana,tak mowi wiki,tylko czy ktos wie jak wyciagnac sama bufo z tych skurek?sam bym chetnie ztestowal? wie ktos moze w czym to sie moze rozpuszczac?bo myslalem zeby najebac skurek do pojemnika pocietych i zalac jakims rozpuszczalnikiem a potem odparowac rozpuszczalnik i zebrac co tszeba i zarzucic
http://acha.blogerki.pl/2010/02/08/smac ... _giai.html %-D
Prawdę mówiąc wątpię w to. Szukałem długo, ale nic nie potwierdza obecności bufoteniny w skórce banana. Lepiej upoluj ropuchę Bufo bufo, albo pobaw się z nasionami colubriny.
  • 175 / 1 / 0
co do otrzymywania z banana jakoś nie bardzo mi się to widzi...

Łapcie zatem przepis na syntezę ;] , przetłumaczony przeze mnie stąd https://www.dmt-nexus.me/forum/default. ... sts&t=1934

Technika otrzymywania cytrynianu bufoteniny przy użyciu acetonu

* Grubo zmielić 100 g nasion vilca (Anadenanthera colubrina).
* Dodaj 1 część wapna gaszonego (wodorotlenek wapnia) i mieszać w wystarczającej ilości wody, aby uczynić go wilgotnym. :finger: UWAGA: węglan sodu działa jako substytut wapna na wszystkich etapach tej technologii ekstrakcji.
* Mieszać przez około 10 minut i pozostawić do wyschnięcia całkowicie. Ma być ZERO wody przed przejściem do następnego kroku.
* Rozpuścić mieszankę w 500 ml suchego acetonu. Odfiltrować zawiesinę. Powtórz z większą ilością acetonu aż aceton będzie prawie czysty.
* Odparować aceton do około 100 ml.
* Dodać 10% roztwór kwasu cytrynowego do acetonu aż do całkowitego widocznego wytrącenia. To zajmie około 30 ml 10% roztworu kwasu cytrynowego na 100 gram nasion. UWAGA: aby zrobić roztwór kwasu cytrynowego, Rozpuść 10 g kwasu cytrynowego w 100 ml suchego acetonu. To trochę potrwa zanim kwas cytrynowy rozpuści się w acetonie, więc przygotuj ten roztwór kilka godzin przed czasem. :finger:
* Ostrożnie wylej acetonu pozostawiając osad. Wyrzuć aceton.
* Osusz całkowicie osad pozostawiając surowy cytrynian bufoteniny i inne śmieci. Cytrynian bufoteniny jest maziowaty i mało aktywny. Nie chcemy go w tej formie.
* Powoli mieszaj w wapnie, aż maź stanie się suchym proszkiem. Następnie dodaj wodę, aby uczynić mieszankę mokrą i mieszaj przez około 10 minut i niech mieszanka całkowicie wyschnie. I znów mamy całkowicie pozbyć się wody.
* Rozetrzeć mieszankę do proszku. Rozpuszczamy w 100 ml acetonu i odfiltrowujemy substancje stałe. Powtórz z większą ilością acetonu aż aceton będzie prawie czysty.
* Odparuj zgromadzony aceton, aby uzyskać prawie czysty freebase bufoteniny.
* I korzystamy z owoców naszej ciężkiej pracy %-D
BTC:1GA9NVZBYY1H7pduhoPw2s8HywQYEzncm2


http://www.ermail.pl/klik/VnJfYGUF
  • 413 / 24 / 0
A prop zwierzątek
http://pl.wikipedia.org/wiki/Skolopendra_olbrzymia
Skolopendra jest zwierzęciem jadowitym, silnie toksyczny jad zawiera acetylocholinę, histaminę i serotoninę,
Czy myślicie żeby dało się wyekstrahować z tego serotonine na własny użytek.
  • 2775 / 29 / 0
Nawet jeśli to i tak ci się nie przyda do niczego bo nie przekracza ona bariery krew-mózg
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
Wracając do bananów. Zna ktoś jakieś metody na uzyskanie zadowalających ilości bufoteniny. Eksperymentował ktoś? Nie znalazłem żadnych konkretnych informacji na ten temat, głównie plotki. Ciekawe jaka jest w nich zawartość i czy ma znaczenie gatunek banana. Jeśli ktoś coś wie to będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
  • 344 / 5 / 0
Spraw sobie lepiej A.Peregrina/columbrina...
ODPOWIEDZ
Posty: 111 • Strona 8 z 12
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.