Substancje biosyntetyczne pochodzące z królestwa zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 111 • Strona 11 z 12
  • 367 / 7 / 0
To się podobno pali sprowadź żaby z Ameryki i zrób open kijankę :D. Żaba legalna jest ale dojenie jej z tego nie za bardzo.
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1863 / 63 / 80
Jad po wysuszeniu jako wysuszony glut zawierający 5-HO-DMT byłby nielegalny, żaba full legal chyba że to jakiś zagrożony gatunek.
  • 94 / / 0
tak przyjaciele :) to wszytko wiem a poza tym było pare razy. Sam mogą wam wiele powiedzieć co do "żab" :)
Pytałem czy ktoś ma realne doświadczenie Bufotenina nie z 5-meo-dmt z ropuchy B. alvarius .

Jeśli chodzi o płazy i gady to wszystkie nasze krajowe są pod ochroną.

2016 maja 24, 13:05

1 filmik w całych internetach jak ktos próbuje palić jad. - i właścwie nic się nie dowiadujemy:)

To CANE TOAD czyli bufo marinus. Nie mylić z alvarius i DMT :) Ale dobre pytanie czy palenie jadu nie uszkodzi płuc?

scalono

Film na YouTube „Cane Toad Smoke”

2016 maja 25, 13:56 / scalono - surv

Oki więc koleś odpisał.... że ogólnie palenie cieżkie..zimny pot itd a jedynie lekkie uczucie fazy.

Dużo w jadzie różnych substancji pewnie trzba by to jakoś ekstartować


So to answer your questions - Yes it does work but the trippy part is layered between heavy toxin effects. So better be bloody careful about dosage and way of consumption. After all I think that bit of a dreamy feeling was not worth the cold sweat, dizziness and pumping heart. Licking them was way worse and might include a stronger trip but I honestly feared long term after effects.
  • 1863 / 63 / 80
Jeżeli interesuje cie substancja w przystępnej formie to polecam ekstrakcję z A. Colubrina i A. Peregrina. Z tego co typek ci odpisał to palenie jadu żeby się naćpać jest jak branie ulicznej fety żeby sie naćpać, czyli niby trochę okej, ale w większości efekty uboczne.
  • 197 / 5 / 0
U nas bufotenina jest w trzech ropuchach pierwsza nr 6 na swieciez iloscia ropuch szara 8ropucha zielona 10 ropucha mala.
Udowodnienie komus brania jej i lizania jest zerowa nie wolna krzywdzic ale nikt natury nie krzywdzi. Jesli chodzi o rosliny to kolega pisal wyzej.
  • 595 / 45 / 0
Nie lepiej syntetyczną ogarnąć, jakieśpare lat temu było to do zrobienia, sam nawet zdobyłem trochęi leżała sobie z resztą skrabów do czasu aż polcja nie zabrałą wszystkich zabawek po rewizji mieszkania, badania wykonane w ramach sprawy potwierdziły bufoteinę. Skruriwiele spalili ją tyle że w piecu.
  • 2487 / 1375 / 34
Tak w naszych ropuchach za uszami czyli gruczolach przyusznych jest jad a on zawiera Bufotenine i jej pochodne .Ropucha szara(inna nazwa zwyczajna) mała i Zielona mają stężenie dosyć duże zwłaszcza szara najpierw po tym jak potrzebie ja chodzi o skórę mięśnie pod wpływem bodźców czyli dotykania wyzwala ja z gruczołów i za uszami pojawi się wydzielina .
Odczucia zimne poty może być też adrenalina ponieważ ropuszki mają ja w jadzie jako bonus.
Także nie trzeba sprowadzać z Amazoni płazów. Nasze je mają sporo a ropucha szare już nie jest zagrożona (objeta od 1.01.2017 ochrona czesciowa)r można spotkać i nawet potknął się..
Opis ropucha szara:
http://www.ekologia.pl/srodowisko/przyr ... 421,2.html.

http://wyszedlzdomu.pl/nie-taka-ropucha ... ja-maluja/
Ropucha szara:
Produkuje ona gęstą, żółtawą substancję, w skład której wchodzą dwa związki o silnych właściwościach trujących. Jest to bufotalina porażająca akcję serca i bufotenina działająca halucynogennie i usypiająco. Pies, któremu podamy podskórnie wysuszony jad ropuchy (w ilości 5 mg na 1 kg masy ciała), zginie po 15 min.
Ostrą toksyczność ( LD 50 ) z bufoteniny u gryzoni szacuje się na 200 do 300 mg / kg. Śmierć następuje w wyniku zatrzymania oddechu. W kwietniu 2017 roku człowiek z Korei Południowej zmarł na zatrucie bufoteniną po spożyciu ropuch , które zostały uznane za jadalne żaby rasy azjatyckiej.
Opis Bufoteniny i badań nad ludźmi:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bufotenin.

http://rozanski.li/206/ropucha-i-i-znachorstwie/.

http://wiedza.alkahest.umcs.pl/chemiczn ... hodelikow/
W jadzie ropuch szarych ilość Bufoteniny oszacowano na 4.7% maksymalnie.
Wszyscy jesteśmy równi wobec śmierci tylko pozytywna energia.
Fajne koszulki
https://vm.tiktok.com/ZMFDPae1K/
  • 127 / 13 / 0
Usuwam
Ale kuffa sam nie wiem, 5-ho-dmt niby to, a pisze inaczej mi. Zbyt dużo źródeł/info. NIby metylacja, by zrobić 5-ho-dmt z tego, a pewnie się nie da.
  • 124 / 16 / 0
Bufotenina w muchomorze cytrynowym. Ktoś podejmuje się przetestowania tego w najbliższym sezonie grzybowym?

[mention]AnnaS[/mention], nie denerwuj mnie i nie usuwaj ;p
Uwaga! Użytkownik elonmusk nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 115 / 1 / 0
Ja prawdopodobnie będę testował, aczkolwiek będzie to mocno ryzykowne. Poza tym nie mam zamiaru ich jeść, tylko przeprowadzę ekstrakcję. W końcu to nie A. muscaria...

https://www.dmt-nexus.me/forum/default. ... ts&t=62485

Zobaczymy w sezonie. Na pewno będzie wpis.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
Posty: 111 • Strona 11 z 12
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.