Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 39 • Strona 3 z 4
  • 88 / 1 / 0
Ktoś jeszcze testował tą substancje? Jak efekty?
  • 1014 / 113 / 0
Leci do mnie gramik tego ustrojstwa, jakieś pomysły co do dawkowania i drogi podania? Oral i pr powinno być bardziej wskazane niż sniff nie?:)
  • 422 / 2 / 0
Kochanek Heleny pisze:
Oral i pr powinno być bardziej wskazane niż sniff nie?:)
Dlaczego? Ze względu na niszczenie śluzówki czy na efekty?
Uwaga! Użytkownik zWidzian nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1014 / 113 / 0
Niszczenie śluzówki swoją drogą, bardziej o wchłanialność idzie. Właściwie żadnego ketona, którego jadłem nie opłacało się ładować do nosa, poza meffem może.
  • 469 / 23 / 0
Załaduje oral. Pierwszy strzał. A spróbuj dorzutke sniffem jebnac. Porównaj to. Jaka jest moc pierwszej i drugiej. I wtedy będzie wiadomo co w gęstym lesie piszczy.
Mnie osobiście bardzo interesuje ten związek. Jeśtem bardzo ciekaw opinii o nim. Bo pokladam w nim sporo nadzieji. Trzeba czekać na pierwszych recenzentów z 5 i czytać oby jak najdłuższe TP :-)
rchiro the best
  • 1014 / 113 / 0
Kryształ wygląda i pachnie mocno mefedronowo imo<3(o wiele mocniej niż 3mmc jak dla mnie), mleczno- biało- przeźroczysty łatwo kruszący się.

O 14.30 dwa szczury przyjęły po 100 mg oralnie. Delikatny bodyload.
Dosłownie po chwili czuć, że zaczyna się coś dziać, mocno wchodzi na oczy- w stylu bardzo podobnym do 4BMC. Około 15.30 efekty zaczynają słabnąć teraz mam lekko podwyższony nastrój. Nie stwierdzono żadnych negatywnych efektów somatycznych, a jestem na nie ostatnio bardzo wyczulony niestety (ty alfa).

Za jakąś godzinę szczury dostaną po 200mg oralnie, wyczuwam potencjał w tej substancji:]
Zjebałem z dawką, w głębi duszy miałem nadzieję na coś mocniejszego niż ostatnia generacja ketonów:D Myślę, że jeśli chodzi o moc i działanie SMC powinno być mocno zbliżone do 4BMC, co by mnie kurewsko cieszyło ( zwłaszcza gdyby nery nie bolały jak po brefku).

Będę informować jak efekty po ludzkiej dawce:)
  • 625 / 43 / 13
ok 100mg sniff nie ma pierdolnięcia, po jakimś czasie wyczuwalna lekkie podniesienie nastroju, znikoma euforia, lekkie podbicie kolorów.
Generalnie mam wrażenie, że to efekt spływów i może jeszcze się coś rozkręci, jak kolega wyżej także przetestuję oral ew oral+sniff na wejściu i dam znać.
E: po dłuższej chwili euforia nieznacznie się nasiliła więc tak jak przypuszczałem to sprawka orala
RIP UNCLE HOWIE [*]

---------------------------------> PAJACYK.pl <----------------------------------------------------
  • 1904 / 171 / 0
Na pierwszy raz poszła lina 100 mg, po jakiejś pół godziny dorzutka ok 60 mg., też sniff. Smak i spływ podobny do 4-CMC. No ale jak dotąd zero efektów. Chyba nie działa donosowo. Próba waporyzacji (noż kurwa wiem ale kontrolnie musiałem) 50 mg - mało co się nie porzygałem, obrzydliwy, chemiczny, duszący smak i oczywiście nic nie klepło.
Na wieczór zostawiam sobie próby z podaniem per rectum i doustnie, jutro pewnie i. v.
  • 1014 / 113 / 0
200mg oral praktycznie nie klepło. Głównie senność, lekki wjazd na serce, niechęć do czegokolwiek, delikatnie podwyższone libido. Dodam, że od lipca nie używałem niczego poza ziołem więc dziwne, żeby jedne 100mg wcześniej aż tak wycisnęły mnie z serotoniny... Drugi szczur takie same obserwacje:/

Zostało 300mg, jutro pójdzie per rectum.
Wciąż nie skreślam tej substancji, pierwsze 100mg zaczynało wchodzić naprawdę przyjemnie. Myślę, że poniżej 200mg nie ma co próbować zabawy.Ps

Pierwszy szczur zjadł 100mg+ 200mg oral, drugi 100mg+ 100 oral i 100 sniff.
Sniff prawdopodobnie w ogóle nieaktywny, delikatne kręcenie w nosie, spływ 4 w skali do 10- delikatny.
  • 625 / 43 / 13
Podpisuję się pod powyższą opinią praktycznie takie same odczucia.
1 h po szamie więc na prawie pełny brzuch zarzucone 250-300 mg (piszę tak, bo waga mogła mnie okłamać + dorzuciłem małego kamyczka) efekty po jakiś 50minutach to polepszenie odbioru muzyki (bez startu do tego po 3mmc/4bmc/4cmc), podniesienie nastroju, uczucie ciepła i momentami bardzo słabe ciarki na głowie. Też zastanawiałem się nad tym czy wcześniejsza wrzutka nie wywołała tolerancji, ale serotonina powinna być zregenerowana więc nawet jeśli to 1 dorzutka powinna zadziałać.
Zostało mi ok 0,5g i zastanawiam się czy nie dorzucić sniffem setki i jeśli to nic nie da to zostawić resztę na jedną porządną wrzutkę.
Jeśli to zrobię to edytuję tego posta.
Niechęci do czegokolwiek, wzrostu libido, wjazdu na serce nie zanotowano.
Co do senności to wydaje mi się, że lekko mnie odmuliło, ale chuj wie na dobrą sprawę.
RIP UNCLE HOWIE [*]

---------------------------------> PAJACYK.pl <----------------------------------------------------
ODPOWIEDZ
Posty: 39 • Strona 3 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.