Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 91 • Strona 6 z 10
  • 1157 / 113 / 0
200-250mg w tabsie dojapnie, 0 działania.
Nie wiem, może trzeba więcej? Jeśli tak to zapodawanie sobie 3-CMC dojapnie to marnacja tematu, gdyż sniff działa zdecydowanie lepiej.

Przynajmniej na mnie, mnie to nigdy podanie oralne jakoś nie zachwycało, nawet przy 3-MMC, gdzie każdy mówi, że połknięcie bombki jest dużo lepsze niż sniff - ja tego tak nie odczuwałem.
Uwaga! Użytkownik Static nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 458 / 48 / 0
Moze za malo ja bombki robie 0.4 zawsze sa idelanie 0.6 za mocno.
  • 127 / 3 / 0
Ale mówisz o Jodofedronie ze w tabsie 200-250mg?? I 0 działania?? Nie testowałeś 50/50 oral sniff?? Bo nie wiem czy jest sens motac ten Jodofedron czy nie...
  • 259 / 37 / 0
Działa i sniff i oral.
Oral - przesunięcie działania w kierunku empatii
Sniff - bardzie pobudzajace

Nie ma co zaczynać poniżej 150 mg.
  • 2895 / 252 / 0
tak mniej więcej czego się spodzieać po kresce? chodzi mi dokładnie o: pieczenie i zatykanie nosa/czy faza to euforia plus lekki spidzik jak mmc, czy coś bardziej w kierunku 3-emc, czyli wjeżdża na grubo chujowa noradrenalina. koleżka ma, ja od dłuższego czasu często używam tylko alko i zioła, reszta raz na parę tyg., więc na ten moment pod względem tolernacji jest ok. dodam też, że nie interesuje mnie podanie oralne ketonów, pytam jedynie o wciąganie. chodzi o ten z najlepszego holendrskiego chemola
  • 8140 / 1487 / 2
po co wrzucac sniffem substancje ktora w 90% dziala oral?
  • 2895 / 252 / 0
skad takie info skoro opinie sa inne tutaj? nie wszystkie, ale napisałeś to jabky by to był jakiś metylon. 3-MMC się też powinno oralnie walić, mefedron też ;)
And I got Xanax, Percocet, promethazine with codeine
Call me Mr. Sandman, I'm sellin' all these hoes dreams
  • 1904 / 172 / 0
Dobra ale do jakiego ketona można to porównać? Ile trzyma?
  • 8140 / 1487 / 2
27 czerwca 2017p420 pisze:
skad takie info skoro opinie sa inne tutaj? nie wszystkie, ale napisałeś to jabky by to był jakiś metylon. 3-MMC się też powinno oralnie walić, mefedron też ;)
dotychcczas na tym forum tylko jedna osoba to testowala.
Nie wiem skad masz inne opinie.
Ktos kiedys proponowal mix cmc jako jmc.
  • 683 / 106 / 0
27 czerwca 2017p420 pisze:
skad takie info skoro opinie sa inne tutaj? nie wszystkie, ale napisałeś to jabky by to był jakiś metylon. 3-MMC się też powinno oralnie walić, mefedron też ;)
Czemu nie? Wszystko zależy od tego, kto ma jakie oczekiwania względem profilu działania. Jak ktoś nie lubi mocnego wjazdu, bardziej celuje w eufo niż speed, dłuższe działanie oraz potrafi uzbroić się w cierpliwość i nie skreślić ROA z powodu wolniejszego ładowania się substancji, to oral bardziej go zadowoli.

Ty może po prostu nie lubisz serotoninowego lenia wybijającego się na pierwszy plan przy podaniu dojapnym i/lub wolisz wejście z buta w ryj, ale... no właśnie, to tylko Ty.

Żeby nie offtopować, mam to całe 4-IMC w apteczce, ale wcześniej przetestuję albo 4-FEC, albo 3-BMC lub 3-EMC. 4-IMC w odstępie co najmniej tygodnia od ww. I będę JADŁ, sniffem może tylko podbiję. Chcesz zbadać sniff solo, to zamów i stestuj, ja nie będę specjalnie dla Ciebie marnować materiału ;)
Ekonomiczna i technologiczna struktura społeczeństwa jest o wiele ważniejsza od jego struktury politycznej w
wyznaczaniu stylu życia przeciętnego człowieka
---
Natural Born Sociopath
ODPOWIEDZ
Posty: 91 • Strona 6 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.