4-IMC; Jodofedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 413 / 18 / 0

Będzie na rynku, znajdą sie smiałk0wie którzy to przetestują zdadzą relacje bedziemy wiedzieć jak działa. A co do toksyczności trzeba zaczekać na badania a nie opierać się na wróżeniu z fusów od herbaty. Trzeba czekać Panie i Panowie.
  • 481 / 15 / 0

te nowe rcki to jakieś kurwa żarty są xDDDDDDDDDDDD
może rządy chcą wytruć ćpaków takim syfem xD
albo koncza sie pomysly na tanie rc i chwytaja sie wszystkiego
ja pierdole niedługo będą chloro/bromo amfetaminy pewnie kurwaaaaaaaaaaaa

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Nowotwory: butelka wina jak 5-10 papierosów

Szeroko znany jest związek pomiędzy paleniem papierosów a chorobami nowotworowymi. Jednak znacznie mniej znany jest związek pomiędzy umiarkowaną konsumpcją alkoholu a ryzykiem wystąpienia raka.
  • 75 / 6 / 0

EmeritusIII pisze:
może rządy chcą wytruć ćpaków takim syfem xD
Tak czy siak to dobry sposób na leczenie kretynizmu.
  • 720 / 65 / 0

Ja tam bym substancji nie demonizowal, w koncu przynajmniej 6 szczurow laboratoryjnych przezylo podawanie roznych dawek 4-IMC I.P. (w brzuch). Wiec jednorazowo mozna sprobowac xD
  • 1737 / 132 / 0

Ciekawe co będzie jak to wyjdzie na ulicę
"wyglądasz jak Mistrz Yoda"
"talibów torurowano klefem a nie w bazie pod Klewkami"
"YO! do feed Ron, will ya?

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 804 / 25 / 0

Obecny rynek RC to kpina a oni jeszcze chcą dojebać takimi gównami jak m.in. 4-IMC. Znajdą się na pewno chętni na to i to jest najgorsze.
  • 75 / 6 / 0

Ale wiecie, jod podobno łatwo ulega podstawieniu, może to by był prodrug takiego 4-MMC :-D

-

Czyżby długo poszukiwany święty graal wśród ketonów?
  • 123 / 10 / 0

Jak rozumiem napisałeś to chcąc zironizować cały ten wątek?
Te pytanie chyba nigdy nie doczekało się potwierdzenia...
  • 75 / 6 / 0

?

Napisałem półżartem, to dość możliwe, tak mi się zdaje, że mógłby ulegać metylacji, czy jak to tam nazwać. Wszak z halogenków otrzymuje się różne pochodne, właśnie przez tą łatwość podstawienia. Gorzej, co z tym jodem dalej by się działo... Ale to luźne dywagacje. Przydał by się ktoś kompetentny, albo wendor i ochotnicy.
  • 612 / 105 / 0

Fakt, faktem, byłoby ciekawie, gdyby okazało się, że z tego lub czegoś innego w przyszłości będzie można domowymi sposobami zrobić sobie mefa.

Już widzę listę niedozwolonych substancji spisaną w popłochu przez ministra zdrowia:
mefik, klefik,
alfa-, beta-,
sole, cukier,
chuj wam w dupe.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata