4-Fluoro-MPH

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 1822 Strona 4 z 183
Rejestracja: 2013
  • 210 / 17 / 0

@Marek1234 , substancja świetnie nadaje się do nauki i produktywnego trybu życia, nie wiem jak z imprezowaniem, ale wykazuje jakieś działanie empatogenne. ;] Mógłbyś podać link do tego na "noopeptowej stronie"? Może było to w odniesieniu do Noopeptu? No bo noopept ma raczej inną gęstość niż omawiana substancja... Jeżeli chodzi o dawkowanie, to jeżeli czerwona miarka ubita na płasko ma 15mg, to taka dawka zażyta rano w moim przypadku dodaje energii i motywacji na niemal cały dzień, więc dawki w granicach 5mg też mogą być skuteczne w wiadomych celach. :) Oczywiście spróbowałem więcej, większe dawki są bardziej empatogenne, lecz nieco psychotyczne i manio-genne, faktycznie.
@Neuronek , ale byłbyś w stanie choć mniej-więcej określić jego gęstość w porównaniu do innych substancji? Zgodziłbyś się, że czerwona ubita na płasko miarka to +- 15mg? Używałeś wagi "diamond" ? Tą właśnie chciałem kupić, bo można ją dostać już za 99zł. Jest chociaż dokładna? Szybko się psuje, czy uległa wypadkowi? :gun:
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0

Dla mnie beznadziejna substancja. Z IPH spałem regularnie pona 8h. Na 4f nie spie od wczoraj. Nie umiem złapać kontroli. Na biedaketonach jest to dwa razy łatwiejsze bo organizm się wymęczy. A 4F jest megaaaa łagodne.
Coś musi być na rzeczy z tą serotoniną.

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Pod wpływem marihuany pojawiają się fałszywe wspomnienia

Używanie marihuany zwiększa podatność na pojawianie się fałszywych wspomnień. Świadkowie i podejrzani, którzy znajdują się pod wpływem konopi indyjskich z większym prawdopodobieństwem podają podczas przesłuchania nieprawdziwe informacje, co może prowadzić do fałszywych oskarżeń.
Rejestracja: 2014
  • 439 / 21 / 0

Dawki rzędu 4/6 mg 3X dają odpowiednie działanie rano południe i dwie godziny po po ostatniej dawce. Motywator lepszy niż EPH. Tylko uwaga na dawki moi drodzy :) bo po 16mg/18mg na raz schiza ala alfa poziom 2. Więc mało a regularnie i działanie jak trzeba. Na nas działa to lepiej niż MPH. Czujesz lekka euforię. Poprawa humoru. Chcę się robić wszystko. Masz na to ochotę. Nie jesteś zbyt naspidowany żeby robić chaos w okol siebie tylko robisz jedna rzecz i ja kończysz. Bierzesz się za inna. Co do komunikacji między ludźmi też duży plus. Łatwo przyjdzie Ci podejść do dziewczyny i zacząć rozmowę. Łatwo przyjdzie dogadać się z ludźmi których się nie lubi i aż się dziwią że człowiek taki miły jest i elokwentny co do nich. Jeść nie mogę do godziny po dawce. Ale po 2 wrzucie uzupelniam witaminy i minerały. Wieczorem (23) kładę się spać. I jak to u mnie godzinę leżę i nie mogę usunąć. Ale to są moje problemy ze snem wywołane benzo. Bo inni przy takim dawkowaniu śpią normalnie (22) i kima. Jedzenie 6 dzień. I rano zero negatywów. Bo w pierwszy dzień i drugi gdzieś coś między mną a ta substancja się nie docieralo. 3 dzień i już inaczej działa. Polecę jeszcze 5 dni i urwe z nią kontakt. Zobaczymy jak organizm zareaguje.
Rejestracja: 2012
  • 329 / 23 / 0

Mógłbyś podać link do tego na "noopeptowej stronie"? Może było to w odniesieniu do Noopeptu? No bo noopept ma raczej inną gęstość niż omawiana substancja..
Mój błąd, nie ma 15mg, tylko między 10mg/12mg. Nie wiem, czy można wysyłać linki do innych stron, tak więc dla wiarygodności, skopiuj to poniższej do googla, to Ci wyskoczy.

Pojemność mikrołyżeczek:

zielona 3-7 mg
niebieska 10-12 mg
czerwona 10-12 mg
biała 10-15 mg
żółta 1-3 mg
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0

Ah, no i mam problemy z jedzeniem. Żeby nie kakao to musiałbym dziś w sb wmuszać. A jestem w ciągu G. Gdzie na G zawsze jest pakus i gastrofaza.
Rejestracja: 2012
  • 329 / 23 / 0

Dla mnie beznadziejna substancja. Z IPH spałem regularnie pona 8h. Na 4f nie spie od wczoraj. Nie umiem złapać kontroli. Na biedaketonach jest to dwa razy łatwiejsze bo organizm się wymęczy. A 4F jest megaaaa łagodne.
Coś musi być na rzeczy z tą serotoniną.
Ah, no i mam problemy z jedzeniem. Żeby nie kakao to musiałbym dziś w sb wmuszać. A jestem w ciągu G. Gdzie na G zawsze jest pakus i gastrofaza.
Wielokrotnie było mówione, że na stimach nawet jak jeść się nie chce, to trzeba w siebie wmuszać. Zwłaszcza, że to nie są BK, tylko drugi, do których potrzebny jest dobry "podkład" w postaci dobrego jedzenia, sportu i odpowiedniej ilości snu. Jak nie możesz spać, to zjedz benzo/z-drugs, wyśpij się i zacznij używać substancji w odpowiedni sposób.

-------------------------

Za mną pierwszy test 4-F-MPH. Dosłownie parę mg. Działa!
Rejestracja: 2013
  • 210 / 17 / 0

@Marek1234 ,
To już wiem, ale to dotyczy Noopeptu, a ta substancja zdaje się mieć inną gęstość.
Pozostaje mieć nadzieje, że ktoś z wagą 0.001 rozwieje wątpliwości czerwonej mikrołyżeczki, bo warto byłoby wiedzieć ile bierzemy.... ;]
Rejestracja: 2012
  • 329 / 23 / 0

No to pozostaje nam czekać ;-)

A bierzesz do tego Noopept?

Polecasz bardziej brać 4-F-MPH sniffem, czy oralnie?
Rejestracja: 2013
  • 210 / 17 / 0

Ja osobiście biorę oba sniffem, ale z 4f-MPH chyba przejde na oral... ;)
Rejestracja: 2012
  • 329 / 23 / 0

No OK, drugi dzień testowania 4-F-MPH za mną. Cały czas aplikuje sniffem, dawki nie więcej niż 5mg. Sniff leciutko boli, dosłownie minimalnie szczypie, spływ to nie wiem, ciężko mi powiedzieć. Bo po takich ilościach to jest malutki, lekko drapie po gardle, ale to mogło mnie po prostu przewiać i zwyczajnie gardło mnie pobolewa. Wczoraj brałem 2 razy, dzisiaj na razie pierwszy raz ok. 13:00, i drugi ok. 21:00. Więc dzisiaj zjadłem mniej niż 10mg, na oko coś między 5mg-8mg, a i tak czuje, że jest za mocno. Głowa się rusza w rytm muzyki, ogólnie bardzo pozytywnie, dobry humor. Ciekawe kiedy zasnę ;-) W razie jakiegoś przestymulowania mam uspokajacze i usypiacze na stanie, więc lux.

Oralnie jeszcze 4-F-MPH nie brałem, ale na dniach spróbuję, teraz szkoda mi czekać 30 minut na rozkręcenie. Jak siedzę i nic nie robię, to nie czuć działania. Więc jak ktoś wrzuca 4-F-MPH i czeka na efekty siedząc w fotelu, to może się nie doczekać. Jak tak własnie czasami odpoczywam, to mam efekt „śpiących oczu”, takie suche mam. A jak coś robię to już nie. Jak się za coś zabieram – skupienie maksymalne, aż denerwuje jak coś odciąga od tego co robię. Ogólnie to o wieeeele więcej jem od tych dwóch dni, nie wiem czy to substancja ma na to jakiś wpływ, czy tak po prostu, zwykły zbieg okoliczności.

Generalnie, wszystko działa bardzo OK., nadrobiłem dziś dużo materiału do którego ciężko było mi się zabrać i zmotywować, a uczyłem się z dużą chęcią. Od tej 13, do 20, jak już substancja „puściła” – a raczej po prostu wróciłem do normalności – zero „zjazdu”, mimo, że dzisiaj dietę sobie w 100% odpuściłem.
Tylko uwaga na dawki moi drodzy bo po 16mg/18mg na raz schiza ala alfapoziom 2.
Dokładnie, warto zaczynać od małych dawek (pare mg max.) by po pierwsze za bardzo się nie truć, bo substancja jest jeszcze nie za bardzo przebadana, a po drugie nie nabijać tolerancji, skoro od takich mikro dawek substancja jest aktywna i bardzo dobrze działa.
Więc mało a regularnie i działanie jak trzeba. Na nas działa to lepiej niż MPH. Czujesz lekka euforię. Poprawa humoru. Chcę się robić wszystko. Masz na to ochotę. Nie jesteś zbyt naspidowany żeby robić chaos w okol siebie tylko robisz jedna rzecz i ja kończysz. Bierzesz się za inna.
Święte słowa. W 100% się zgadzam!
Dla mnie beznadziejna substancja. Z IPH spałem regularnie pona 8h. Na 4f nie spie od wczoraj. Nie umiem złapać kontroli. Na biedaketonach jest to dwa
Chętnie bym spróbował też IPH, bo wiele osób porównuje do MPH. Teraz jak czytam, to na razie IPH nie do dorwania. Ciekawe, a jak dawkowałeś IPH?

Ogólnie, to:

+ pewność siebie
+ gadka/rozmowność
+ dobre ogarnięcie sytuacji
- czasami trzęsły się ręce
- zimne dłonie
- ciężkość na brzuchu, w klatce piersiowej i plecach, ale to mogło być akurat od odpuszczonej diety i papierosów.

Bardzo polecam, czy do nauki, pracy, ogólnego ogarniania życia, czy właśnie do takich wyjść. Zobaczę w najbliższym czasie jak działa w klubie, czy jest lepsza błyskotliwość, gadka, ogarnięcie dobrych momentów, podkręcanie odpowiednio sytuacji. Oczywiście na trzeźwo, bo w klubach nie piję. Ewentualnie dorzucę jakieś opałki typu noopept czy kofeina w prochu i energetyki.

Dziś jeszcze będę ogarniał materiał, zobaczę jak to będzie wchodziło. Teraz cały czas będę leciał tym samym systemem, i 4-F-MPH używał codziennie. Ten sam tryb dnia, treningu, diety, i do tego odpowiednia ilość snu. Włączę też do tego relaks i medytację.

Nie miałem nigdy kontaktu z MPH, więc ciężko mi to do tego porównać – ale skoro wy mówicie, że działa identycznie, a do tego mocniej, to sądzę, że z MPH bym się polubił ;)

Jeśli ktoś z wagą dokładnie wymierzy wagę w mg pod względem tej czerwonej łyżeczki od noopeptu, to fajnie jakby podesłał jakieś info, czy zdjęcia, nawet tutaj lub na PW/e-mailu.
Posty: 1822 Strona 4 z 183
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 803 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości