4-Fluoro-MPH

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 522 / 32 / 0

Zajebista substancja, ale nie mogę jej brac
Jestem nerwicowcem i lękowcem, nie umiem dibrac dawki
Kiedyś kupowałem tego sporo że niby na lata i brałem zawsze za dużo i 10 kart w przeglądarce na raz, lęki i schizy
Zbijalem to neuro i bzd
Nawet miałem w tabletkach czy roztworze, zawsze brałem za dużo.
Przyczyniło się to na pewno do zwiększenia mojej nerwicy i depresji
  • 24 / 2 / 0

czy jest ktoś w stanie porównać 4F-MPH do izo? Podobno 4F jest bardziej toksyczne i trzeba przykuwać większą uwage do harm reduction, prawda to? Zależy mi głównie na stimie który nie jest rekreacyjny a raczej do pracy umysłowej/studiowania - czyli coś jak IPH

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Będzie zakaz smakowych e-papierosów?

Po kolejnych zgonach i hospitalizacjach, prezydent Donald Trump ogłosił, że jego administracja podejmie działania na rzecz uregulowania rynku związanego z wapowaniem.
  • 195 / 13 / 0

Legalny w Polsce? Jak tak to są wzmianki o delegalizacji?
  • 172 / 18 / 0

@izopropylofenidat 4F jest zauważalnie bardziej toksyczny. Ja miałem okazję używać przez jakiś czas jedno i drugie i o ile po IPH praktycznie nie obserwowałem obciążenia organizmu, to po 4F niestety obserwuje. Zauważalnie wchodzi na kardio/ciśnienie a także na oczy. Ja wręcz podczas działania mam przesunięcie barw w kierunku zielonego. A kardio/ciśnienie jest takie ... hmm ... zdradzieckie, bo narasta powoli i niezauważalnie ale w końcu potrafi porządnie sponiewierać.

Mam też niejako potwierdzenie z drugiej ręki.
Kumpel, który praktycznie bezboleśnie zniósł odstawienie MDPHP (to "ciężki" stim i po prawie dwuletnim używaniu) dość ciężko odczuł odstawienie 4F po zaledwie paru tygodniach.

Tak że, choć lubię działanie tej substancji, to jest ona niestety dość ciężka dla organizmu.
  • 118 / 22 / 0

A widzisz na mnie ona znowu działa lepiej niż MPH, z mniejszą ilością skutków ubocznych. Od kiedy ją poznałam MPH może dla mnie przestać istnieć. Ale dodam od razu że nie używam na codzień, tylko w sytuacjach kiedy potrzebuje
  • 2030 / 374 / 154

23 września 2019kalafior91 pisze:
Legalny w Polsce? Jak tak to są wzmianki o delegalizacji?
Aktualnie już wszystkie fenidaty są objęte w Polsce prawem analogowym.
  • 651 / 113 / 0

23 września 2019OomAmee pisze:
@izopropylofenidat 4F jest zauważalnie bardziej toksyczny. Zauważalnie wchodzi na kardio/ciśnienie a także na oczy. Ja wręcz podczas działania mam przesunięcie barw w kierunku zielonego. A kardio/ciśnienie jest takie ... hmm ... zdradzieckie, bo narasta powoli i niezauważalnie ale w końcu potrafi porządnie sponiewierać.
No dobrze, ale jaki to ma związek z toksycznością?
  • 5378 / 748 / 0

Generalnie toksycznosc NDRi jest zależna od ilości przekaźników które znajda się w mozgu po przyjęciu leku/narkotyku.
  • 683 / 135 / 0

NDRI (jeśli nie mają innych neurotoksycznych komponentów) to praktycznie nie są neurotoksyczne.
  • 5378 / 748 / 0

01 października 2019Hash_Oil pisze:
NDRI
Rozumiem, że to nie dotyczy b-k (typu pent i alfy)?
toksycznosc-stymulantow-bk-i-amph-t66874.html
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata