Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 93 • Strona 9 z 10
  • 4442 / 653 / 0
Jaki efekt chcesz uzyskać? Łączenie sajko z dyso to leżenie i oglądanie celów i oevow. Mix Homets na podkładzie dexa dał mi z 2 h oglądania cevow przy muzie
Tu będzie podobnie.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 1432 / 70 / 0
Chcę sobie urozmaicić psychodeliki, które już dobrze znam. Myślę o jakichś 5 może 10 mg do 30 mg hometa. Chcę w miarę ogarnialną, przyjemną podróż, ale z nutami magii i psychodeli. Będę z trzeźwą dziewczyną, więc nie chcę za daleko odlecieć.
LSD - Piękna i Bestia
  • 1432 / 70 / 0
Jak w Waszym przypadku wygląda dawkowanie? Kierując się Psychonaut Wiki zjadłem wczoraj 15 mg (tam opisane już jako heavy) i miałem bardzo lekkie, choć zauważalne efekty. Ile wrzucacie, żeby było satysfakcjonująco? (Pamiętajcie o określeniu ROA - drogi podania 😉).
LSD - Piękna i Bestia
  • 3247 / 622 / 9
Dawkowanie jest zaniżone dla początkujących, beztolerkowców lub osób ze zresetowaną tolerką. O-PCE ma heavy przy 25mg+. Natomiast ja bym osobiście odwrócił te dawkowania. 3-MeO-PCE jest mocne ale 2'-oxo-PCE większą mocą włada jak to mistrz Yoda z darknetu gadał. Ciekawe, może jakby zrobić mix tych substancji to by wyszło coś jak MXE, czyli 3-MeO-2'oxo-PCE. Choć nie, to tak nie działa. ROA im, najlepsze. Arylki bardzo dobrze wchodzą w miesięń, jak rolki we flakonie. Zawsze robię roztwór 1ml/20mg. 3-Meo spokojnie waliłem centa albo więcej. A O-PCE taki cent to już srogo zamiata. Ja nie dziuruję tylko funkcjonalnie lubię używać. O-PCE kosi beret jak za dużo walniesz i nie warto redose'ować. Ma się wtedy uczucie a'la brain damage. Natomiast 3-Meo z tego co pamiętam jest takie bardziej jak MXPr, można walić cyklicznie i jest dość lajtowe.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1432 / 70 / 0
@Zgienty Mordo wiesz, że odpowiedziałeś na wszystko poza pytaniem 😂? Cent z tego co kojarzę to mililitr (centymetr sześcienny). Jak mam to przełożyć na dawkowanie, mówisz chyba o wodzie, nie?
A ile jadłeś albo fukałeś? Nie będę się kłuł.
LSD - Piękna i Bestia
  • 3247 / 622 / 9
Dawno nie jadłem ani nie sniffowałem. Po pierwsze bo mniejsza biodostępność a po drugie szkoda nosa. Kwestia ekonomiczna. No jak chcesz powiedzmy zapodać 15 mg to zapodajesz 0,75 ml. IM jest ok, bardziej humanitarne niż IV. Lepiej wchodzi.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 6 / / 0
Odpowiedział na pytanie. Walił w mięśnia 20 mg w wzwyz. Trochę go odkleja ale to pozytywna morda.
Ja w mięśnia nie waliłem nic. Walilo się kete w żyłę ale jakieś RC arylki ze sklepów typu rchem rarechems bym walnwl
Tam mają czste syntezy
Zawsze jednak z tyłu bani Nalecialosci z walenia Opiatow byly
  • 2910 / 772 / 5
14 października 2021Scone pisze:
@Zgienty Mordo wiesz, że odpowiedziałeś na wszystko poza pytaniem 😂? Cent z tego co kojarzę to mililitr (centymetr sześcienny). Jak mam to przełożyć na dawkowanie, mówisz chyba o wodzie, nie?
A ile jadłeś albo fukałeś? Nie będę się kłuł.
20mg w nos i jest fajnie bez tolerki. Nie za mocno.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 1432 / 70 / 0
Rzeczywiście podał 😆. Wybacz zgientusiu 😂. Jakoś mi umknęło.
Sniffem nie chcę, bo z niewyjaśnionych powodów dwukrotnie to podanie wywołało u mnie nagłe torsje (i to jakieś 2-3 h po podaniu). Bardzo dziwna sprawa, której nie udało mi się jeszcze wyjaśnić. Nie miałem tak też po żadnych innych dyso.
LSD - Piękna i Bestia
  • 1432 / 70 / 0
Zjadłem 30 mg. Jak dla mnie to jest stymulant z wyraźnym rysem dyso, ale nie powiedziałbym, żeby to była ta sama kategoria, co testowane przeze mnie do tej pory dysocjanty. Fakt, że stymulujący efekt najbardziej się uwidocznił po zapaleniu niewielkiej ilości haszyszu, ale aktywizacja jest silna - zarówno w obszarze motywacji i wizji, jak i pobudzenia psychoruchowego.
Zjadłem drugą pregabę i jeden propranolol, a nadal po 9 godzinach od rozpoczęcia działania (haka dopaliłem jakieś 3-4 h po wejściu) czuję się nieco nadmierne pobudzony. Nie jest to aż tak natarczywy efekt, jak po ketonach, jednak odczuwalny.

Skorzystałem na tym, sporo zaplanowałem dzisiaj i podziałałem, chociaż miałem inny pomysł na wieczór 😅.
LSD - Piękna i Bestia
ODPOWIEDZ
Posty: 93 • Strona 9 z 10
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.