Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 93 • Strona 7 z 10
  • 2910 / 772 / 5
Spróbuj mniej np. 20mg
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 1432 / 70 / 0
Kurde, już nie wiem, czy nie wziąłem 17 a nie 27, bo psychonaut wiki pisze, że 25+ to już heavy, a to co miałem nazwałbym "common". Dzisiaj poszło na razie 18 mg nosem, czekam godzinę i może będę dorzucał.
Też Wam tak płynęło z nosa po sniffie? Jakbym miał uczulenie. Nie nazwałbym tego spływem, bo jest dosyć mocno wodniste. Fakt, że wypłukałem nos wodą wcześniej, ale większość wysmarkałem, poza tym zdecydowanie mam jej teraz więcej w nosie, niż przed sniffem. Nie miałem kataru wcześniej.

Druga sprawa: piliście piwo (sztuk jeden lub dwa) do tego? 3-MeO-PCP dostało mega głębi i psychodeli w takim miksie. Lupka milczy.
LSD - Piękna i Bestia
  • 1432 / 70 / 0
Jednak się przekonałem, fajna jest - zwłaszcza podoba mi się rozluźnienie mięśni na początku, możliwość ogarniania i spania.
W jakich dawkach jeszcze ogarnialiście, a w jakich już było za grubo? Chcę jutro polecieć z grubszym testem :D.
LSD - Piękna i Bestia
  • 2910 / 772 / 5
Nigdy nie było za grubo. Mam ziomeczka co ojebał gram w tydzień %-D na zerowej tolerce i z problemami psychicznymi. Nic mu się nie stało ale raczej odradzam takie wybryki. 20mg jest ok.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 1432 / 70 / 0
Wrzucałem tą substancję dwa razy donosowo i raz oralnie. Te dwa razy pod koniec fazy, gdy się położyłem już trochę chillując, mój organizm ni z tąd, ni z owąd, odpalił tryb zwrotu.
Za pierwszym razem się zdziwiłem nagłymi skurczami brzucha, pobiegłem jakoś instynktownie do łazienki. Za drugim razem gdy się zaczęły, byłem akurat w łazience i szybko zareagowałem. Dziwna sprawa, zero mdłości, czy złego samopoczucia, a bełt pod dużym ciśnieniem, tak jakby organizm naprawdę chciał coś z całej siły wywalić. Jeden krótki bełt i po wszystkim.
To było tak pozbawione innych typowych dla rzygania objawów (mdłości, nagła produkcja śliny), że za drugim razem pomyślałem, że to było jak formalność.
Ktoś z Was tak miał po niej?
Nigdy nie reagowałem tak na żadne dyso, a już wiele razy brałem, zwłaszcza meksę.
LSD - Piękna i Bestia
  • 335 / 57 / 0
Da się na tej arylce solo uzyskać stany podobne do Kety? Co bliższe oryginałowi DXE czy 3-MeO-PCE?
Próbowałem dawek do 60mg snifem na małym podkładzie z alko, ale ze ogólnie byłem zmęczony to nawet nie wiedząc kiedy odpłynąłem w objęcia Morfeusza. Trochę kłopotliwa jest ta droga podania, bo jednak tyra zatoki i jeszcze następnego dnia nie dają spokoju.
  • 54 / 11 / 0
Jak dla mnie DXE blizej do kety, choc wedlug mnie najlblizsze kecie jest 2f-dck.
  • 4442 / 653 / 0
Ciężko mi ocenić tą arylkę. Trzyma jak w termosie. To na pewno. Ma coś w sobie z ketaminy. Opisabłym tą arylkkę jak długo działające połączenie kety i 2oxo-pcm. Na plus antydepresyjny efekt po srogim holu 😄😂😂😂😇😅🤣🤑
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 862 / 256 / 0
Próbował ktoś od orzełka? Może się w końcu skuszę
  • 4442 / 653 / 0
Nie wiem jak ten sort, ale jedno z Best dysso. Do roboty raczej rano nie pójdziesz, ale dziura nawet IV aCie zmiecie do popołudnia. Jedne z najlepszych. Sam bym wzial.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
ODPOWIEDZ
Posty: 93 • Strona 7 z 10
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.