Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 9 z 11
  • 78 / 7 / 0
Liczymy na to, ze przejdzie samoistnie, tak jak to czesto bywa. Kolega dyso rzuci na dlugi czas, to pewna sprawa. Trzymamy kciuki, ze skonczy sie bez wiekszych konsekwencji. Kurcze, wracajac do tematu- cale to ho PCP wydaje sie miec niestety bardzo duzy potencjal do jakichs nieokielznanych i nieprzewidywalnych akcji..
  • 4442 / 653 / 0
3 Ho-PCP acts as a high-affinity uncompetitive antagonist of the NMDA receptor via the dizocilpine (MK-801) site (Ki = 30 nM).[2][3] It has much higher affinity than PCP for this site (Ki = 250 nM, for comparison; 8-fold difference).[3] The drug also has high affinity for the μ-opioid receptor (MOR) (Ki = 39–60 nM),[2][3][4][5] the κ-opioid receptor (KOR) (Ki = 140 nM),[4] and the sigma σ1 receptor (Ki = 42 nM; IC50 = 19 nM),[4][6][7][8] whereas it has only low affinity for the δ-opioid receptor (Ki = 2,300 nM).[4] The high affinity of 3-HO-PCP for opioid receptors is unique among arylcyclohexylamines and is in contrast to PCP, which has only very low affinity for the MOR (Ki = 11,000–26,000 nM; 282- to 433-fold difference) and the other opioid receptors (Ki = 4,100 nM for the KOR and 73,000 nM for the DOR).[3][4]

Although it was hypothesized that 3-HO-PCP might be a metabolite of PCP in humans, there is no evidence that this is the case.[9][10]
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 904 / 159 / 0
Re: 3-HO-PCP
Nieprzeczytany post autor: endother »
@ledzeppelin2 Dziękuję za przydatne informację, teraz już wszystko jasne! Dlaczego sam na to nie wpadłem, a tak serio wybacz. Ale zgłoszę swój i twój post jako spam. Bez urazy.

Zamknąłem zgłoszenia i zostawiam posty. Daj Boże taki "spam" na hajpie, zamiast pińcet razy pytania "ile wziąć?" - jogurt
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 78 / 7 / 0
Przyjete ~8mg sniff, rozkreca sie bardzo wolno, w dzialaniu przypomina mi difenidyne
  • 515 / 70 / 0
Bardzo miła i spokojna substancja. Może to moje subiektywne spostrzeżenia ale takie podsumowanie 3 ho PCP mi się póki co nasówa a mam dwie sesje zaliczone. Pierwszy raz sniff 5mg (zerowa tolerancja na dyso) Tak jak wyżej rozkręca się bardzo długo nawet tą drogą podania u mnie to było około 40-45 minut także jak ktoś nie jest tego świadomy może przesadzić i potem nie mile się zaskoczyć (albo mile?). Sniff zapewni wam lekki mind fuck na początku co może być nie przyjemne ale stopniowo mija. Dużo bardziej podpasował mi oral (około 8mg wziąłem) wejście (brałem na średnio pełny żołądek) dopiero po póltorej godziny czyli timing podobny jak przy dexie. Dłuższe czekanie zdecydowanie się opłaca bo otrzymuje się dużo spokojniejsze działanie, zero mind fucka czy podobnych rewelacji. Mocna analgezja ale jak dla mnie ciało jest dużo bardziej "wygodne" niż przy DXM. Zero cevów, zero oevów, może w ciemności lekkie errory. Ogólnie mroczno ale jednocześnie przyjemnie ciepławo co jakoś równoważy tą "pustośc". Mnie w tych dwóch przypadkach 3 ho PCP wprowadziło w stan głębokiej medytacji? Nigdy nie medytowałem jakoś profesjonalnie ale nie wiem jak to inaczej nazwać, to pierwsze co mi przychodzi do głowy. Zero chaosu, puszczamy spokojny ewentualnie lekko dynamiczny ambient i trwamy w tym stanie siedząc zanurzeni w cieplej czarnej plazmie. Po jakiś 90 minutach te działanie schodzi i wlącza się lekka stymulacja ale dalej jestesmy spokojni u mnie mysli wtedy były takie czyste nie za bardzo oderwane od rzeczywistości. W dwóch przypadkach po 2-3h udało się zasnąć. Samopoczucie dzien po normalne. Potencjał uzależniający jest ale zdecydowanie do opanowania jak się robi coś w życiu oprócz ćpania. Nie mniej lepiej wypatrywać aktywacji mechanizmow
  • 54 / 11 / 0
Jest sens robić maczanę na 3-HO-PCP? Ktoś coś wie?
  • 2910 / 772 / 5
Ogólnie całkiem spoko substancja, o wiele bardziej funkcjonalna niż DCK czy inne, których próbowałem. Dawki 3-5mg na raz, dorzutki po 3h w podobnych ilościach. Jest miło, jest energia i humor. Tylko okazjonalnie jakby arytmia serca. Jestem przekonany, że to od tego, bo występuje jedynie w dni, w które akurat to biorę.
Ale tanie jak barszcz jest. 250mg starczy mi pewnie na dwa lata, zwłaszcza że teraz fajne dyso na rynku latają (DMXE w szczególności), mniej walę i na scenę znów wkraczają psychodeliki.
@DysoRidder
HCL słabo, bardzo słabo. Nie wiem jak freebase.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 54 / 11 / 0
15 grudnia 2020DelicSajko pisze:
@DysoRidder
HCL słabo, bardzo słabo. Nie wiem jak freebase.
To może to lepiej rozpuścić w piciu i tak dawkować.
  • 2910 / 772 / 5
No ja jedynie tak dawkuję. 10mg w 1ml wody (pełna strzykawka) i potem po 0.1ml dojapnie. Nie stresuję się, że za dużo wrzucę, nie zapomnę czy coś wpadło już czy nie, wszystko cacy.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 904 / 159 / 0
Frebase dobrze się wapuje ale jakoś efekt mi nie pasował i wolę jeść albo wciągać. Zupełnie inny trip.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 9 z 11
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.