25B-NBOMe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 915 Strona 2 z 92
Rejestracja: 2010
  • 3846 / 163 / 13

Skąd wiesz ze z kreatyna? Przyznał się facet?
Rejestracja: 2010
  • 993 / 21 / 0

Nie miał się do czego przyznawać, po prostu nasączył proch, by wygodniej było mu ważyć. Wspomniał gdy powiedziałem, że przesyłka dotarła.


Muszę powiedzieć że bardzo dobrze mi się rozpuściło 50 mg czystego 25b w 2 ml soli fizjologicznej. Jutro coś naskrobie jak spróbuje wieczorkiem dziś. Będę aplikował sprayem do noska.


scalone przez macki

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Palenie zwiększa ryzyko COVID-19, ale nikotyna może je zmniejszać

Osoby palące papierosy aż 14. razy bardziej są narażone na ciężki przebieg choroby COVID-19. Niemniej pojawiły się prace naukowe stawiające hipotezę, że nikotyna może służyć w prewencji i leczeniu tego groźnego schorzenia - przekonuje prof. Piotr Kuna z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Rejestracja: 2009
  • 1877 / 16 / 0

2 ml? To nieżle wychodzi że nie jest tak hydrofobowe jak 25I
Rejestracja: 2010
  • 3846 / 163 / 13

Jak to oczyściłeś?

Walnij im... anieelski orszak... ok nvm, tylko ćwiczę :P
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 63 / 0

Wildzen i jak testowałeś już ? Jeśli tak to jaka dawka ? bo 5mg które ten typ podał mnie przeraziło :blush: skośnooki przyjaciel z tego co pamiętam mówił mi o dawkach zaledwie 0,5mg...
Daj znać tutaj albo na PM bo dziś lub jutro spodziewam sie tego kurestwa :yay: a nie mam pod ręką żadnego benzo i wolałbym żeby obyło sie bez karetki i tego typu wioski ^_^
Rejestracja: 2010
  • 993 / 21 / 0

Jestem po testach. Testowałem z jedną osobą (ja 85kg, druga 60kg). Tolerancja - dzień przed było 25d w dawce 1.25 mg. Najpierw przyjęliśmy po ~550ug donosowo. Efekty były bardzo ale to bardzo subtelne, na granicy placebo, podwyższone samopoczucie, i podbite HPPD. Po godzinie zdecydowaliśmy dorzucić podjęzykowo 5 mg. 30 min trzymaliśmy potem połknięte. Po pół godziny zaczynało robić się jakoś inaczej. Robiło się bardzo mocno wizualnie. Śmialiśmy się z głupot, włączyliśmy zwariowane melodie, strasznie nas miażdżyły. Zaczął się ból brzucha, a oevy cały czas się nasilały. Po półtorej godziny można już było odczuć pełnie efektów. Ból brzucha minął tylko mi niestety, drugiemu osobnikowi towarzyszył prawie przez całego tripa w różnym natężeniu. Zaatakowały nas nagle kolory, NIGDY nie widziałem AŻ tak zajebistych, głębokich kolorów. Gdy poszedłem do łazienki umyć zęby, aż z wrażenia musiałem się podzielić z drugim szczurkiem, wszystko było takie kolorowe. Wszystko było piękne, nadzwyczaj piękne, setki odcieni kolorów, wszystko falowało i morfowało się. Na obraz nakładały się miliony "pawich oczu". Wystąpił efekt ciasnego sweterka. Stymulacji prawie nie było, miałem ochotę wyjść na dwór i połazić, ale nie było coś w stylu że muszę bo mnie roznosi (ale imo bardzo dobra do spacerów :)). Było czuć fenkową czystość umysłu, psychiczne efekty nie były jakieś zaskakujące, miałem lekkie poczucie boskości. Bardzo dobrze widoczny był efekt 3D, taki jak w okularach. Nawet kontury wszystkiego tak się rozwarstwiały (na niebieski i czerwony) jak w filmach 3d. Włączyliśmy LVP w HD i rozjebało nas to w pył. Poznaliśmy ten film na nowo. Było to potężne doświadczenie, wciągnął mnie ten film, miałem wrażenie że mogę dotknąć postacie. Bad tripy w filmie przeżywaliśmy podobnie jak ich bohaterzy i tylko mówiliśmy od siebie nawzajem jak było za mocno "kiedy się skończy badtrip w tym filmie".
Dużo obrazów przewijało się przez wyobraźnie, były bardzo spontaniczne i nie tworzyłem ich specjalnie. Obrazy były jak "acid art" kwaśne i pokręcone.
Podsumowując: Ten nbome jest bardzo wizualny. Psychicznie średnio - delikatne amfetaminowe myślenie + czystość umysłu. Podwyżona empatia i samopoczucie. Moje oceny:
Wizualnie +8/10
Psychicznie 4/10

plusy:
- kolorowe oevy i cevy
- podbite barwy
- euforia
- emapatia
- delikatna stymulacja
- wrażliwszy dotyk i zmysły smaku (przygotujcie dużo owoców i słodyczy :>)

neutralne:
- podwyższona wrażliwość ciała na temperaturę

minusy:
- ból głowy
- ból brzucha
- zwiększona potliwość

Myślę, że substancja pokazałaby swój potencjał w cieplutki wiosenny dzień.
Zdecydowanie powtórzę kiedyś eksperyment.

Jeżeli coś mi się przypomni to dopisze.
@bigos pm
@cimbi nie próbowałem 2C-B, ale po opisach efektów 2C-B wątpię że ma coś wspólnego z tym związkiem
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2011 przez Wildzen, łącznie zmieniany 3 razy.
Rejestracja: 2010
  • 413 / 2 / 0

Wildzen pisze:
psychiczne efekty nie były jakieś zaskakujące
Zawsze na tolerce mam tak, że efekty psychiczne zanikają, za to wizualne pozostają praktycznie bez zmian...
Rejestracja: 2009
  • 1877 / 16 / 0

Wiedziałem ! Przeczucie mnie nie myliło ze to 25B tak jak i 25I wydają się być najlepsze z całej tej grupy :-p
Sam nie mogę sie doczekać testów , ale to pewnie nie prędko :-D
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 14 / 0

Szkoda, że test zupełnie niemiarodajny (25d dzień wcześniej...). Bez tolerki pewnie byłby totalny rozpiździel.
Rejestracja: 2009
  • 1877 / 16 / 0

To fakt co jak co ale 25D nawet w mikrodawkach typu ponizej 500 ug potrafi niezłą tolerke zrobić więc napewno dużo efektów poszło się jebać ale po jego plusach ja nadal sądze ze to ma dużo wspólnego z 2C-B napewno więcej niz z DOB :P
A tak P.S wygląda na bezpieczną substancje typ na bluelight przyjął tego 30 mg: P ( Wprowadziłem kiedyś w błąd pisząc że to było 25I-NBOMe )
Posty: 915 Strona 2 z 92
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość