Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.
ODPOWIEDZ
Posty: 292 • Strona 26 z 30
  • 13 / / 0

Re: NM-2201
Post
Dzisiaj zrobiłem maczanę 1:30 na spirytusie, niedługo będą testy :)
Wcześniej zrobiłem sobie 3g maczanki na amolu (proporcje też 1:30) i było całkiem fajnie, przy braniu małych buchów bania bardzo podobna do mj, bez żadnych wjazdów na serce, zobaczymy jak to będzie wyglądało w przypadku większej ilości, niedługo dam znać. (Za chminace się jeszcze nie brałem)
[ external image ]
Zarabiaj na badania przez internet!
  • 13 / / 0

Re: NM-2201
Post
Proszę o scalenie.

Stwierdzam to co wcześniej, z tym, że zapomniałem napisać iż mieszam z tytoniem 50/50 przy małych buchach fajna bania, niestety jeśli ściągnę za dużego to znowu puls 5000, z tym, że różnica jest naprawdę mała i ciężko odpowiedniego bucha ściągnąć, żeby nie było za słabo ani za mocno xD No i czas działania skrócił się do około 10min.

Podsumowując dosyć ekonomiczne bo kioskówka wystarcza na kilka razy, przez ostatnie 3 dni spaliłem może 2g praktycznie non stop palenia. Skoro zakończyłem już testy to odpocznę sobie teraz od tego i za jakiś czas spróbuję chminacy
[ external image ]
Zarabiaj na badania przez internet!
  • 37 / 1 / 0

Re: NM-2201
Post
Haha, o ironio - zamówiłam, sugerując się opiniami o 'łagodności' tego kanna i miłymi wspomnieniami URki czy AMki sprzed lat. Miałam okropną ochotę na dopalenie, w sumie paliłam to całą noc, rano jeszcze przed uczelką 0.o faza dosyć krótka, w odpowiednich dawkach (troszkę! na koniec fajki) bardzo przyjemna substancja. Maczanki zdążyć nie zrobiłam. Chciałam trochę więcej na szybko na końcówkę peta (msc publiczne, pojebało mnie:-/) no i wylądowałam na toksykologii, shit happend.

Także nie polecam w miejscach publicznych. Wciąga toto okropnie, można palić bez przerwy.
  • 175 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Re: NM-2201
Post
Zamowienie już leci. Zdam relację. Zaczną od 1:40, potem moc mieszanki będzie wzrastać. Zdam relację.
  • 1630 / 53 / 0
Awatar użytkownika

Re: NM-2201
Post
Zamówiłeś tą co niby miała nie działać?
Spoiler:
  • 175 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Re: NM-2201
Post
Działa i to nawet dobrze. Maczanka nawet 1: 200 zadowoli naszych niedoświadczonych gości. Dobra na 1 raz.
  • 123 / 10 / 0

Re: NM-2201
Post
1:200 ? czy 1:20 ?
  • 2831 / 563 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Re: NM-2201
Post
1:20 mocarz,
1:200 zefir.
Aluminium based lifeforms
  • 846 / 340 / 6
Awatar użytkownika
LittleQueenie
Kompetentny
Kompetentny

Re: NM-2201
Post
Challenge accepted :D zrobię taką i przetestuję czy którykolwiek ze szczurów w ogóle coś poczuje :D
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 129 / 9 / 0
Awatar użytkownika

Re: NM-2201
Post
nm-2201 strasznie słabe, nie mogac zrobic maczany wziąłem sie za wapo, na początku ostrożnie, ale zauważyłem już po chwili, ze nie ma co sie pierdolić i faktycznie bardzo, bardzo ciężko sie tym skarać więc zwaporyzowałem tego dosyc sporo, faza mj like faktycznie występuje, ale to jednak nie to samo i nie ma podejścia do dobrego skuna, miła bania, chęć do działania, nie zamula jakoś bardzo mocno, wręcz przeciwnie, po poczatkowym nieogarze po paru minutach robi sie wysmienicie, fajne rozkminki, zadnych paranoi, czas działania to jakies 1,5h mocno, a później spada i łącznie bania trwa z 3h moze troszke dłużej, dosyc przyjemne afterglow, nie ma bólu głowy ani nic takiego, generalnie polecam ale wapo
caly czas rozważam maczane, ale to musiałbym chyba 1:5 zrobić to w ogóle szkoda zachodu żeby sie z tym bawić więc raczej zostane przy wapo
ODPOWIEDZ
Posty: 292 • Strona 26 z 30
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.