Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 708 • Strona 67 z 71
  • 2105 / 458 / 37
Temat często wałkowany, jest legalny bo nie obejmuje go prawo analogowe, a co z kolei obejmuje, to już sobie znajdź.
Lubisz koks?
  • 7 / 2 / 0
Siemano wpadnie mi w rece 250mg tego specyfiku i mam kilka pytań. Niektórzy mówili o brainlagu na kilka dni po, rzeczywiście tak jest czy to kwestia abusowania substancji. Powiedzmy wezmę 25mg sniffem w sobotę to w poniedziałek będę jeszcze coś odczuwać?
Druga sprawa będę go spożywać ze znajomymi, jeden ziomek skarżył się na ból nerek dzień po locie z 2fdck. Wiem ze O PCE obiciązą nery ale jak to jest w porównaniu z 2fdck. Doświadczył ktoś bóli dzień po? Wystarczy że nie będzie pił płynów w trakcie działania substancji czy całkowicie odradzić mu branie?
  • 240 / 21 / 0
Niech sobie zrobi badanie nerek, tak to nic nie wiadomo, odradziłbym branie w ogóle.
Uwaga! Użytkownik Kromozepam nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4405 / 673 / 0
Ponoć etycyklidynon najmocniej nerki obciąża ze wszystkich dostępnych arylek,ale to tylko z doniesień użytkowników mozna to wnioskować.
Kumpel moze lepiej niech nie bierze,pewien użytkownik forum zszedł po mixie bodaj z mdphp,nie chce skłamac bo juz Dokladnie nie pamiętam,ale chyba się nie mylę. Z tym ze to był ciąg.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 515 / 70 / 0
@serotoninowy ale że przez niewydolność nerek ?
  • 4405 / 673 / 0
Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie,napisalem to co czytałem tutaj. Wiele osób pisalo ze mieli ból nerek dzień po czy też nie mogli oddać moczu na tripie czy po. Takze raczej na pewno etycylidynon dziala w jakis sposob niekorzystnie na nerki. Nie wiadomo jednak jak bo żadnych badań nad tym RC nie było z tego co wiem.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 714 / 82 / 2
ogólnie fchuj nie polecam takiego mixu, ale oxo-pce + paroksetyna raczej nie powodują zespołu serotoninowego. Przynajmniej w normalnych dawkach (paro 20mg, oxo około 20mg). Zapomniałem, że wczoraj rano wziąłem SSRI i wczoraj wziąłem taką dawkę i działanie było bez zmian. Zespołu serotoninowego, ani podobnych znamion też nie było.
Uwaga! Użytkownik kofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 904 / 160 / 0
@serotoninowy Były badania nad pce. Znajdę jak odpocznę.

@kofel to że nie miałeś ZS tym razem to nie znaczy że potem też nie będziesz miał. @pawoleh666 Miał taki wypadek po tym, a ty @AnnaS się zastanów i włącz myślenie.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 714 / 82 / 2
@endother po paroksetynie i oxo? czytaj między słowami, napisałem wyraźnie, że RACZEJ nie doprowadzi do tego w takich dawkach. Nie biorę tej wiedzy na siebie i odradzam takie pojebane mixy. Zrobiłem to przez przypadek. Nie neguję tego, że przez SSRI i oxo może się coś stać, bo pewnie może. To, że stanie się tak po innym ssraju to inna kwestia, one działają podobnie, a nie tak samo.
Uwaga! Użytkownik kofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 261 / 112 / 0
To O-PCE wykazuje jakieś serotoninergiczne działanie, że pojawia się ryzyko ZS w kombinacji z SSRI? Nie spotkałem się jeszcze z takim info.

Bankowo zarzucałem etycyklidynon gdy byłem na SSRI (sertralina) i z praktyki też nie kojarzę takich akcji. Chyba że to nie było O-PCE, ale źródło raczej pewne i pod każdym względem efekty odpowiadały opisywanym w necie.
Anarchizm, nihilizm, prymitywizm: 3 słowa najlepiej oddające mój światopogląd i moje jestestwo.
O narkomanii nie wspominam, bo na tym forum to jak afiszowanie się że ma się w dupie otwór do srania.
---
I want more life, fucker!
ODPOWIEDZ
Posty: 708 • Strona 67 z 71
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.