2'-Oxo-PCE, 2-DCNEK; Etycyklidynon

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Nie wiem jak CEVy. Na pewno lepiej niż przy 4-MeO-PCP, ale nie tak jak po MXE.
Co do ceny to nie narzekajcie, 10mg będzie mocno działać, a 20mg to jest naprawdę solidna dawka.

Dla mnie substancja fajna, ale wprowadzająca jednak pewien element nieogaru i chaosu i naprawdę można się po tym zgubić i zapomnieć co się chciało robić itd itp. i w tym widzę niebezpieczeństwo.
Poza tym muszę ją sobie raz przetestować solo i z trzeźwym set'n'settingiem, a ostatnie dni takowe nie były, więc kumulują się tu efekty wielu substancji które miałem okazję w ostatnich dniach zażywać.
  • 1022 / 171 / 6

scr pisze:
Ogólnie polecam dawki 10-15mg, bo 20mg to już jest bardzo mocno.
Czyli jest ponad 2 razy mocniejsze od MXE?
Byłem fanem imprezowego używania MXE, jakie dawki O-PCE stosować żeby poczuć ... takie wyjebanie emocjonalne (???) ale żeby ogarniać i się nie odkleić? Coś takiego miałem po 10mg MXE często dorzucanym.
4mg O-PCE na dawkę? Mniej? (Dyso na kartonach :gun: , jaram się :diabolic: )
Może ktoś bez tolerki się wypowie?

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Przeciwutleniacz z soi może zablokować negatywny wpływ THC na funkcje śródbłonka

JW-1, przeciwutleniacz występujący w soi, może znaleźć zastosowanie w zapobieganiu sercowo-naczyniowym skutkom ubocznym palenia marihuany i stosowania leków na bazie konopi.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Dawkowanie 2-4x mniejsze niż MXE.
Info dla zwolenników IM.
Znajomy co wrzucał 95mg MXE IM żeby mieć fajnego hole próbował 2`-Oxo-PCE IM. Tolerki brak, bo miał kilkumiesięczną przerwę od dyso. Wrzucał z 7 razy w dawkach 10-15mg, a potem dwa razy 23-25mg i te drugie były dla niego OK. Działanie określił jako "cień MXE", jednakowoż całkiem OK. IM ładuje się chwilę dłużej niż MXE. Czas działania ok 2-2.15h. Mniejsze niż przy MXE problemy z motoryką, podobnie jak przy MXE widoczny wzrost tolerancji przy niższych dawkach. Mało euforii, odbiór muzyki niespecjalnie poprawiony, znikome wizuale. Schodzi dużo łagodniej.
Substancja bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie i nie drażni mięśnia.

Powyżej 25mg radzi mocno uważać z dawkami. Cholera wie co się może stać.

A ogólnie substancja od MXE się bardzo różni.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Dla spragnionych wrażeń polecam mixy, CEVy OEVy, proszę bardzo.
  • * 5-HTP
    * melatonina
Bardzo fajne tripy można osiągnąć, bardzo daleko można się świadomie odkleić.
  • 2131 / 65 / 3

Melatonina? Możesz powiedzieć coś o tym więcej?

Btw. 3-MeO-PCP też klepało w takich mikro dawkach, a kosztowało w okolicach 30-50 zł.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Poczytaj sobie wątek o miksach MXE, ja opisywałem wiele razy tripy po dyso+melatonina.

EDIT radzę uważać, przerobiłem jakieś 100mg od wczoraj i kurde bele takie metoksetaminowy nieogar mam, włącznie z robowalkingiem i akcjami mistrza świata.

trzeba znaleźć dobrą dawkę. jak wrzuciłem 25mg to było za mało, a dorzutki nie dawały tego czego oczekiwałem. następnym razem wystartuję z 35mg i zobaczymy co będzie. tylko kiedy będzie następny raz? ;)
  • 1131 / 54 / 0

To w koncu podobne to do MXE czy nie? Bo opinie widze podzielone.
  • 167 / 13 / 0

Ja uważam, że w niskich mniejszych jest podobne do MXE(15-40mg). Ostatnią dawkę zarzuciłem ok. 2:00 sniff a teraz dalej trochę nie działam do końca prawidłowo :D Muzyki bardzo dobrze mi się słuchało, a mojego kumpla na poczatku irytowała a później słuchał zadowolony razem ze mną. Wizualnie przy zamkniętych oczach bardzo słabo. Na pewno warto przetestować nawet po tej aktualnej cenie.
Zaznaczam, że waliłem tylko sniff.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Jest podobne do MXE - w tym sensie, że jest ten feeling i ma też nutkę tego geniuszu/nirwany co daje MXE - tylko tutaj to jest takie jakby obok, a przy MXE to był główny efekt.

Okazało się, że od wczoraj do dziś rana przerobiłem jakieś 150mg. Wrzucałem PR i polecam tę drogę podania bardziej niż sniff. Ten sniff tydzień temu jakoś mi aż tak nie robił.

Ogólnie moja opinia po wczorajszo-dzisiejszym dniu, kiedy nie waliłem nic innego dodatkowo, bo tydzień temu próby były jak byłem wyrobiony 4-MeO-PCP i miało to kolosalny wpływ na efekty.

Nie wnikałem nigdy w skalę Shulgina, ale dałbym tej substancji jedno z najwyższych notowań.
Nie mam sił ubierać wszystkiego co przeżyłem w słowa, więc puszczę listę:

- już po pierwszej dawce bardzo mocne odwodnienie, wejście na nerki, w ciągu 4 godzin sikałem z 8 razy
- nieogar i maniakalne wkręty na peaku
- jest odczuwalny bodyload, jest podbite ciśnienie (powiedziałbym, że jest tu ważny set'n'setting, dużo też zależy od tego co jedliśmy i co jemy, uwaga na sól i cukier)
- oczy dziś rano miałem takie same jak po srogiej metoksie, do tego blady i tak dalej

A teraz tort. Wrzuciłem do tego jeszcze kilkadziesiąt mg Noopeptu i poszedłem w takim stanie do pracy. Było rewelacyjnie, choć na początku miałem niezły dylemat co robić i jak ja wyglądam i tak dalej. Mimo iż ostatnia wrzutka była około 7 rano, to trzymało mnie grubo jeszcze przez pół dnia, OEVy i CEVy na konkretnym poziomie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że cały czas zachowywałem świadomość. Wydawało mi się, że jestem niekontaktowy, a tu co ciekawe ze wszystkimi ludźmi w pracy gadka się nawiązywała, a raczej nawet ludzie do mnie sami zagadywali. Trochę podobne do 3-MeO-PCP, ale jakby działało bardziej w tle. Fajnie wchodziła PEA, cholina i berberyna, którymi się co jakiś czas doładowywałem.

Od ostatniej dawki o 7 rano nie wrzucałem już, a cały dzień zszedł mi bardzo fajnie, bez żadnego parcia na dorzucanie, cały czas czułem działanie jak trzeba. Chociaż z racji nieprzespanej nocy nie byłem jakiś super kumaty z rana, ale potem było już dużo lepiej. I tu pojawia się wisienka na torcie. Super koncentracja na tym co robię. Taka nieprzesadzona, ale bardzo dokładna i wyważona.

Poza tym - super after glow, dobry humor, beka z ludźmi w pracy.

Ta substancja ma jeszcze jedną cechę, której nie uświadczyłem u innych. Totalny open mind, rozkminianie już gdy wracałem do domu jakiś rzeczy i rozkładanie ich na czynniki. Przykładu w tej chwili nie podam, ale jest MOC. Bardzo dobra substancja do 100% resetu.

Co jeszcze mogę powiedzieć o tej substancji.
MXE określiłem mianem podświadomości
3-MeO-PCP określiłem mianem nadświadomości
2`-Oxo-PCE określę mianem turboświadomości

scr poleca
  • 626 / 41 / 13

Mały offtop ale ja Cię podziwiam za to, że chodzisz do pracy po dysocjantach gościu %-D
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata