2'-Oxo-PCE, 2-DCNEK; Etycyklidynon

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

To ja pozwolę sobie odpisać, artur019 miał okazję to testować, a jest osobą nieobytą w dysocjantach.
Dlatego ja czekam albo na recenzję kogoś kto siedzi w temacie albo też na swoją jeśli wpadnie mi to w ręce. Na to drugie się nie zapowiada dopóki nie będzie dostępne w PL.
  • 221 / 13 / 0

baltazargabka pisze:
No tak patrze że na stronie jednego ze sklepów pojawił się komunikat/ostrzeżenie/chwyt marketingowy jak zwał tak zwał
Nie obrażę się jak na PM podasz stonę :rolleyes:

Co do substancji, to jeden ze znajomów miał ostatnio przypadkową styczność z 50mg tejsubstancji i bardzo sobie chwalił (wielki fan mxe, od czasu delegala na dyso odwyku), pytanie czy dał się porwać "magicznemu powrotowi" czy też rzetelnie przekazał info o działaniu :P
Ogólnie w/g jego opisu feelsy byly na poziomie niemal identycznym MXE, z tym, że nieogar bardziej dało się kontrolować. Sniff niewyczuwalny, niedrażniący, w zasadzie bez side effectów.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Ukradła ponad 6 tysięcy i narkotyki, wszystko wpakowała sobie w miejsce intymne

Tłumaczyła się po mistrzowsku: „Nie wiem skąd to się tam wzięło”
  • 154 / 7 / 0

Jadłem, per oral. Próg ~5mg, lekko ~10mg, średnio ~15mg, mocno +30mg. Jadłem MXE, jadłem tak samo 3-MeO-PCP i 4-MeO-PCP. Ja bym to stawiał gdzieś pomiędzy MXE a 3-MeO-PCP, wróżę substancji karierę w świecie dyso.
  • 154 / 7 / 0

scr pisze:
Na to drugie się nie zapowiada dopóki nie będzie dostępne w PL.
Dokładnie tak. Chciałbym ,żeby wróciła choć namiastka tego co działo się na MXE, ale jakoś nie napalam się przy obecnej sytuacji na rynku i nie szukam na siłę. Wolę myśleć , że nic ciekawego się nie wydarzy i pozytywnie się potem zaskoczyć.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Co do pytań o sklepy to uprzejmie informuję, że jeszcze jeden post i posypią się warny. Pytajcie się o to w odpowiednim dziale.
mikeleangelo pisze:
Jadłem, per oral. Próg ~5mg, lekko ~10mg, średnio ~15mg, mocno +30mg. Jadłem MXE, jadłem tak samo 3-meo-pcp i 4-meo-pcp. Ja bym to stawiał gdzieś pomiędzy MXE a 3-meo-pcp, wróżę substancji karierę w świecie dyso.
O, super. Możesz napisać coś więcej? Jaki to ma profil działania - tak samo serotoninowy i nie ma w tym dopaminy jak przy 4-MeO? Smyra sigmę? Jest trzeźwy, czy jest mocno trippy? No i wreszcie - ile czasu trwa peak i jak z dochodzeniem do siebie oraz ze spaniem?
  • 154 / 7 / 0

ale jtem ukurwiiony bedzie hit.

jestem po lekkim wplywemm. opisze pozniej dokladnie, nie powiem Wam na co dokladnie dziala poniewaz nie jesteem w stanie odroznic jaki hormon sie uwalnia nie jestem tej klasy speceem. Ale jestem mocno zajebany, na peaku odcina prawie ze od świata ale poza peakiem jest bitwa z vietkongiem normalnie muzyka cyk cyk stare klimaty najlepiej wyciągnać typu gigi d i hoj :listen:

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

:D no kurde ale mi smaka narobiłeś.

Napiszesz coś więcej ile trzyma i czy jest jakiś zjazd/męcząca bezsenność jak po MXE? Jest jakaś euforia czy stymulacja czy też raczej zimna dysocjacja?
  • 154 / 7 / 0

scr pisze:
:D no kurde ale mi smaka narobiłeś.

Napiszesz coś więcej ile trzyma i czy jest jakiś zjazd/męcząca bezsenność jak po MXE? Jest jakaś euforia czy stymulacja czy też raczej zimna dysocjacja?
czyma tak gdzieś całość 3-4 godziny głównej karty a potem jest dłuuugi after czuć nawet lekkie udziwnienie po 12h. Zjazdu nie zauwazylem bezsennosci ttez nie na after jebnac trzbea z 5 piw i idziesz spać. Bardziej nie euforia nie stymulacja tylko takie dziwne wyjebanie czsem mam wrażenie że jestem jakimś meblem a mimo to jest zajebiscie
  • 154 / 7 / 0

i walcie oral bo sni tak wypierdala ze sie mozesz wypierdolic na leb zanim zdarzysz sie wygodnie ulozyc na wyrku
  • 321 / 30 / 0

Cóż, brzmi ciekawie ;) widać też po postach haha. Dobrze natomiast wróży fakt, że substancja rzeczywiście jest tak aktywna. Mam nadzieje że ludzie tylko zachowają zdrowy rozsądek, by nie było powtórki z 3-MeO-PCM.

No i ciekawią mnie inne drogi administracji. Sam całkiem niedawno w bardziej przebadanych dysocjantach zauważyłem kolosalne różnice między profilem działania, a sposobem podania, cóż jest to logiczne, więc bardziej męcić na ten temat nie będę.

Jakby ktoś jednak podejmował próby inwazyjnych jak i normalnych dróg administracji to proszę o ostrożność !

Mam nadzieję że pod koniec następnego tygodnia będę mógł rozpocząć testy.
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2015 przez Fulminate, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata