2-FDCK, 2-Fl-2'-Oxo-PCM - 2-Fluorodeschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 203 / 85 / 0

Ogólnie benzo do dyso nie jest zalecane (ryzyko depresji oddechowej), ale myślę że w układzie dyso + lizer to Ci nie grozi. Zwłaszcza że 50 mg to nie jakaś epicka dawka, z pewnością zmieni charakter tripu ale nie na tyle żeby zdominować. Efekty 1P-LSD będą się wybijały zdecydowanie na pierwszy plan.

PS. Tolerka na 2-FDCK raczej szybko rośnie, radzę nie rozdziewiczać się dzień przed przed planowanym miksem. Daj sobie przynajmniej 3-4 dni przerwy, jeśli nie więcej. I nie radzę zaczynać od IM/IV, bo w tej opcji 100 mg od razu może Cię wysłać w dziurę. A to może zupełnego dysonooba przerosnąć. Lepszy sniff na start, ewentualnie potem możesz spróbować (jeśli nie odrzuca Cię od tej ROA) PR: prawilne 2-FDCK elegancko rozpuszcza się w wodzie, nie trzeba podgrzewać tylko chwilę pomieszać. Nic też nie powinno zapiec w dupalu. Moc większa niż przy sniffie, ale wjazd wolniejszy niż przy IM/IV, co na początku IMO jest bardziej wskazane - zdążysz przyjąć komfortową pozycję (najlepiej w poziomie), odpalić jakąś muzę. Powodzenia!

Jak coś piszę w odniesieniu do sortów 2-FDCK które badałem ponad rok temu. Jak z jakością obecnych to nie wiem, ale już zamówiłem i liczę że przekonam się niedługo na własnej skórze.
  • 9 / / 0

12 kwietnia 20193eyewideopened pisze:
Wybaczcie, że oznaczam post pod postem.
Kolego próbowałeś nowość? Jest różnica?
Pozdrawiam serdecznie

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Marihuana wpływa na rozrodczość?

Badania naukowe, których celem jest sprawdzenie wpływu tej substancji na układ rozrodczy oraz ciążę, wciąż są prowadzone i daleko do konsensusu naukowców. Jednocześnie raczej nie znajdzie się lekarza, który przyszłej matce poleci kanabinoidy, tym bardziej że są rezultaty badań sugerujących, że marihuana jednak negatywnie wpływa na układ rozrodczy tak kobiet, jak i mężczyzn, a także na embrion i płód.
  • 203 / 85 / 0

@madprofessor

Bez zbędnego pitu pitu, bo w kurwę porobiony jestem 3-MeO-PCP: galaktyczny sort trzyma poziom. A raczej trzymał, niestety kurwa jego blada mać, bo 2g przerobiłem w cugu jakiś (jaki?) czas temu, wylizawszy worek do czysta.

Dawki w przedziale 100 - 300 mg dzień w dzień wieczorami, podbijane marihuanen. Na podkładzie z 3-MeO-PCP. Bajecznie, bez dwóch zdań.
  • 19 / 3 / 0

W jakie dawki celować PR? Próbowałem wcześniej tylko oral ~250.

---------------

Oczywiście chodzi mi o hole, scal pls

Scalono. taurinnn
Użytkownik nieaktywny
  • 220 / 5 / 0

cały czas legalne w Polsce? u Niemców nielegal
  • 1764 / 365 / 25

Tak, w Polsce wciąż legalne.
  • 1303 / 254 / 5

Pytanie - czy też mieliście (tak mi się wydaje) mieszane 2-FDCK o lekkim zapachu mięty? xD
Zamówiłem, bo strasznie tanio było no i nie kopało jakoś wybitnie i ten zapaszek.
  • 218 / 21 / 0

@up nie spotkałem się.
Użytkownik nieaktywny
  • 220 / 5 / 0

ktoś to brał będąc na pregabalinie?
  • 151 / 29 / 0

juzjestemgrzeczny pisze:
Pytanie - czy też mieliście (tak mi się wydaje) mieszane 2-FDCK o lekkim zapachu mięty? xD
Zamówiłem, bo strasznie tanio było no i nie kopało jakoś wybitnie i ten zapaszek.
A skąd zamawiałeś? Możesz na priv napsiac bo tu raczej nie można. Od mojego vendora bez zadnego zapachu/aromatu a kopało dość mocno przy małym dawkowaniu
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1334 uczestników Wejdź na czata