2-FDCK, 2-FK, 2-Fl-2'-Oxo-PCM; 2-Fluorodeschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 19 / 5 / 0

Ogólnie benzo do dyso nie jest zalecane (ryzyko depresji oddechowej), ale myślę że w układzie dyso + lizer to Ci nie grozi. Zwłaszcza że 50 mg to nie jakaś epicka dawka, z pewnością zmieni charakter tripu ale nie na tyle żeby zdominować. Efekty 1P-LSD będą się wybijały zdecydowanie na pierwszy plan.

PS. Tolerka na 2-FDCK raczej szybko rośnie, radzę nie rozdziewiczać się dzień przed przed planowanym miksem. Daj sobie przynajmniej 3-4 dni przerwy, jeśli nie więcej. I nie radzę zaczynać od IM/IV, bo w tej opcji 100 mg od razu może Cię wysłać w dziurę. A to może zupełnego dysonooba przerosnąć. Lepszy sniff na start, ewentualnie potem możesz spróbować (jeśli nie odrzuca Cię od tej ROA) PR: prawilne 2-FDCK elegancko rozpuszcza się w wodzie, nie trzeba podgrzewać tylko chwilę pomieszać. Nic też nie powinno zapiec w dupalu. Moc większa niż przy sniffie, ale wjazd wolniejszy niż przy IM/IV, co na początku IMO jest bardziej wskazane - zdążysz przyjąć komfortową pozycję (najlepiej w poziomie), odpalić jakąś muzę. Powodzenia!

Jak coś piszę w odniesieniu do sortów 2-FDCK które badałem ponad rok temu. Jak z jakością obecnych to nie wiem, ale już zamówiłem i liczę że przekonam się niedługo na własnej skórze.
  • 9 / / 0

12 kwietnia 20193eyewideopened pisze:
Wybaczcie, że oznaczam post pod postem.
Kolego próbowałeś nowość? Jest różnica?
Pozdrawiam serdecznie

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Rozwój Ciemnej Sieci przyczyną wzrostu przemytu narkotyków za pośrednictwem holenderskiej poczty

Ilość ecstasy i amfetaminy, przechwytywanych w przesyłkach pocztowych, wzrosła w ciągu dwóch lat ponad trzykrotnie.
  • 19 / 5 / 0

@madprofessor

Bez zbędnego pitu pitu, bo w kurwę porobiony jestem 3-MeO-PCP: galaktyczny sort trzyma poziom. A raczej trzymał, niestety kurwa jego blada mać, bo 2g przerobiłem w cugu jakiś (jaki?) czas temu, wylizawszy worek do czysta.

Dawki w przedziale 100 - 300 mg dzień w dzień wieczorami, podbijane marihuanen. Na podkładzie z 3-MeO-PCP. Bajecznie, bez dwóch zdań.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata