2-FDCK, 2-FK, 2-Fl-2'-Oxo-PCM; 2-Fluorodeschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 634 / 66 / 0

350? 400. Tak bardziej szacuję, sam nie próbowałem i myślę że nie warto bo substancja jest zbyt amnezyjna.
  • 223 / 14 / 0

To dośc sporo wręcz nieopłacalne to jest, a przy mniejszych dawkach jest amnezyjna i czy występują jakies nie miłe efekty na drugi dzien?

Udaremniono próbę przemytu narkotyków o rekordowej wartości 10 mln zł (+video)

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, udaremnili przemyt ponad 50 kg MDMA o szacunkowej wartości ponad 10 mln zł.
  • 634 / 66 / 0

O nie na drugi dzień czujesz się jak herkules, masz muskuły masę siły i wszystko jest takie rześkie oraz klarowne. Jednak prawda, bardzo drogo wychodzi... Bardzo. Już taniej jest zwykła K.
  • 311 / 17 / 0

@cromogen Przerobiłem około 450mg w noc. W moim wypadku jest jak pisze @endother stan herosa na drugi dzień i pozytywne nastawienie kolejne 5-8 dni. Więcej w wątku psychodeliki-miksy popisałem, bo było to w kompozycji z 2cb. Drogo, niedrogo. Jak na psychodeliczne święto może być, ale biorąc często to są tańsze opcje zdecydowanie.
  • 69 / 6 / 0

~500mg i zadnej dziury nie bylo, nawet poszlam sobie zrobic herbate. Czy jestem jakims cyborgiem?
Ale tak na powaznie, po opisach widze, ze kogos to i setka zrobila porzadnie..Co moze byc ze mna nie tak?
Ostatnio zmieniony 28 marca 2019 przez jerzydudek, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 634 / 66 / 0

Sort jest słaby, bież 3-MeO-PCP. To bóg który w innej galaktyce zderzył się z gwiazdą i w pył się obrócił by z nieba naszego spaść i wizje światów syntetycznych nam śmiertelnikom ukazywać.

Edit:
Nie, to ewidentnie substancja, ja też robiłem po 2 g dziennie czasami, a dziura na tym? Nie wiem czy ominęło Cię coś ciekawego... albo serio wpadłaś w dziurę ale byłaś tak naćpana że wydało Ci się to zupełnie zwyczajne i zajęłaś się czymś innym albo zapomniałaś. Widzi się na tym niesamowite rzeczy ale wydają się zupełnie normalne i ich nie doceniam. Zresztą nie dorasta do pięt kryształowym światom z deksa i MXE.
  • 69 / 6 / 0

Wiecej juz wiec na pewno nie zamowie. A dziury bym nie przeoczyla, troche juz umiem dysocjowac Mam wlasnie zamiar sprobowac meo PCP, bo to chyba jedyna fajna dyso opcja na rynku, nieprawdaz?
  • 404 / 47 / 0

Czego się spodziewać po miksie 1-p LSD 200ug + 50mg FDCK?

Zależy mi na pogłębieniu sfery wizualnej, lekkiej redukcji kwasowego niepokoju (sweterka), ale jednocześnie fajnie gdybym był w stanie iść na krótki spacer, a nie spędził całego tripa w łóżku.

W ogóle to będzie moja dyso inicjacja i na zapoznanie się planuję wcześniej solo 100mg.
  • 48 / 13 / 0

Jakbym był dysoświeżakiem i zajebał 50 mg tego ustrojstwa na tripie 1P-LSD, mając tylko wcześniej doświadczenie ze 100 mg, to celuj zdecydowanie w jak najbardziej odludne trasy na spacer.

Podbić podbije wizuale na 200%, ale przede wszystkim mentalnie wyjebie w stratosferę. Sweterek zniweluje i specyficznie "spowolni" tripa, nada mu kolorytu... kurwa, słów mi brakuje (DXM kac here), podniosłości? Anielskości? Do tego nastaw się na przepoczwarzenie się w alfę i Omegę, w głowie zmontujesz centrum sterowania wszechświatem. Tudzież zostaniesz jebanym Sziwą, co tańcem kreuje i niszczy nowe światy.

Stąd zalecenie odludnych miejscówek, bo ciało samo chce się zatracić w transowym tańcu, nie powstrzymasz tego.

...

Ale mi smaka narobiłeś, wróciły wspomnienia chyba z najlepszych psycho-tripów jakie zaliczyłem. Ale ja miksowałem z ALD-52 i AL-LADem (chyba, ostatniego nie jestem pewny).
  • 404 / 47 / 0

A jak przy takim miksie wygląda kwestia brania benzo, gdyby coś nie pykło i było za grubo i za straszno ;)? mogę się ratować w razie czego klonem czy muszę zacisnąć zęby i czekać, aż minie działanie 2fdck, bo inaczej blackout?
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata