2-FDCK, 2-Fl-2'-Oxo-PCM - 2-Fluorodeschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 217 Strona 17 z 22
Rejestracja: 2016
  • 811 / 121 / 0

Pytasz się o ewentualna możliwość złapania przez policję i testy sądowe?
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0

Chciałem wziąć to dla działania antydepresyjnego z powodu zimy - i zadziałało!

Dawka 500mg łącznie w trakcie 4x sesji.

Wszystko było OK, ale potem stało się coś czego nie doznałem przy normalnym kecie.

Nic z tego nie pamiętam, ale około 48h później, po napiciu się dość małej ilości alkoholu (~0.25l wina), nagle wszedłem w tryb "po Wietnamie już nigdy nie byłem taki sam". Z opisu dziewczyny: do 5 rano pierdoliłem o tym, że każdy z nas ma krew na rękach, cywilizacja to choroba i nie wiem czy powinienem żyć.

Efekt antydepresyjny się utrzymuje nadal po tym epizodzie, ale jeśli ktoś używa tego w tym celu - radzę uważać. To mogło się stać oczywiście tylko mi, ale NIGDY nie miałem tak po normalnej ketaminie.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Jak narkotyki rozpuszczają ego – jest pierwsze badanie

Wtopienie się w świat, połączenie z kosmosem czy poczucie absolutnego spokoju po psychodelikach to wymysły czy naukowy fakt? Badacze po raz pierwszy przeprowadzili eksperyment, który pokazał, dlaczego po zażyciu substancji psychoaktywnych niektórzy mają poczucie, że ich ego się zaciera.
Rejestracja: 2016
  • 811 / 121 / 0

Dysocjanty wzmacniają wszystkie dragi. alkohol najbardziej., kiedyś postanowiłem się z tym pobawić. Właściwie skłoniła mnie do tego paranoja zarwanych 48 h. Wypiłem setkę jakiejś wódki zarzuciłem trochę wspaniałego 2-oxo-pcm i (...) koniec. Więcej już nie pamietam. Obudziłem się w domu rodziców i nawet awantura nie zepsuła mojego dobrego humoru.
Jak chce ktoś dowiedzieć się więcej pisałem o tym w temacie neuroprotekcyjne działanie antagonistów NMDA. alkohol i wszystkie gaba oraz stres potęgują ten efekt. Ale można powyrywać grzejniki ze ścian.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 220 / 5 / 0

orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z legalnością w Niemczech? nigdzie nie znalazłem aby była nielegalna, za to labsense.nl podaje "GERMANY (geltende Verordnung: German BtMG!)"
Rejestracja: 2016
  • 811 / 121 / 0

Jeszcze legalny, a przynajmniej był legalny miesiąc temu bo takie mogą mieć opóźnienie anglojęzyczne strony. Pociesza mnie fakt że nie ma nawet wzmianki na niemieckiej Wikipedii o tej substancji. Zresztą na niemieckiej wikipedii są tylko wzmianki o samochodach.
Rejestracja: 2017
  • 77 / 7 / 0

Majac do wyboru jakiekolwiek inne dyso i FDCK, wybralabym jakiekolwiek inne dyso...
Rejestracja: 2014
  • 382 / 28 / 0

Ja zaplanowałem na przyszłą środę pełne testy. Póki co 50mg w towarzystwie 100 DPD (nie pamiętam ile dokładnie) już było wyczuwalne. Ile polecicie na mocnego tripa PR? Walić 200mg od razu? I czy ktoś już robił flipa z MDMA? :halu:
Rejestracja: 2016
  • 811 / 121 / 0

@jerzydudek

Daj spokój, co złego jest w fluoro pcm? Po za jej ceną oczywiście.
Rejestracja: 2017
  • 77 / 7 / 0

24 stycznia 2019endother pisze:
@jerzydudek

Daj spokój, co złego jest w fluoro pcm? Po za jej ceną oczywiście.
Akurat cena w porownaniu do o-pce jest nizsza. Nie przypada mi do gustu dawkowanie, ktore, aby uzyskac jakiekolwiek efekty, wychodzi wrecz kosmiczne (tak czy inaczej, dzialanie bylo ledwo zauwazalne).
Moze mamy inne zrodla lub inne oczekiwania? :hel:
Rejestracja: 2015
  • 133 / 8 / 0

ja tam zajebałem 300mg w ciągu kilku minut cześciowo w jape, częściowo w nos i miałem zajebistego hole'a, a potem jak już wyszedłem, to elegancko się wyrzygałem i jakies niecałe 2 godziny później już sobie spałem, bo akcja miała miejsce w nocy
taka ketamina v2, tylko dłużej działa, ja tam polecam
Posty: 217 Strona 17 z 22
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości