2-FDCK, 2-FK, 2-Fl-2'-Oxo-PCM; 2-Fluorodeschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 204 Strona 14 z 21
Rejestracja: 2016
  • 661 / 52 / 0


05 sierpnia 2017Anon2 pisze:
Wciągane działa słabo, myślę że ma niską przyswajalność. Pierwszego dnia przyjąłem 160mg, drugiego 200mg. Te ilości były przyjmowane na trzy dziamby rozciągnięte w czasie około godziny, nie na raz w pojedynczej.
Jakby z ketaminy wyjąć poprawę samopoczucia i wyjebkę w inny wymiar to by działała właśnie tak jak to w takich ilościach. Działanie przy wciąganiu wyraźnie słabsze względem wciąganej ketaminy.
czekam Anon2 jak stestujesz podjęzykowo :D daj znać co i jak ja w przyszłym tygodniu planuję coś testować :D
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 399 / 22 / 0


Było pisane, że to się wali w dupala.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Z plecaka wystawały mu narkotyki - blisko 3 tys. porcji

Zwykłe policyjne legitymowanie przybrało nieoczekiwany obrót. Młody mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, dlatego policjanci poszli razem z nim do mieszkania.
Rejestracja: 2016
  • 661 / 52 / 0


było też mówione, że działanie oral dużo bardziej efektywne niż sniff :) ja odpuszczam sobie p.r :) więc jeśli klasyczny oral działa ok to pod językowo tym bardziej w porządku ;) nie będę na imprezie łaził do toalety i strzykawki sobie wkładał lol
Rejestracja: 2017
  • 238 / 26 / 0


[mention]eiffel65[/mention]
W najbliższej przyszłości raczej nie mam zamiaru testować podjęzykowo, resztę tego co miałem oddałem kumplowi. Teraz mam zamiar kupić 2'-OXO-PCM (deschloroketaminę) i sprawdzić jak to działa.
Myślę, że 2-FDCK działałoby dobrze po podaniu IM, ale bałem się tego tak zapodać bo niezbyt ufam vendorowi od którego to kupiłem. Wszczykiwać sobie w mięsień jakąś substancję to trzeba mieć zaufanie co do jakości, bo faza potrwa kilka godzin maks a ewentualne problemy zdrowotne plus wykluczenie ze sportów z pewnością tygodnie lub miesiące.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 399 / 22 / 0


W dupala (per rectum) działa podobnie jak IM.
Rejestracja: 2016
  • 688 / 105 / 0


IM nie testowałem, ale co do PR @ggyo ma rację. Przerobiłem PR ponad 1 g (nie na raz oczywiście, leciałem w ponad tygodniowym ciągu: dawki każdorazowo w przedziale 100 - 125 mg) i nie myślę więcej nad sniffowaniem, marnacja materiału. Wchodzi porównywalnie szybko, trzyma dłużej, większa przyswajalność - czego chcieć więcej?

Nie bójcie się, trochę plastiku w dupie from time to time nie zrobi z Was homo %-D Nie wypali też Wam dodatkowej dziury, nic a nic nie żre i nie piecze.

Aha. Jak ktoś ma jeszcze w apteczce "4"-Meo (ostatni leśny sort, czyli - jak już wszyscy wiemy - 3-MeO-PCP) to polecam miks jednego i drugiego. Tylko bez przeginki z 3-Meo, bo przyćmi działaniem fluoroketę. Mój standardowy stack to 10-15 mg Meo, a po godzince 100-125 mg 2-FK, ROA oczywiście PR. To jest tak boski miks, że brak słów, istny wypierdalator w inne wymiary.
Rejestracja: 2012
  • 697 / 75 / 0


PR nie wchodzi podobnie tylko zupełnie tak samo jak im przy większości substancji.
Rejestracja: 2016
  • 607 / 22 / 0


Ja pozostaje przy sniffaniu - będziemy testować z moją kobietą. Tzn. ja już testowałem (opisane wyżej) dlatego będziemy delikatnie jechać tym razem. Wreszcie będzie ktoś odpowiedni do opieki.
Rejestracja: 2013
  • 445 / 25 / 1


Nie zauważyłem dużej różnicy między sniffem a I.M. Choć faktycznie część materiału marnowała się na obrzeżach nosa.

Przekroczyłem też z tym pewną barierę i załadowałem małą dawkę I.V. (pierwszy raz w życiu i poszło bez problemów, nie wiem więc skąd taaaaki duży wątek o iniekcjach...) Wchodzi tak szybko i mocno, że można nie zdążyć dojść do łóżka, ale schodzi równie prędko, więc raczej szkoda żył i zachodu.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 24 / 4 / 0


06 sierpnia 2017eiffel65 pisze:
było też mówione, że działanie oral dużo bardziej efektywne niż sniff :) ja odpuszczam sobie p.r :) więc jeśli klasyczny oral działa ok to pod językowo tym bardziej w porządku ;) nie będę na imprezie łaził do toalety i strzykawki sobie wkładał lol

Nie wiem jak można marnować potencjał dysocjantow na he he imprezce :nuts:
Chyba po to, zeby ludzi straszyć zombie walkiem
Posty: 204 Strona 14 z 21
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość