Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 235 • Strona 23 z 24
  • 8 / / 0
Czytałem różne opinie, dla mnie jest spoko.
1szy raz - cos okolo 150mg, może więcej, kilka dorzutek po 1szym mini snifie (niestety wartość poznawcza mojego opisu znikoma, gdyż nie sprawdzałem ani razu wagi). Za każdą dorzutką inny stan, pod koniec miałem dziwny chód, a ostatecznie przez chwilę takie dziwne odczucie jakbym znalazł się w innym ciele.
2gi raz dorzuciłem aby podbić słabą fazę po 1p-sld - wtedy poprawiły się wizuale, tzn. zadnych fraktali, ale twarze były zniekształcone, tak jakby z plasteliny. Plus podbicie kolorów.
3ci raz - coś około 100, może ciut wiecej - relax i ciekawy odbiór filmu. Komedie odbieraem jako obyczaj, dziwne to było...
  • 8 / / 0
Czy 2-FDCK ma wpływ na wychwyt zwrotny serotoniny? Jak tak to czy duży czy znikomy?
  • 56 / 15 / 0
Ostatnio 2 razy zamówiłem 2f-dck, z 2 różnych źródeł. Jedno w prochu, drugie w krysztale. Ten w krysztale o wiele mocniejszy, dawał fajne dziury w dużych dawkach i przyjemną dysocjację w mniejszych. Drugi ledwo co działał. Zastanawia mnie skąd aż taka różnica, może kwestia czystości i izomerów.
  • 180 / 3 / 0
Czy 2-FDCK rozpuszcza się w wodzie? Rozpuszczę 100mg w 2cm3 wody do iniekcji IM?
  • 28 / 6 / 0
Z braku laku ujdzie. Jest mniej ciekawe od ketaminy ale nie można narzekać. Ostatnio leciało trochę DCK, które daje też ciekawą fazę lecz już nie mogę z dzierżyć tego smaku. No i trochę dłużej trzyma. 2-FDCK to godny odpowiednik ketaminy, smakuje prawie tak samo i działa trochę dłużej, jednak jest trochę słabszy. Ciężko na tym o jakiś sensowny hole ale jakieś małe-średnie dawki i jest całkiem przyjemnie, pewnie też ciekawe do miksowania z psychodelikami. Właśnie zamówiłem grama tutaj jest jeszcze legalne. Wybrałem to jako małą odskocznię od DCK, którym zazwyczaj się raczę. Daje radę ta substancja lecz jakiejś super głębi w niej nie szukajcie.
  • 42 / 25 / 0
Przeszedłem przez 1,5g. tej ciekawostki. Bardzo przypadła do gustu. Stwierdzam ze donosowo to strata materiału, oralnie biodostępność jest wysoka, poza tym doustnie efekt o wiele głębszy, pełne spektrum i wchodzi już po 20-30min
Taka troche ocenzurowana wersja kety.. mniej głęboka, mniej masywna ze tak to nazwę ale bardziej przyjazna, kolorowa i wybacza. Ma tez swoje spektrum psychodelii, nakłania do introspekcji i ciekawych przemyśleń.
W niskich dawkach całkiem socjalna, mocno podbija nastrój
W wyższych dawkach już psychodelicznie, tak jak przedmówcy..ciężko raczej o dziury choć raz mi sie udało coś na kształt doświadczyć bez tolerki (kosmicznie było, nie spodziewałem sie takiego efektu wizualnego a najlepsze to ze jak schodziłem z peaku zdałem sobie sprawę ze przez cały czas miałem otwarte oczy)
Potencjał uzależniający jest, dość szybko zacząłem "przesuwać swoje granice" co do częstotliwości używania. Efekt przeciwdepresyjny tez jest na swoim miejscu, utrzymuje sie kilka dni po sesji. Wersja kryształ lepsiejsza
  • 61 / 17 / 0
Czwarta arylka stestowana, zrobiła piorunujące wrażenie. Śmiało, mogę ją nazwać odkryciem roku.
Na ruszt wrzucone 200mg. Po 15minutach loading, zaskoczyl pozytywnie. Trip zawiózł w nieznane.
Co mnie zadziwiło, barwne treści przetworzone w obrazy, lekko modyfikowalam rzeczywistość, widoki mojego pokoju po przekątnej gdzie obserwowałem siebie, inne figurki typu 3d,2d,1d - rozmaite, modelował umysł. Widzenie przez zamkniete powieki, pelne spektrum. Wadą krotki peak, u mnie 20,30minut. Kolejne 100mg, weszło gładko. Organizm nie obrywa, lekkie kłopoty z błędnikiem i tracenie równowagi, lekkie zachwiania, jakbyś dostał liścia od kobiety w ryj. Zastanawia mnie to zjawisko czarnej dziury, jak tam wpasc? Jesli czas tam sie zatrzymuje to lece pendem 😎. Po czym poznac te black hole, traci sie swiadomosc, czy co? Bedzie obadane. Na celowniku DCK i chyba 3meopcp, ponoc ostrzejsze. Wzgledem wizuali arylki pokazuja taka materie ponadprzestennom w której modelujesz, a stworca te rysunki umi3szcza w klaserze, takie tam domniemania 🥰, wkoncu lewitujesz ta?? Fruwalam nad stolem z goscmi, ludzmi. Nie wiadomo czy ich wykreowalam czy tam poszybowalam w realnosci, lol. 😁 Ten rok zwojują arylki, dwa do odkrycia, srogo... Pozdrawiam fanów dyso, na ten moment te grupę faworyzuje 😛😛


Na podwieczorek, po 6h. Postanowiłam zeżreć 120mg, po 30min niedosyt.
Wrzuciłam 180mg, niedosyt.
Myślę, zjadam resztę, 400mg!
Przy peaku, dopalilam szamankę gandzie, skroplona w fifce, którom opalilam.


O Jezu, gdzie mnie wystrzeliło. Do wymiaru gdzie urzęduje mój przyjaciel którego poszukiwałam całe życie, często powątpiewałam.
Oszczędzę szczegółów, intymne spotkanie.


Trudno tam się dostać, ciezko wrócić.
Ta lekcja dala mi do zrozumienia, że przedwcześnie do jego kwatery się wprosilam. Trzeba zacząć bardziej szanować i kochać swoje życie i zdrowie.


Ateistom i niedowiarkom, serdeczny palec w pupę, pozdrawiam.
  • 28 / 6 / 0
Do nosa nie walić chyba że nie macie tolerki. Jak macie to tylko sobie nos zapchacie i wpierniczyćie w tripa 10+ godzinnego.
  • 863 / 353 / 6
Wczoraj poszło 100 mg. Dziś dawka 150 mg wprowadziłą w ciekawy stan. Potem dorzucone 320 mg (reszta wora) włączyło u laborantki ciekawy stan informatycznej synestezji, którego wywody wartałoby zapisać, i zostaną one zapisane. Tuż po tym jak się laborantka wyśpi. W odczuciu jak ketamina, ale trzyma dłużej.

//apdejt: Laborantka poszła się wyrzygać.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 863 / 353 / 6
Generalnie tolerka na to zapierdziela w postępie geometrycznym. Tripy zalecane raz na 2 tygodnie.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
ODPOWIEDZ
Posty: 235 • Strona 23 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.