Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 791 • Strona 1 z 80
  • 992 / 24 / 0
[ external image ]
(1-pentylindol-3-yl)-(2,2,3,3-tetrametylocyklopropylo)metanon
Związek ma swój artykuł na ang. Wikipedii - surveilled

Krasnolud zapewnia że jest podobne do jwh-018, ale porównania nie będzie bo tego jwh nie paliłem. Nie mam żadnych informacji na temat tej substancji, ale jestem już po testach i wypada całkiem nieźle. Kanna nie pale w ogóle, ostatnim kana jakie paliłem było jwh-081 pół roku temu.
Czas działania: 90-150 min (zależy ile wypalisz)
Wejście: +1min
Peak: +5min trwa jakieś 30-50min
Afterglow: +1h trwa od 30min do 90min

Otrzymałem ze znajomym z innego forum tą substancję, żółty kryształ i "fake hash" który zawiera wyżej wymieniony UR-144.

[ external image ]

Dawki jakie zalecał krasnolud to max 50 mg fejk haszu a proszek na pierwszy raz nie więcej niż 3mg. (okazało się potem że są to x3 za duże dawki dla mnie)

Podzieliłem kostkę na 12 części, zrobiłem z jednej kulkę i władowałem do szklanej lufki. Wziąłem jednego bucha i efekty zaczęły napływać momentalnie. Tak naprawdę nie wiem ile go wypaliłem, bo nie spaliłem całej kulki. Nagle zaczęło rosnąć rozluźnienie. Moja skóra zaczęła falować a potem całe ciało, przyjemne uczucie. Śliny zero, cały czas musiałem popijać wodę bo strasznie sucho w gębie. Muzyka odgrywała bardzo ważną rolę, każda piosenka tworzyła unikalną atmosferę pokoju, czułem jej wibrację dobiegające z kąta. Po położeniu się i zamknięciu oczu, czuć lekką dysocjacje - jestem parę centymetrów za moim ciałem. Skóra zmieniła stan stały najpierw na płynny a potem gazowy. czułem jak po kawałku smugi dymu odrywały się od mojego ciała. Substancja działa trochę jak indyjka ze słabym genem sativy. Faza jest bardzo fizyczna, umysł pozostaje czysty. Po zaniknięciu efektów nie zostaje żadne zamulenie i tym podobne efekty, człowiek po prostu trzeźwieje. Substancja pokazała tak naprawdę całkowity potencjał z alkoholem, po paru piwach jak się zapali naprawdę nie idzie rozróżnić czy to normalne palenie czy nie.
Substancja bardzo ekonomiczna i bardzo mocna.

Efekty fizyczne: 8/10
Efekty psychiczne: 3/10
Moja ogólna ocena: 7/10
Moja ocena mixu z alkoholem: +8/10

Raport Lovmed'a:
Metoda przyjęcia: Palenie
Dawka: 35mg(fake hash)
Czas działania: ok. 2 godzin

Efekty czuć niemal natychmiastowo, czuje się bardzo zrelaksowany, bez strachu czy paniki jak miałem po JWH-210. Piwo dobrze smakuje, próbowałem zrobić coś na laptopie ale faza była zbyt duża, dlatego zdecydowałem się położyć i rozkoszować się muzyką. Są dwie godziny po teście i nadal czuć działanie. Zdecydowanie zapalę to jeszcze raz ale w mniejszych dawkach.
PROSZĘ UWAŻAĆ Z TĄ SUBSTANCJĄ!!!! JEST BARDZO MOCNA.
A teraz moje uwagi:
Trzeba bardzo uważać z dawkowaniem, łatwo jest przedawkować.
Mój raport gdy spaliłem zbyt dużo:
Ulepiłem kulkę z 1/12 i wsadziłem do szklanej lufki, dopełniając cybuch podbiałem. Paliłem wraz z innym żeńskim szczurkiem. Wzięliśmy po 4 buchy. Na początku śmialiśmy się ze wszystkiego po 5 min już nie było tak wesoło. Zrobiło się mocno dysocjacyjnie, miałem problem z oceną odległości poszczególnych rzeczy w pokoju. Ucichliśmy i w głowach każdego z nas zaczęły się kłębić myśli o śmierci. Serce nakurwiało niemiłosiernie w naszych klatkach piersiowych. W pewnym momencie zaczęliśmy już płakać, przytulając się do siebie i żegnać się ze światem. Panika, strach, żal do samego siebie, miliard myśli a jednocześnie zero. Przytulam ją, a ona nadal jest zbyt daleko by uspokoić moją duszę. Okropne doświadczenie.
Dominował czerwony kolor, krwisty...
Potem oczywiście przeszło, ale to było naprawdę okropne doświadczenie. Jeżeli szczurek byłby trzeźwy, a ja na takiej krzywej jeździe, na 100% skończyłoby się wezwaniem pogotowia.
Każdy musi nauczyć się odpowiedzialności, ja nauczyłem się jej w dramatyczny sposób.
Myślałem, że wystarczająco uważam z RC ale się przeliczyłem

FajnieJest pisze:
UR-144: podsumowanie informacji

[ external image ]
(1-pentylindol-3-yl)-(2,2,3,3-tetrametylocyklopropylo)metanon

UR-144 palone lub waporyzowane
Działanie: 90-150min
Wejście: +1min
Peak: kilka minut po użyciu, trwa około 50min
Afterglow: trwa od 10 do 60 minut

Wygląd:
Pomarańczowy lub biały, lepki proszek, czasem można spotkać biały, lepiący się kryształ.

Dawkowanie:
1-5mg: lekko
5-10mg: średnio / normalnie
10mg+: mocno

Efekty
Pozytywne
- Relaks
- Euforia
- Podniesienie kreatywności

Neutralne
- wzmożenie apetytu
- przekrwienie oczu
- zmiana w percepcji lub myśleniu
- sedacja

Negatywne
- tachykardia
- szumy w uszach
- psychozy, panika, paranoje

Subjektywna opinia:
Przypomina głęboką indicę, tudzież 'młotkiem w łeb' przy wyższych dawkach. Słabo wchodzi na myślenie, za to ciało jest zrelaksowane. Wysokie dawki mogą spowodować nie do powstrzymania sedację.
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: doklejono post FajnieJest
  • 5 / / 0
Zostałem testerem, i opinia moja jako obiektywnego narkomana, o ile taki istnieje jest to, iż soczyscie upierdalajacy wywar z malych ilosci proszku. Dosc mile odczucie kanabinolowej fali
  • 992 / 24 / 0
Zauważyłem jedną pozytywną zależność UR, za pierwszym razem nie za bardzo mi podszedł (przepaliłem się), potem było fajnie fizycznie ale tak pusto na umyśle... teraz gdy sobie wezmę 2 buchy przed filmem codziennie czy do grania, to bardzo mi się podoba. Chodzi mi o to że jak już zacznie wyrabiać się tolerancja to jest o wiele przyjemniej. Do tego jedno piwko lub dwa. Naprawdę coraz bardziej lubuje w tym kana.

Leciutko zdysocjowany umysł, plus przyjemne falowanie ciała.

i Louis Armstrong :)
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2011 przez Wildzen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1558 / 18 / 0
Czas działania zamyka się w 2h, to trochę dłużej niż po am, po którym byłem całkowicie trzeźwy już po godzinie. Jeżeli da się to nanieść na 40g suszu (1g kanna) to szykuje się następny "opłacalny" oczywiście zależy od ceny z jaką wejdzie do Polszy, kanna. Osobiście już mam dość tego am2201 i czekam na rewolucje :D
Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym. -Blef?
:)
  • 1 / / 0
Z chęcia bym stestował szkoda że znalazłem tylko jedno źródło ur-144,(i to w hardkorowych ilosciach) a sama cząsteczka bardzo wygląda jak połowa wzoru naturalnego thc. Wiesz moze co jest podkładem w tym fake hashu? sam bym sobie taki zrobil z innego canna nawet
  • 6065 / 422 / 12
freszmejker pisze:
cząsteczka bardzo wygląda jak połowa wzoru naturalnego thc.
No nie, kompletnie nie. Tylko łańcuch pentylowy.

THC
[ external image ]
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 1558 / 18 / 0
Tak można tylko wygląd tego ze zdjęcia tu zamieszczonego nie porówna się ze zrobionym fake-hashem z am-2201 i np damianą.
Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym. -Blef?
:)
  • 174 / / 0
a 144 jak jest wydajny ,na ile podkladu?
  • 6065 / 422 / 12
@shott:
Wildzen pisze:
proszek na pierwszy raz nie więcej niż 3mg. (okazało się potem że są to x3 za duże dawki dla mnie)
Zakładam, że 3mg to dawka na jeden raz. Zakładam także, że lufka mieściłaby 0,2g podkładu. Proporcja zatem powinna wyglądać 3mg/0,2g. Dla 1g ta proporcja wyglądałaby 1g/66,6g.

Jak dawki się skonkretyzują, to dopiero będziemy wiedzieć coś na pewno.
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 174 / / 0
odczynnik legalny w calej UE?
ODPOWIEDZ
Posty: 791 • Strona 1 z 80
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.