Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 791 • Strona 76 z 80
  • 129 / 10 / 0
chyba najlepsze kanna
długie godziny przy dopalaniu, których nic nie zastąpi :-D
  • 6 / / 0
Wspaniałe kanna , cały dzień dopalanie lufa za lufą i to wstawanie w nocy żeby się zbakać, przerobiłem kilka kanna i chyba ten najbardziej mi przypadł do gustu :-p
Pali się , Pali się skurwysyny !
  • 70 / / 0
Re: UR-144
Nieprzeczytany post autor: l0lex »
chyba kończy się produkcja bo wychodzi teraz bardzo słabej jakości
100mg poszło na 1 posiedzenie w dodatku mieszałem to z zielskiem
  • 511 / 51 / 1
Jest gdzieś jeszcze dostępna dobra URka? Chyba jedyny kanna, który mi się spodobał. Jak coś to priv
Uwaga! Użytkownik TrzymamSzafe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
TrzymamSzafe pisze:
Jest gdzieś jeszcze dostępna dobra URka? Chyba jedyny kanna, który mi się spodobał. Jak coś to priv
Jest. Dzisiaj odebrałem od... mała podpowiedź chyba bedzie zgodna z regulaminem? ;] Zatem przeglądając swoją pocztę przedstawia się jako sponsor naszego portalu. ;] Ale to czy dobra, to się okaże za niecałą godzine, bo nietestowane jeszcze.

Ps: To moje pierwsze kanna, więc tolerka prawie zero. Mj było dość nie mało...

pis yoł ;]
  • 1169 / 52 / 0
U vendora który wszystko ma po 25zł/1g jeśli mnie pamięć nie myli.
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
No i bardzo zadowolony jestem, mogę szczerze polecić. ;] Wedle relacji mojego szczura - 1,5h stanu przypominającego upalenie mocną mj - którą to też wg niego bardzo przypomina. Różnice między jednym a drugim minimalne - poza czasem działania i tym, że urek schodzi tak jakby "nagle", oczywiście.
  • 19 / / 0
szkoda ze jakosc u vendora ktorego szanuje jest biedna, a napaliłem sie na to kanna : / bez tolerki mozna ryzykowac ? czy moze jakosc wam spada boscie wystrzeleni tolerancyjnie?
  • 225 / 1 / 0
Pytam poważnie.

Mam doświadczenie z UR bardzo wielkie.
2 lata co najmniej, często i gęsto paliłem maczanki na UR.


Pytanie głupie ale poważne.

Ile można wg was (kto może tego próbował) do pompki mg-ug dać tego aby uzyskać bardzo silne działanie, ale aby nie zejść. Zastrzyk ma być podskórny bądź IV.

Pytam serio poważnie, czy to jest możliwe wg. %-D


Doświadczenie z igłami to: majka, różne benzo, metkat.
Porycia mistyczne
  • 1169 / 52 / 0
Kanna rozpuszcza się w tłuszczach, alkoholu itp. Raczej może być ci trudno to puknąć (możliwy zator, czy coś tam), ale do odważnych świat należy. Czyż nie? :)
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 791 • Strona 76 z 80
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.