Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
  • 987 / 8 / 0
[ external image ]
1-[(N-metylopiperydyn-2-yl)metylo]-3-(adamant-1-oil)indol
http://en.wikipedia.org/wiki/AM-1248

W Polsce zadebiutuje niebawem nowy kannabinoid - AM-1248. Nie mogłem znaleźć konkretniejszych informacji na temat dawkowania i efektów działania. Na DF, użytkownik hatrix zamieścił trip raport:
My cat received 250mg of AM-1248 on Saturday. He got around to smoking some Sunday night. His experience was a very scary one. My cat OD'd on the cannabinoid.

He unwrapped the damp looking clumpy substance contained in foil and tried to measure around 5-10mg on his scale. For some reason this substance didn't want to come up on the scale easily. My cat could only get it to show weight at about 30mg. He decided to weigh that amount and then eye ball a very very small portion. This was a bad mistake. He's aware eyeballing is bad, but seeing as the weighed amount wasnt to crazy, he figured he could do it safely.

He scrapped some powder onto Cannabis ash inside of his water pipe and took a decently large hit. He held the hit in for about 10 seconds and exhaled. Almost instantly he knew this was a mistake. His vision started to become super bright and glossy and everything was extremely vibrant. He knew he was becoming way to high and his heart started to feel like it was going to explode out of his chest. His heartbeat seemed like it was incredibly fast but looking back now he doesn't think it was anything extreme. He was experiencing the "fear" as others have described it.

He thought he was going to die, that this was the end and he fucked up bad. My cat tried laying down and closing his eyes while listening to music. It didn't help to keep his mind off it. He just could not calm himself down no matter how much he told himself it would be over soon.

Thankfully after 20-30 minutes my cat was back at baseline. Very short acting substance. My cat says that in regular dosages AM-1248 is a delightful cannabinoid, equally enjoyable to his other favorite cannabinoids such as AM-2201 and JWH-122.

My cat does recommend it, but he also recommends extreme caution when weighing this substance. No one wants to experience the fear associated with an OD.

My assumption with the above post is that a tolerance was present. My cat had no cannabinoid tolerance present when using as he was abstaining from any so as to fully experience the new cannabinoid.
Mój "kot" zamówił 250 mg AM-1248 w sobotę. Zaczął palenie w niedzielny wieczór.

Otworzył woreczek strunowy z wilgotną substancją i próbował odważyć na wadze dawkę 5-10 mg. Z powodu mojej nie zbyt dokładnej wagi, która pokazuje tylko ciężar od 30 mg, zmuszony byłem odmierzyć dawkę "na oko". Kot dobrze wie, że pomiary taką metodą to duży błąd, ale skoro waga się tu nie sprawdzała, był to jedyny sposób.

Kocur włożył materiał do fifki od bonga po czym złapał przyzwoitego strzała. Trzymał go przez około 10 sekund. Niemal natychmiast, wiedział, że był to błąd. Zaczęło się od znacznego wyostrzenia kolorów. Wszystko było bardzo jasne i błyszczące. Nadchodził peak. Jego serce zaczęło bić coraz szybciej. Czuł jakby mu miało zaraz wyskoczyć z klatki. Patrząc na to z perspektywy czasu, uważa, iż nie było to nazbyt ekstremalne przeżycie.

Myślał, że zaraz umrze. Kot próbował się uspokoić, leżąc na łóżku i słuchając muzyki. Nic to jednak nie pomogło. Po prostu nie mógł się zrelaksować. Nie wiem jak bardzo wmówił sobie, że zaraz odejdzie z tego świata.

Na szczęście, po około 20-30 minutach, kot "był już w domu". Substancja działa bardzo krótko. Mój kot mówi, że w mniejszych dawkach, AM-1248 jest bardzo ciekawą substancją, równie przyjemną co inni jego ulubieńcy - AM-2201 i JWH-122.

Mój kot poleca zachować maksymalną ostrożność przy odmierzaniu dawki. Zapewne nikt nie chce doświadczyć strachu po tej AM-ce.

Kot musi dodać, że posiada tolerancję na kannabinoidy. Jeżeli użytkujesz inne substancje z tej rodziny, to powinieneś przestać je zażywać kilka dni przed testami nowej AM-ki.
Mało konkretny trip raport, ale nic lepszego nie znalazłem. Macie jakieś informacje?
Ostatnio zmieniony 29 lutego 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1456 / 19 / 0
Wikipedia pisze:
AM-1248 is a drug which acts as a moderately potent agonist for both the cannabinoid receptors CB1 and CB2, but with some dispute between sources over its exact potency and selectivity. Replacing the 3-(1-naphthoyl) group found in many indole derived cannabinoid ligands, with an adamantoyl group, generally confers significant CB2 selectivity, but reasonable CB1 affinity and selectivity is retained when an N-methylpiperidin-2-ylmethyl substitution is used at the indole 1-position. The related compound 1-pentyl-3-(1-adamantoyl)indole was identified as having been sold as a cannabinoid designer drug in Hungary in 2011, along with another synthetic cannabinoid AM-679.
http://en.wikipedia.org/wiki/AM-1248

W sumie już od jakiegoś czasu to jest w Polsce, ale ciągle zbyt mało info jak dla mnie. Poza tym, skoro działa tak krótko jak inne AM-ki to raczej nie dla mnie, osobiście wolę JWH dłużej działające (jak 307).
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1931 / 316 / 0
Działa rzeczywiście dość krótko, acz przyjemnie. Po za tym dobrze się miksuje z 4-ho-met.
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 212 / 3 / 0
Myślę, że będzie dobry do miksów z psychodelikami do podbijania wizuali. AM 2201 sprawdza się idealnie w tej roli ale bardzo otępia w dużych dawkach. Jeśli tutaj tego nie uświadczymy to będzie to IMO lepszy zamiennik.Czekamy na więcej info.
"Co Cię nie zabije to zryje Ci psychę"
  • 1931 / 316 / 0
lytom pisze:
[...] AM 2201 sprawdza się idealnie w tej roli ale bardzo otępia w dużych dawkach.
czy ja wiem (?)... na mnie i mojego kompana działało raczej stymulująco
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 88 / 5 / 0
ale jest w miare aktywne?
  • 3362 / 346 / 0
W miarę.
  • 269 / 3 / 0
Wczoraj dotarł do mnie gram tego kanna. Nie miałem ani acetonu, ani podbiału, godzina wieczorna, więc maczany się nie zrobi, a bardzo chciałem go stestować wraz z grupką znajomych. Kumpel wział więc z domu miętę, kupiliśmy lufkę i poszliśmy na domówkę.
No nic, pora stestować. Do foliowego woreczka wsypaliśmy trochę mięty, dodaliśmy tam trochę proszku. No i palimy. Pierwsza lufka - nic. Druga lufka - nic. No to zwiększamy stężenie, dosypujemy więcej. Doszło do tego, że na 2g mięty poszło jakies ~800mg tej aemki. Szału nie było, szła lufka za lufką i było czuć tylko lekkie działanie, trochę nijakie.
Ogólnie rzecz biorąc rozczarowałem się trochę, mało wydajne, bardzo słabe, dzisiaj dalsze testy, ale wydaje mi się, że będzie tak samo.
cannabacchus
  • 291 / / 0
Jesteś pewny, że poszło 800mg na 2g mięty? Pewnie chodziło Ci o 80?
  • 269 / 3 / 0
Jestem pewny. Może pomyliłem się w mięcie, mogło być 3g.
cannabacchus
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.