Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 7 z 8
  • 1128 / 207 / 7
Wydaje mi się że to może być syntetyczny odpowiednik CBD :-D bardzo słabo aktywuje receptor CB1.
Miksował ktoś z silniejszymi kanna? Co się wtedy dzieje?
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 129 / 2 / 0
ciekawe jak by było w mixie z thj-2201 lub nm-2201 ktoś próbował? jak długo trzyma EG-018
  • 3955 / 145 / 0
Re: EG-018
Nieprzeczytany post autor: eso »
podejrzewam, ze mocniejszy kanna zdominuje tego eg jesli to taki lajcik, chociaz jakby dobrac odpowiednie proporcje to moze byc spoko.
niedojebanie genetyczne
  • 9 / 1 / 0
Re: EG-018
Nieprzeczytany post autor: DAVEny »
Najgorszy wybór ever, serdecznie niepolecam
  • 1585 / 253 / 0
Re: EG-018
Nieprzeczytany post autor: Teabadger »
EG-018 jest słabym kanna (zależy od proporcji), ale moje jest 1:20 to śmiechu warte, ale mimo wszystko wyraźniej coś czuć. Zmiana percepcji myślenia, genialny miks z kannaczami.

Warto popróbować z innymi substancjami o i ile nie zachodzą interakcje.
Wybaczcie, ale nie odpowiadam na PMy nowych użytkowników w sprawie lekarzy, którzy wystawiają mi recki na IV-P. Ruszcie głową, panowie z komendy. A jak macie mniej niż 18 lat, to wypierdalać do szkoły, a nie bierzecie się za benzo za kasę starych.
  • 8 / / 0
Re: EG-018
Nieprzeczytany post autor: alezjebal »
W mieszance 1:15 z tytoniem czułem tylko lekkie rozluźnienie trwające może z 5-10 minut. Ogólnie jak ktoś wyżej wspomniał ten kanna może mieć potencjał w miksach z innymi, niekoniecznie super mocnymi.
  • 1 / / 0
czy mix eg z nm2201 moze byc dobrym pomyslem dla kogos z zerowa tolerancja?
  • 1180 / 51 / 0
@up Tak. I to nawet bardzo dobrym. 1 + 1 :30.
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 247 / 2 / 0
Re: EG-018
Nieprzeczytany post autor: aha5g »
MopsWolnaMolekula pisze:
LOBO87 pisze:
Skąd można to zamówić bo sie tak zastanawiam i myślę że będzie dobrym kanna na początek przygody z syntetykami.
Dobrze myślisz, bo naprawdę powiadam, że nie znam kogoś kto by się zadowolił shitami typu EG/PX. Jak to EG jeszcze coś tam czuć to tego drugiego osoba bez tolerancji zwapowała koło 100mg i powiedziała, że smakuje jak topiony styropian.
Moje produkty z seri px na 10g fejk haszu działały bardzo czilująco,zdecydowanie pizda była,słabo bo słabo ale dość fajnie
Dam klony lub xanax za amp super jakości
  • 977 / 212 / 0
Ostatni raz z kanna miałem do czynienia jakieś 2 lata temu. Szukałem więc czegoś lekkiego, bojąc się tych nowych mózgotrzepów...ale nie sądziłem że lekki oznacza działanie na granicy placebo. Spaliłem tego chyba ze 100mg, jak wypuściłem dym pojawiła się leciutka euforia która natychmiast wyparowała. Pełen ogar, żadnych zmian percepcji, umysł trzeźwy, może muzyka trochę lepiej brzmiała.
Nie polecam nawet nowicjuszom.
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 7 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.