Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 5 z 8
  • 1923 / 93 / 127
Kolejne gowno w stylu px1, px2. Testowalem i nie klepie ni chuja.
wolna molekula
#mops
  • 334 / 4 / 0
Przy małej tolerce coś tam klepie, ale słabiutko. Miałem nadzieje na coś podobnego do 2NE1, ale się przeliczyłem. Zabawa wygląda tak, że palisz, nic, palisz wincyj, zastanawiasz się czy coś działa, palisz wincyj i znów się zastanawiasz -.-''
Jedyny plus, że nie zmula.
Doświadczenie:
https://pastebin.com/zizrTMQq
  • 1923 / 93 / 127
Nie zmula bo nie działa ;] Piwo klepie w chuj mocniej niz to ;]
wolna molekula
#mops
  • 133 / 6 / 0
Kurna, świeżak jestem w kanna bo to nie moja bajka, ale dostałem sampla 250mg to zabrałem się za badania.
Na początku trochę wsypałem do kliro e papierosa i różnymi sposobami próbowałem rozpuścić - nie działa.
Vapo z folii- nic, powtórka trzeźwy tak dawno nie byłem
Nie chciało robić się mi maczanki to trochę pod język z reszty zrobiłem skręty wsypując proch i po testach.
Co zrobiłem źle? Trochę na zagranicznych forach czytałem że podjęzykowo powinno działać no i vapo oczywiście. Może to kretyńskie pomysły, ale pierwsze moje próby
  • 219 / 2 / 0
Chyba musicie być kannabinolowymi zwierzętami. Na mnie działa i to świetnie, najbardziej MJ-like ze wszystkich obecnie dostępnych. Fakt, trzeba dać więcej niż innych kanna (sporo więcej), ale opłaca się, bo efekty są zajebiste. Naprawdę kannabinolowe a nie takie chuj wi co, że serducho zapierdala i nie wiesz gdzie jesteś.
  • 71 / 1 / 0
EG + THJ - MJ like
EG+ AB-CH - Meksyk
  • 1128 / 207 / 7
rudy1022 pisze:
EG+ AB-CH - Meksyk
W sensie że działa jak MXE? %-D
universo pisze:
Chyba musicie być kannabinolowymi zwierzętami. Na mnie działa i to świetnie, najbardziej MJ-like ze wszystkich obecnie dostępnych. Fakt, trzeba dać więcej niż innych kanna (sporo więcej), ale opłaca się, bo efekty są zajebiste.
To Ci zazdroszczę. I podaj konkrety, co to znaczy sporo więcej. U mnie przy 50mg nie poczułem tego czego oczekuję.
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 1923 / 93 / 127
Ja sampla 200mg spalilem i jedyne efekty to bym sie pozygal od zapachu i smaku dymu.
wolna molekula
#mops
  • 147 / 1 / 0
już myślałem ,ze ja miałem jakiś lipa sort ( nie czytałem wątku wcześniej ) ale jednak to nie warte jest praktycznie nic bo nie daje prawie żadnych efektów (placebo :) ) ....

re: EG+ AB-CH - Meksyk ??

no ok AB-CHMINACA robi swoje tylko wątpię by to EG wnosiło cos w tym combo o którym mowa :) bo nie klepie po prostu i wątpię w to czy cokolwiek można nim podbić jeśli chodzi o mixy :) ( chyba tylko poziom toksyn w organizmie ;)
  • 49 / / 0
coś tam czuć jak się prochu spali(mam żółtawy) gastro łapie, troszkę siada na powieki, ale nie polecam bo idzie się tym zamulić czasem, a czasem prawie nic nie klepie.
Popadając w skrajności, nie zapomnę o rodzinie i ich miłości. Popadając w rutynę, nie przemienię się w padlinę. Wybijając się ponad wszystko, pamiętam o tych co nisko. Spadając w społeczne niziny, wymyśle alternatywne rozkminy
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 5 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.