Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
  • 6065 / 422 / 12
[ external image ]
adamant-1-ylo-(1-pentyloindol-3-ilo)metanon
http://en.wikipedia.org/wiki/AB-001

Krótka piłka: nie odczułem działania. Dodam, że natrafiłem na artykuły twierdzące, iż grupa adamantylowa bardzo długo się rozkłada w organiźmie (do 160h).
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 483 / 67 / 0
A sort pewny na 100%? Możesz dać artykuł o tej grupie adamantylowej, proszę.
możecie mnie z(a)b(i)ć
Przez przypadki?
Szpondzicie?
Szpońcicie
Szpondździcie
Szpondzijcię
szeszele
Szpoń ć i dziel(l) :heart:
demiurgia
posuń się Iwan
J/O(n)?
MiCHoł
m.i.on
energia, praca, materia, czas
tylko dobre rzeczy, misia, Odyseuszu, o mi?
  • 6065 / 422 / 12
Moje źródło jest sprawdzone i kompetentne, ale źródło mojego źródła - tego już nie wiem. Artykuł o metabolitach AB-001: http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1 ... 0/abstract
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 6 / / 0
Maczanka 1g/30g mięty działa na mnie jakieś 2,5-3h. Spalając całą dzidkę miałem średnie działanie, mogę porównać to do urki. Na pewno plusem jest czas działania, i nie zmieniająca się tolerancja (przez tydzień paliłem dzidkę rano przed pracą) i powiem szczerze czas działania się nie zmieniał. Minusem jest cena, niska ekonomia, trudna dostępność oraz fatalny smak (metaliczny język, tak jak bym smakował widelec)

Ogólnie ciekawy kanna, zobaczymy co z tym dalej będzie. Może szerzej wejdzie na polski rynek.
Uwaga! Użytkownik ch3m nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 63 / / 0
To chujowo że rozkłada się 160h czy może plus , bo teoretycznie powinno działać wmiarę długo ?
Mam zamiar to zamówić , tylko nie chce się truć na darmo.
Uwaga! Użytkownik Explorationn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 992 / 24 / 0
Nie działa wgl na psychike za to rozluźnienie jest boskie (1 lufka, 1:20) to jest to. Najlepsze jest to, że przypomina mi moją najukochańszą jwh-081 i na dodatek jest bardziej aktywne. Aż prosi się o miks, dzisiaj poleci z AKB, dam znać w miksach potem.
  • 1983 / 481 / 0
Czy nie chodzi przypadkiem o to, że AB-001 jest wykrywane w moczu przez 160 godzin od zażycia? To nie byłoby niczym dziwnym. THC w końcu również jest bardzo długo wykrywalne w moczu. Może nawet dłużej niż przez 160 godzin.
Co nie znaczy, że tyle działa.
  • 291 / / 0
ch3m na stówę vendor, od jakiegoś czasu podejrzewam też Wildzena. Co się jakaś nowa substancja pojawi to oczywiście zawsze jest pierwszy. Zawsze z pozytywnymi opiniami.
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2013 przez Pani Jedyna, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 992 / 24 / 0
Zawsze jestem pierwszy bo lubię testować nowe rzeczy, nie trzeba być vendorem żeby testować takie substancje, wystarczy poszukać.
Choć jakby nie patrzeć surv był przede mną ;-)

Ab-001 jest delikatnym kannabinoidem, subtelnym, a ja lubię subtelność. Nie lubie za to AMki, URki są upierdalające, nie pisze negatywów bo nie jem/pale substancji, której profil działania mi nie odpowiada. Moim zdaniem ktoś kto potrafi wybrać, ma pewną umiejętność, niż ten co wali co popadnie, żeby tylko była tylko odmóżdżająca pizda, nie ważne czy pozytywne doświadczenie czy nie. Zresztą to też zależy od osoby co potrafi wyciągnąć substancji, a nie leżeć i czekać niech samo działa.

Samo ab myślę że nie ma szansy wejść na rynek, ma inny profil działania niż reszta.

Ale trzeba przyznać, analiza niczym ze żłobka sherlocka.

@down %-D
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2013 przez Wildzen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 291 / / 0
Ale ja nie mówię, że nie trzeba testować czy coś. Po prostu KAŻDA (KAŻDA, KAŻDA, KAŻDA,KAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDA) substanchja opisywana przez Ciebie ma same pozytywy.

KAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDAKAŻDA, KAŻDA, KAŻDA
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2013 przez Pani Jedyna, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.