Radio Wolna Marihuana - W Sobotę i Niedzielę o godz. 15:00 Jahwe powie co czynić....

Joł wszystkim, jak co sobote i niedziele, zapraszam na audycje na www.radio.kanaba.info start o 15 ...

gota

Kategorie

Źródło

Kanaba

Odsłony

3008
Joł wszystkim, jak co sobote i niedziele, zapraszam na audycje na www.radio.kanaba.info start o 15 w ten weeked przyblize wam szanowni słuchacze temat projektu, a w zasadzie dwóch projektów jakie powstają na terenie naszego miasta i okolic rzecz jasna, Sprawa nr 1,: Akcja "jedzenie zamiats bomb , jedzenie zamiast kłamstw" która ma odbyc się w Piotrkowie Trybunalskim.Celem jej jest promowanie postaw antywojennych, antynacjonalistycznofaszytsowskorasistowskich oraz promowanie squatingu, czyli zajmowania pustostanów które z reguły skazane są na dewastację i w konsekwencji całkowite zniszczenie(a mozna w nich wile ciekawych inicjatyw podjąć przecież,strona na temat akcjii w budowie linka podeślę wam na dniach) Sprawa nr2: Festiwal, który ma odyc się w na przełomie maja i czerwca w Bogarcie www.club-bogart.com/ (bedziemy działać w tej kwestii z człowiekim z bełchatowa. Audycja okraszona dobrą muzyką tylko i wyłącznie w RWM pod adresem: HTTP://RADIO.HYPERREAL.INFO:6000

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

nastawienie bardzo dobre ale set zmieniający się ciągle z pozytywnego na b. kiepski

wieczór zacząłem od świńskiego chlania w obskurnym- psychodelicznym barze w którym to nawet całkiem śmiesznie było po trzech piwach, jednak moja frustracja z powodu imprezowania wyłącznie z samym alkoholem narastała, dlatego jak na degenerata przystało, postarałem się o szczyptę czegoś zielonego na uśmierzenie mojej jakże to silnej chęci, cholera, nie ma nic gorszego niż ćpak bez paszy!

  • Grzyby halucynogenne


Doświadczenia: Mary Jane praktycznie Non Stop, chyba że jestem na studiach (czyli na detoxie). Pare razy XTC, LSD no i grzyby. Grzyby dokładnie jadłem 4 razy w ilosciach od 30 do 75.

Ten artykuł opisuje moje drugie spozycie tego psychodelika.Ten trip przypadł na 12.11.2004.
  • LSD-25
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Letnie popołudnie, wolny, wakacyjny dzień, świetny nastrój i bliscy mi ludzie. Spore podniecenie, optymizm i radość na myśl o upragnionym tripie. Nasze cztery ściany, znajome osiedle i miasto, wszystko w stu procentach pozytywnie.

Podobno ciężko teraz znaleźć podobiznę Hofmanna na rowerku, ale po kilku miesiącach prób spontanicznie wyszło w końcu na nasze. Nasi nowi znajomi akurat wyszli z inicjatywą po tym, jak wspomniałem o naszych próbach znalezienia czegoś ciekawego daleko poza szarą strefą, no i tak oto staliśmy się posiadaczami dwóch listków - dokładnie z tego słynnego blottera.

  • Kokaina

nazwa substancji : kokaina


poziom doświadczenia : alkohol, amfetamina (raz i nigdy więcej ), marihuana.


set&setting : 4 piwa